USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: «Бити москаля» закликали ультрас «Динамо»
Фанати київського "Динамо" під час матчу з одеським "Чорноморцем" закликали "бити москаля", - інформує ТСН.
Ультрас вигукували заряд з аналогічною назвою. "Бий москаля, бий москаля! Бий москаля, складайте трупи! І кулемет беріть у руки! І нову ленту заряджай!", - йдеться у пісні.
Також хлопці влаштували фанатську перекличку з "моряками", вигукуючи "Слава Україні!" та співаючи хіт "Путін х*йло".
Нагадаємо, що українські ультрас активно допомагають бійцям АТО, а також хлопці самі воюють. Так у липні загинув відданий фанат "Динамо", захищаючи Батьківщину.
Коментарів: 10
МИ Показати IP 1 Вересня 2014 12:59
Через отакий дєбілізм все і почалося!!!!!!!! А робили це за гроші 100%
Я до МИ Показати IP 1 Вересня 2014 14:12
Бо треба було робити і меньше говорити
віра до Я Показати IP 1 Вересня 2014 17:18
Ага, деб.. ли, у вас ультрас винні!Не янукович з компаніею, а ультрас.
Я до Я Показати IP 2 Вересня 2014 08:31
Я мав на увазі на рахунок бити і лєнту заряджати
до МИ Показати IP 1 Вересня 2014 16:30
Почалося з козла-злодія янека,а може ще раніше.
Анонім до до МИ Показати IP 2 Вересня 2014 06:01
А разпочалося все, малята, 23 роки по тому...:)
Я до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 08:14
То що, 23 роки назад Бог забрав у тебе розум? співчуваю
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 13:34
А щи наш народ вміє ще робити? 23 роки вчилися горілку хляти і голосно репетувати, красти і контрабас возити, прихватизовувати і плодити олігархів. То чому дивуватися?
Лучанин до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 18:09
Ну прямо ангел, і ніодного недоліку, скільки тобі років розумнику, майбуть меньше 23 і батьки твої хильнувши горілочки тебе скліпали. Лайнюк!
Лучанину Показати IP 2 Вересня 2014 20:11
На відміну від тебе, мені набагато більше і, відповідно, побачив життя я трохи більше від тебе. Якщо тобі звично дивитися на той безлад в країні, який робиться зараз, то мені шкода тебе, бо нічого іншого в житті ти не бачив. Ти не бачив головного - людей, які жили в 70 - 80рр. Вони були інші, протилежно інші, ніж такі розумники, як ти. Так що почни з того, що постарайся не лаятися і хоча б поверхнево вивчи український правопис.