USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Кума Порошенка виконала пісню «Не заробляйте, хлопці, на війні»

Нову пісню на гостру і актуальну тему =14pxпрезентувала публіці народний депутат та Народна артистка Оксана Білозір.

Співачка і політик Оксана Білозір вчора вперше виконала композицію «Не заробляйте, хлопці, на війні» на слова Петра Маги. Автором музики виступив композитор Віталій Волкомор.

Прем’єра відбулася у Палаці «Україна» на творчому вечорі поета, Народного артиста Петра Маги.

Публіка зустріла пісню-заклик оваціями.

Нагадаємо, Білозір також є волонтером, займається пошуком і визволенням полонених українців на окупованій території.

Коментарів: 10
я Показати IP 19 Вересня 2016 16:17
хай скаше свому кумові хай не заробля
Аня Показати IP 21 Вересня 2016 08:54
А це чиста правда,ці добровльці,що йдуть війну за що? За гроші, пільги, за все бекоштовне дармове йосу і його дітям. Їздять безкоштовно по всій Україні.Квартиру дадуть,землю, діти безкоштовно і в школі і в вузах будуть учитися,як диви живий останеться.А не дайБоже загине,то батьки чи джружина одержить 600 тисяч ми за життя незаробимо і також все безкоштовно їй буде безкоштовно та дітям.От робяь висновки ,панове.Що це за війна.Кому війна,а кому мать родна.
123 до Аня Показати IP 21 Вересня 2016 14:22
то йди сама - як тобі пільг не хватає . дурне пише дурню
ДУРНА ВІЙНА до Аня Показати IP 23 Вересня 2016 19:44
ЧИ МОЖЕ ВИ ШАНОВНА НАЗВАТИ ТАКУ СУМУ КОШТІВ ЗА ЯКУ Б СВОГО ЧОЛОВІКА ЧИ СИНА ЧИ БАТЬКА ВІДПРАВИТИ НА СХІД НА СМЕРТЬ ?
Олег до Аня Показати IP 24 Вересня 2016 02:37
Щось ви, пані, молотите як з температури, як-то не в Україні живете)))А може й справді, не в Україні?))))
за Аню до всіх Показати IP 26 Вересня 2016 13:46
чого Ви на неї напали,а що не правду каже, до чого держава довела людей ,шо на війну як на заробітки тому що не можуть вижити і бачать це своїм шансом,можливо нехай і останнім .Не від добра вони туди йдуть
Мати до за Аню до всіх Показати IP 27 Вересня 2016 13:53
То напиши своє прізвище і всією родиною йди "заробляти гроші".
Лучанка Показати IP 27 Вересня 2016 08:54
Війна - це горе для всієї України - і на Заході і на Сході!! Але лише пани-владники закликають усіх терпіти і стояти "за Україну до останнього" (останнього українця, а не їхнього сина чи брата!!). Вони ж на цій війні мають шалені прибутки і не бачать Україну, як місце проживанння своїх дітей і своє! Скупили вже пів-Європи щоб жити по-царськи, а не разом з цими "л*хами", яких дурять і гноблять!!
любопитний фінансист Показати IP 27 Вересня 2016 22:39
Дякую за коментар Лучанці, сказано коротко і правдиво.
Олександр Показати IP 30 Вересня 2016 22:55
Це до хлопців Петі П., Авакова Гройсмана і. Т. Д.