USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Два весілля – 35 госпіталізованих. У Струмівці закрили заклад харчування

2 Вересня 2015 17:01
Два спалахи гострих кишкових інфекцій після святкування весіль зафіксували на Волині. 35 людей опинилися на лікарняних ліжках, з них - 12 дітей.

Про це повідомили у ГУ Держсанепідслужби у Волинській області.

Так, у Волинській області зареєстровано 2 спалахи гострих кишкових інфекцій після святкування весіль: в селі Бодячів Ківерцівського району (відбувалось в шалаші) та в селі Струмівка Луцького району (в одному із закладів харчування).

За медичною допомогою з проявами гострих кишкових інфекцій звернулось та госпіталізовано 35 хворих, в тому числі 12 дітей (після святкування весілля в селі Бодячів - 28 хворих, в тому числі 11 дітей, в селі Струмівка – 7 хворих, в тому числі – 1 дитина).

Стан всіх хворих середньої важкості.

На час епідемічного розслідування робота харчового закладу призупинена.

Фахівці Держсанепідслужби, з метою встановлення збудника, для проведення лабораторних досліджень у вогнищах відібрали проби харчових продуктів, змивів та питної води. Матеріали в роботі.

Результати досліджень будуть отримані наприкінці тижня.

З метою встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації, Держсанепідслужбою проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
111 Показати IP 2 Вересня 2015 17:22
назва закладу????
Альтаміра до 111 Показати IP 2 Вересня 2015 18:00
Можливо це Рест-Парк чи БІлочка?)
Рестпарк до Альтаміра Показати IP 2 Вересня 2015 19:38
Рестпарк працює в звичайному режимі з 11 до 23 щодня. Ласкаво просимо!
Анонім до 111 Показати IP 2 Вересня 2015 21:49
Настя says: 01.09.2015 at 22:46 Доброго дня, шановні лучани і не тільки. Про цей заклад я можу сказати лише одне, якщо хочете бути здоровим — НІКОЛИ, НІКОЛИ не йдіть туди. Пишу з інфекційної лікарні. Ми святкували весілля 30 серпня, а на наступний день 8 людей поступили в інфекційну лікарню мфчта луцька. І ще 11 гостям стала погано, половига з них звернулася в лікарні по мфчйю проєиввння. Підозра на семунольоз. Половина гостей в день весілля поскаржилися, що принесли несвіжу страву, на що офіціантка відразу забрала її, а інша частина все ж таки іі іла. Легенько може бути, що страва була з попереднього весілля в суботу. Словом дуже хірово себе почуваємо!, а про Альтаміру як про хлроший, надійний заклад забудьте, адже як виявила санпеднмстанцієя, перевірки вона не робила довгі довгі роки!
перепрошую, ссилочка до Анонім Показати IP 2 Вересня 2015 21:52
http://v.lutsk.ua/catalog/food/restaurant/altamira.html
АнонімКа до Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 12:20
А в якому саме закладі Ви отруїлися на весіллі?
,,,,,,,,,,,,,,,,, до Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 15:38
від несвіжої страви максимум, що могло бути "ср*чка"... а не гостра кишкова інфекція!!!
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2015 17:31
Напишіть назву!
і то правда Показати IP 2 Вересня 2015 17:37
нехай місто знає героїв!! то який заклад???
оп Показати IP 2 Вересня 2015 18:23
***напишуть
Анонім Показати IP 2 Вересня 2015 18:25
Альтаміра
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 2 Вересня 2015 18:25
nazwa zaklady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
asfaf Показати IP 2 Вересня 2015 22:16
Альтаміра
Знаю Показати IP 2 Вересня 2015 22:37
Спочатку просять принести все своє, а потім заклад закривають!!!
гість Альтаміри! Показати IP 3 Вересня 2015 09:58
Доброго часу доби! Звичайно будь - який заклад дбає про свою репутацію та не погодиться, що в них щось не так, особливо на кухні. І як можна бачити з багатьох випусків програм типу Ревізор - яким би не був зовнішній вигляд закладу, на кухні може бути геть протилежне! Теж відвідавши Альтаміру вперше 30.08.2015 року - на сьогодні впевнений, що це був останній візит. Отруївся та добряче помучився декілька днів.
майбутня гостя Показати IP 3 Вересня 2015 17:35
а нам на весілля іти в Альтаміру,начитавшись про неі боюсь туди іти.Хіба що сидіти і нічого не істи,
галина Показати IP 3 Вересня 2015 19:19
сьогодні була в Порт-сіті, купила на другому поверсі в кафе "Франсуа" чимабу поки їла зауважила що офіціантки ходять одна за одною як сонні мухи. А касир і гроші бере, і тими ж руками їжу в пакети кладе. Адміністратор ноль уваги на це.
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 21:22
Можна подавати позов до суду.
Погуляв на весіллі Показати IP 4 Вересня 2015 07:35
Пилу з інфекційної. Це Альтаміра.
Потерпілий Показати IP 4 Вересня 2015 17:22
АЛЬТАМІРА ОТРУЇЛА ЛЮДЕЙ САЛЬМОНЕЛОЮ!!!!!!!!! 15 людей госпіталізовано, а заклад досі працює і 5 вересня все рівно буде весіляя!!!!! Люди бережіть себе, ця палочка дуже серйозна і просто так з закладу не виводиться! готельтам заражений так само! І ПАМ'ЯТАЙТЕ, БУДЬ-ЯКИЙ ЗАКЛАД ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ НЕМАЄ ПРАВА БРАТИ ЧУЖІ ПРОДУКТИ ВОЕНИ ЗА ЦЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!Отруєні люди в Альтамірі і це факт!!!!!!! а зараз говорить таку несенітницю що в голову не влазить
Потерпілий Показати IP 5 Вересня 2015 14:40
І найбільш сумно в цій історіі що постраждали ні в чому невинні діти. І як може сплкійно спати директор закладу, пані оксана, після тогл як нагло обмануля людей, щей після зараження звинувачувати гостей, що це вони в туалеті компоти водою розбавляли, приносили своі продукти і з пакетів іли в альтанці. Після сказаного, ми подумали може вона теж заражена, бо здорова людина такого не ляпала б. Зрозуміло, що людина елементарно необізнана де і як розмножується сальмонела. С*кі ви гнилі. Вам воно все так просто з рук не зійде. Потравили масу людей, сказали, що це не нашими продуктами і все? Хоча різниці якими продуктами немає, факт є фактом- отруєння на весіллі. Заклад відповідає за усі продукти що має і взяв. Тим більше є докази, щл на стіл подавалосЯ несаіже, недоготовлене. Я не розумію, де в людей совість? Проср*ли в свій час? Із за якихось м**акіів мучаться діти маленькі, досі з високиси температурами, вагітні жінки.
Яків Показати IP 5 Вересня 2015 16:20
Заклад Альтаміра працює, тому що там не знайшли "сальмонелу" !!!! Якби у закладі та готелі була "сальмонела", то захворіло б не 7 чоловік з одного весілля...!!! Кожен заклад на весілля дозволяє свої продукти, тому що люди дуже економлять і жлобяться замовити все у ресторані тому і просять дозволити "своє їдло"...І що з'їло 7 чоловік невідомо, бо кількість гостей на весіллі складала набагато більше, якби це було масове отруєння, то постраждало більше людей. І що це за батьки, що кормлять дітей несвіжим і недоготовленим-це ж видно по їжі...яка вона??? Якщо є запах чи воно сире... то нормальна доросла людина це бачить, бо для того є рецептори, а не кормить тою їжою дітей!!!
Ірина Показати IP 9 Вересня 2015 15:31
Шановний,Яків.Якщо продукти містять сальмонеллу,то ніколи за сиаком чи запахом ви цього не визначите.Будьте компетентними,перш ніж дописувати.Є висновки,що продукти ресторану містили дану бактерію.Хай би адміністрація прийшла і глянула в очі потерпілих,перш ніж у чомусь іх звинувачувати.Людяність відсутня повністю.І потерпілих не 7(то початкова цифра станом на 31.08),всього 23госпіталізовано,багато перенесли хворобу вдома.Сумно,що людина людині вовк.
Яків до Ірина Показати IP 12 Вересня 2015 21:06
Шановна Ірина, а де міститься сальмонела?.....моя відповідь була на фразу Потрерпілого "Тим більше є докази, щл на стіл подавалосЯ несаіже, недоготовлене. "- як що так, то чому ви це ЇЛИ????? Якби дана бактерія була, то траванулось не одне весілля. розумієте???!!! Де і в чому найшли сальмонелу дану бактерію... конкретно пишіть!!!
Ірина до Яків Показати IP 13 Вересня 2015 20:54
В продуктах які приготовлені на кухні закладу
Анонім Показати IP 10 Вересня 2015 21:49
Моя порада ресторану. Якщо Ви впевнені у тому що не винні то більше ніколи не погоджуйтесь на те щоб продукти харчування приносили в заклад самі замовники. Бо репутацію дуже важко відвоювати.
Яків до Анонім Показати IP 12 Вересня 2015 21:08
Це вірна порада! Тільки проблемка нашого бідового народу,що всі хочуть економненнько погуляти...і всі заклади ідуть на такі поступки і дозволяють певні свої продукти!