USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку горіла броварня «Карабас Барабас»

23 Липня 2016 09:21
У луцькій броварні “Карабас Барабас” сталося загоряння, через яке евакуювали клієнтів та працівників закладу. Надзвичайна подія трапилася в ніч з 22 на 23 липня, - пише Волинське агентство розслідувань.

Як розповіли відвідувачі броварні, близько півночі зал почав заповнювати дим. Всіх, хто був у приміщенні, евакуювали. А в броварню зайшли пожежники, які ліквідували загоряння. За станом на 00:15 людей ще не пускали до закладу.

ЧИТАТИ ЩЕ: «КАРАБАС» ГУЛЯЄ, ЛУЧАНИ НЕ СПЛЯТЬ

Учасник "Самооборони" Олександр Ніколайчук розповів: "Під дерев'яною стелею горіла електропроводка. Задимлюється приміщення, чути запах горілої проводки. Клієнти виходити вперто не хочуть:

- А хто нам поверне гроші?

Інші: - Ми ж стільки назамовляли!

Ще одні: - У нас ще не допито!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Пареньок Показати IP 23 Липня 2016 09:28
Жаль что не сгорела эта конюшня
Лучанин Показати IP 23 Липня 2016 09:28
Спали той Карабас і на тому...
Активіст Показати IP 23 Липня 2016 09:36
Згоріло б повністю з "недопитими" впертими придурками. Виходять прокльони, і це тільки початок...
А Показати IP 23 Липня 2016 09:39
А самооборона там що, півасік боронила, ще й в камуфляжі і з камуфльованими дівчатками.
Ага до А Показати IP 23 Липня 2016 09:44
Вони там тоже квасили.
кореш Показати IP 23 Липня 2016 10:00
Самооборона завжди вчасно в потрібному місці і в потрібний час.
ТАРАС Показати IP 23 Липня 2016 10:27
А проводка що стара була?????? Чи може це спеціальний підпал ???? Хто туди ходить?
віктор Показати IP 23 Липня 2016 10:43
та яка б та "конюшня" не була, але в ній працевлаштовані люди, в ходити туда чи ні це вибір кожного. Особисто я, не був там жодного разу.Люди вклали гроші і дають іншим заробити,нічого поганого в цьому не має
хулі Показати IP 23 Липня 2016 10:57
За дві години після 22:00, не могли допити
123 Показати IP 23 Липня 2016 11:16
Закройте эту конюшню от греха подальше...
Дмитро Показати IP 23 Липня 2016 12:50
Вчора був там, вибив автомат витяжки мангалу, почав набиратись дим від мангалу, адміністрація спрацювала ідеально, відразу евакуювали гостей та визвали усі необхідні служби. Нічого там негоріло
бугага до Дмитро Показати IP 23 Липня 2016 13:07
серйозно? Зробим вигляд, що повірили тобі:)
Наталя Показати IP 23 Липня 2016 12:52
Роблячи людям зло, варто думати також і про наслідки... Справедливість у цьому світі все-таки є. Успіхів!
ВОВК Показати IP 23 Липня 2016 17:56
Вай Бураціна чуть не спалили бродяги. Касамолец Мікола пальчиком насварить.
777 Показати IP 23 Липня 2016 21:27
То Тойоти, то Карабас. Якась цікава закономірність)))