USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Сьогодні у Луцьку прощаються з Антоном Кривицьким

22 Січня 2017 10:18
Сьогодні, 22 січня, у Луцьку попрощаються з колишнім міським головою Антоном Кривицьким.

Прощання відбуватиметься з 10.00 до 12.00 у Палаці культури міста Луцька (вул. Богдана Хмельницького, 1).

Нагадаємо, серце колишнього міського голови Луцька перестало битися на 72 році життя, 20 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРИЧІ МЕР ЛУЦЬКА: ПАМ’ЯТІ АНТОНА КРИВИЦЬКОГО. ТАЙМЛАЙН
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
В.Бучинська Показати IP 20 Січня 2017 16:32
Дуже сумно.Пішов з життя дуже достойний чоловік,кращий мер нашого міста,що зробив багато для Луцька та його мешканців. Антон Федорович запам"ятається як розумний , освідчений,, діловий керівник, який вболівав за стан справ міста і все для цього робив Співчуваємо рідним і близьким.
я Показати IP 20 Січня 2017 19:31
таких людей як клімчук та кривицький ніколи не буде нехай земля буде пухом цій ВЕЛИКІЙ ЛЮДИНІ
Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 11:03
Про померлих, або хороше, або нічого. Тому не скажу нічого. Співчуття рідним і близьким.
цю до Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 11:17
приказку на памятники які остались ще від совєтії напиши
луцький до Лучанин Показати IP 22 Січня 2017 11:20
то вже б і не писав нічого!!!
Коханка Показати IP 22 Січня 2017 11:35
Найкращим був мером Луцька. Світла пам"ять чудовій людині!
Светлана Показати IP 24 Січня 2017 14:37
Царствие небесное! Хороший был человек, что бы вы тут все не говорили. Да он был чиновник, кому -то нравился кому-то нет. Я пишу о нем, как о хорошем человек. и это правда Многие помнят, его с времен СССР, Луцк был всегда очень чистым, благоустраивался , много делал для города. У таких , как Кривицкий поучится бы нынешней власти, может в стране все бы и наладилось Пусть пухом будет ему земля, Помним , гордимся!