USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порошенко звільнив двох голів РДА на Волині

22 Вересня 2014 13:19
Президент України Петро Порошенко звільнив двох голів РДА у Волинській області.

Розпорядженням № 1023/2014-рп від 20 вересня 2014 року Порошенко звільнив Юрія Цейка з посади голови Луцької райдержадміністрації Волинської області.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 11 серпня голову ОДА Володимира Гунчика закликали перепризначити Юрія Цейка на посаду голови Луцької РДА .

Нагадаємо, під час представлення Юрія Цейка на посаду голови Луцької райдержадміністрації він сказав, що першого груднядав собі клятву й готовий її дотримуватися.

Крім того, розпорядженням Президента України № 1024/2014-рп від 20 вересня 2014 року була звільнена Людмила Кирда з посади голови Маневицької РДА Волинської обл.

Нагадаємо, Кирда Людмила Федорівна (депутат облради, фракція ВО «Батьківщина») боротиметься за місце в парламенті, вона є кандидатом від 23 округу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
Наталія Показати IP 22 Вересня 2014 14:37
Вже показав Цейко свій розум і справедливість,і дух Українця,і злопам'яцтво,і помсту...Дай Бог вам здоров'я! Ще й в депутати преться, ,,справедливий" ви наш.
віто до Наталія Показати IP 22 Вересня 2014 16:14
Таких відданих та працездатних людей, як Цейко, ще пошукати треба. Натомість, таких, як Ви, забагато.
юрист Показати IP 22 Вересня 2014 14:46
Щодо Цейка - певно, Порошенко поспішив. Пан Гунчик підставив.
адвокат до юрист Показати IP 22 Вересня 2014 15:35
А відомо вам, що ці голови не повідомивши ні голову ОДА, ні Президента взяли відпустки на 45 днів і вирішили піти у депутати? У такий складний час, коли і з опаленням треба вирішувати питання і багато інших: "нехай весь світ зачекає - ми йдемо у депутати"! Це нормальна позиція? Це патріоти держави і своїх районів? Не місце таким у владі і люди може зрозуміють і відповідно і на виборах приймуть рішення!
захисник до адвокат Показати IP 22 Вересня 2014 16:29
Не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за пунктом 5 цієї статті, а це нез'явлення на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не рахуючи відпустки по вагітності і родах, якщо законодавством не встановлений триваліший строк збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні. За працівниками, які втратили працездатність у зв'язку з трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, місце роботи (посада) зберігається до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;), а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.(ст 40 КЗпП) Ото ж бо вище перелічені голови РДА ніяк не можуть знаходитись у відпустці. Перед тим якщо щось писати, перевіряйте інформацію.
адвокат до захисник Показати IP 22 Вересня 2014 16:56
Для тих хто у бронепоїзді і біля нього("захисник"): бути кандидатом або балатуватись і займати посаду держслужбовця, не йдучи у відпустку - неможливо, а він вже зареєстрований кандидатом!!! Перед тим як захищати мало перелічити статті і надрукувати їх, ще треба у чомусь розумітись!!!:)))
Захисник до адвокат Показати IP 23 Вересня 2014 12:18
А можливо йому не заважає йти на вибору( щось не пам'ятаю такого обмеження для держ.службовця) і виконувати обов'язки голови рда?
Лянка Показати IP 22 Вересня 2014 15:45
Цейко вже зареєстрований в ЦВК як самовисуванець.Отак.
Оля Показати IP 22 Вересня 2014 15:46
Люди ви щос пите, просніться, вбито тисячі наших діток ні за що.А ви,що будете голосувати за оцих всіх старих чиновників і олігархів,які були при владі і далі рвуться до неї.А в АТО їх всіх,хай докажуть любов до України, а то вони будуть нас захищати, позор і стид,жах і страх.Метод Путіна і Гітлера захищати свій русский народ.
Анонім до Оля Показати IP 22 Вересня 2014 16:57
Так після Майдану ж все оновилось і старих немає при владі?!:)
виборець Показати IP 22 Вересня 2014 16:10
20 округ такими кандидатами ,,забитий",що й нема за кого голосувати.
Скирда Показати IP 22 Вересня 2014 16:47
Кирда - це ганьба району. це кінь з піхвою. Невже в районі немає поряднішої людини!? Боляче за моє рідне селище. Я плачу, а поруч стоїть дружина з рушником і витирає мої сльози.
Заскирдив до Скирда Показати IP 22 Вересня 2014 16:58
Кирда - ще та мадама, що і жЮлька!!!
маневичі до Скирда Показати IP 22 Вересня 2014 17:03
Хочу сказати протилежнє, саме вона ГОЛОВА РДА з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, яка за малий проміжок часу, у період війни, зуміла навести порядок в районі! Звійсно тут буде литися багато бруду, від тих людей яким вона завадила продовжувати обкрадати державу. А тобі сопливий чоловіче раджу залізти під спідницю і сидіти там, бо з такими поглядами і сприйняттям інформації як у тебе країну не побудуєш. , напевне отримав свої 500 грн. від Єремеєва і пишеш тут всяку нісенітницю!
777 до маневичі Показати IP 22 Вересня 2014 21:01
Ще ніхто в нашій державі чесною працею не заробив статок. І Кирда цоьму приклад. Великі податки вона сплачувала від продажу гуманітарки? А зараз і дорогу в Маневичах, так точно як і Миронюк, положила до своєї хати, а не десь інакше
до 777 до 777 Показати IP 22 Вересня 2014 21:50
помиляєтесь шановні.вона живе на зовсім іншому кінці селища.
777 до 777 до до 777 Показати IP 23 Вересня 2014 08:15
Не помиляюсь, бо дорога від поліклініки, яку зробили зараз веде прямісінько до вулиці, на якій живе вельмишановна Кирда Л.Ф Таке в Маневичах вам скаже навіть школяр
ого до маневичі Показати IP 23 Вересня 2014 08:27
Людмила Федорівна! Це Ви ?
111 до скирда до Скирда Показати IP 22 Вересня 2014 17:53
Ганьба - це ти. Тільки сепарати можуть так писати, може ти хочеш повернення регіонів. Дивись не захлинися в своїй жовчі
5555555 до Скирда Показати IP 24 Вересня 2014 15:09
ну і придурки всі ви хохли і інакше і назвати вас не можливо жадність, кущунство і людське нехлюйство тільки в вас і сидить. продавайтесь за грнвні, вікна ,двері, ноутбуки, але не плачте за свою потім бідність, невдоволеність життям, а гніть спокійно горба і шукайте нових "хренових" керівників. бо ви самі того заслуговуєте
Маневичі Показати IP 22 Вересня 2014 17:13
Кирда Л.Ф. - це кандидатура від Майдану, вона багато корисного встигла зробити за цей короткий період, її поважають жителі району. Чого вартує ремонт дороги за поліклінікою з пішохідною доріжкою. Шкода, що так необдумано поступає обласне керівництво і Президент. Враження - гроші правлять світом, нікому розумні керівники з особистою думкою та думкою про людей не потрібні
Анонім до Маневичі Показати IP 22 Вересня 2014 18:00
Кому ти втираєш? Вона кандидат від жЮльки!!! Ще ставлеників Пустовіта не позбулись досі!
СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 18:00
Головне вчасно влізти туди куди треба... Майдан саме такий момент коли вона туди влізла... Громада підтримує? 50/50. А скільки Кирда зробила добра? Дорога і все??? Тільки перед виборами. А де раніше була?????
122 до СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 18:21
Читай газету. Головне не дорога, хоч і це важливо для людей, головне, за які гроші зроблена, які хотіли вкрасти.Послужний список Кирди хороший, відслідковую це за останні півроку, період роьоти на посаді голови адміністрації, А нє, тобі давай все за три місяці поробити
депутат Показати IP 22 Вересня 2014 18:12
Кирда працює, відпустки не брала. На сайті ЦВК щось немає, що вона зареєстрована кандидатом в нардепи. А бюджет на сесії райради начальник фінфідділу доповідав виконано на 113 відсотків. Щось не те В.П.? За що звільнено - народ не розуміє виходить хто працює того звільняють.
Маневичанка до депутат Показати IP 22 Вересня 2014 18:28
Кирда у відпустці і готується до виборів !Вона вже спить і бачить себе у Верховній Раді.Повірте мені на слово ,що я знала багатьох наших керівників ,але ще такого безтолкового ,як Кирда- в Маневичах не було !
121 до Маневичанка Показати IP 22 Вересня 2014 18:36
Не бреши. Кирда була сьогодні на роботі.Вона справді серед всіх була найкращим головою .
Маневичанка до 121 Показати IP 22 Вересня 2014 21:39
Певне заходила речі забрати ,тому що вона звільнена ще 20 вересня.
123 до Маневичанка Показати IP 22 Вересня 2014 18:38
Ти ба ти хто така щоб тобі вірити ???? Стремно підписатись наш "авторітєт"
Маневичанка до 123 Показати IP 22 Вересня 2014 18:41
З хамлом я у суперечки вступати не бажаю !
Прилісне до Маневичанка Показати IP 22 Вересня 2014 19:22
Юля ти ж в декреті. Нащо дуриш людей і себе .
вітя Показати IP 22 Вересня 2014 18:24
цеййкккоооооооо---суппееееррррр
так Показати IP 22 Вересня 2014 18:52
вірю.що патріот№1 Луцького району п.цейко тепер піде добровольцем на Схід. Це справа його честі і гідності. Вірю в це.
СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 19:03
А команда Кирди добре працює у ЗМІ... Скільки вас людей? Де Кирда Л.Ф. була 5 років назад??? Її бізнес процвітав і в ті часи, а зараз вона іде щоб його захистити!!! Коли стане дипутатом де буде бізнес? На сина перепише...якщо ще досі цього не зробила. А як тільки в депутати починає вмивати своє обличчя... Потрібно вибирати молодих!!!
Маневичанка до СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 19:13
Вона свій бізнес переписала на рідню.Вже остогидло читати про іі подвиги в газеті Нова доба .Там всі статті про неі замовні .
гость до Маневичанка Показати IP 22 Вересня 2014 19:17
То не читайте! Це свого роду звітність перед громадою і перед вами в тому числі, щоб потім не говорили що нічого не робить.
небайдужа до гость Показати IP 23 Вересня 2014 08:53
а звітують про одне й те ж, про її поїздки в зону ато, про це вона сама вже всім кричить при кожній нагоді, знала. що такі поїзки ой як допоможуть і до ради пропхатись і статус учасника отримати. Та скільки є волонтерів, які продали свій бізнес і допомагають армії, вона ж тільки завезла готове, що здали організації
гость до небайдужа Показати IP 23 Вересня 2014 09:13
НЕБАЙДУЖА , а хто вам заважав взяти і поїхати в зону АТО? Як на словах то всі герої біля компютера. Для необізнаних учасника бойових дій дають лиш після 45 днів перебування в зоні АТО.
Анонім до гость Показати IP 23 Вересня 2014 09:34
ну звичайно, я чекала саме цих слів! звичайно поїхала б, маючи такі можливості як Кирда а взагалі ти не знаєш, можливо я в міру своїх можливостей допомагаю, тільки не кричу про це на весь світ
Гость до Анонім Показати IP 23 Вересня 2014 09:44
Мені все одно, чи Ви допомагаєте чи ні. Це на Вашій совісті. В такі складні часи, ми б навпаки мали згрупуватись, а Ви ладні горло перегризти.
Анонім до Гость Показати IP 23 Вересня 2014 13:51
ото ж то, що правда для вас поперек горла
гость до СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 19:15
Ви напевне щось путаєте з іншими кандидатами, які рветься у ВР.(поіменно називати не буду всі і так знають) Бачу яка у неї машина, явно не представницького класу. Але ж такому осередку громади як Ви тільки дай, щоб обговорити порядну людину.
СС КИРДА до гость Показати IP 22 Вересня 2014 19:20
Я не обговорюю людину... це факти... і більшість всі кандидати у ВР починають свою діяльність перед виборами... за моєї пам*яті тільки один кандидат не розкидався грішми це - О. Лондар
Сергій до СС КИРДА Показати IP 22 Вересня 2014 19:29
а це не випадково довірена особа Лондара на чергові вибори у ВР?
СС КИРДА до Сергій Показати IP 23 Вересня 2014 10:08
Точно ні!!! Мені навіть невідомо по якому округу він іде!!!
сергій до СС КИРДА Показати IP 23 Вересня 2014 10:23
Та він Андрію на минулих йшов.І чого ти підписуєшся СС? Ну геть не доктор наук !!!!
СС КИРДА до Маневича Показати IP 22 Вересня 2014 19:06
Маєш рацію... Можна зробити опитування у районі і все стане на свої місця! Громада скаже хто є хто!!!
Монастир до СС КИРДА до Маневича Показати IP 24 Вересня 2014 23:09
Як я зрозумів, то той Андрій що програв вибори в Ст.Чорторийську хоче опитування? Так він і обласну раду не пройшов. Браво Андрію!
Шокований з тих ріше Показати IP 22 Вересня 2014 19:44
Дивно, що хороших керівників знімають, а ставити будуть тих, хто більше дасть. І за що Майдан стояв, за що хлопці на АТО воюють... Пане Президенте, не залишайтесь осторонь від Волинської області, не давайте В.П, розвалити такий розвинений агропромисловий регіон. Люди вже бачать як Автозавод розвинувся, що скоро вітер буде по ньому гуляти. Дайте людям роботу!!!
Теж шокована Показати IP 22 Вересня 2014 21:39
Звільняють, призначають, знову звільняють. Коли люди мають працювати??????
патріот Показати IP 23 Вересня 2014 13:02
правильно зробив президент. цейко , та подивіться ви на нього , в нього пряники в очах а не проблеми району . а ви сраколизи що перші на фотографіях облизуєте цейку готуйтеся нову жопу лизати бо прийде і ваш час звідти уйо,,,,,,,,,!
ПАТРІОТ Показати IP 23 Вересня 2014 13:42
27 СЕРПНЯ 2014 РОКУ БІЛЯ УМВС ЛУЦЬКА КРАСУЛЯ ПРОВОДИВ МІТИНГ І НАПРАВИВ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЗА ВІДСТАВКУ ГУНЧИКА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА.
СЕРГІЙ Показати IP 23 Вересня 2014 14:02
САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА ВІЙСЬКОВИЙ ЛЬОТЧИК ПОЛОНЕНА МАЄ ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ. ГІДНА БУТИ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ ЗА ПАРТІЙНИМ СПИСКОМ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ БАТЬКВЩИНА.А ВІРА САВЧЕНКО МАЄ ОСВІТУ АРХІТЕХТОРА БУЛА В ПОЛОНІ СУТКИ. ІДЕ ПО КИЇВСЬКОМУ МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ ЯК САМОВИСУВАНЕЦЬ ТЕЖ ГІДНА БУТИ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ. І ВОНИ БУДУТЬ. ВОНИ З НАРОДА І ВСЕ БУДУЬ РОБИТЬ ДЛЯ НАРОДА.
СЕРГІЙ Показати IP 23 Вересня 2014 14:04
ПІВСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ З ПОЛОНУ САВЧЕНКО НАДІЇ ВІКТОРІВНІ ПОТРІБНО ПРИСВОЇТИ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ.
люда Показати IP 23 Вересня 2014 18:04
а на мазератті хто їздить з кандидатів?
ГАЛЯ Показати IP 27 Жовтня 2014 17:46
КИРДО ПОПОВНЮЙ СВІЙ ЛЕКСИКОН. ВЖЕ СМЕРДИТЬ ТУТ ВІД ТЕБЕ. ТАК СЕБЕ ВЖЕ ВИХВАЛЯЄШ