USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Підприємці Старого ринку блокують міськраду

30 Серпня 2017 12:17
Підприємці Центрального ринку перекрили депутатам міськради вихід із зали засідань. Вони невдоволені рішенням щодо відмову ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛСПОЖИВСПІЛЦІ у поновленні договору оренди землі для обслуговування ринку «Центральний» на вулиці Глушець, 1 (площею 0,5904 га), прийняте під час 30-ї сесії міськради сьогодні, 30 серпня.

Депутати намагаються пояснити, що блокує рішення саме облспоживспілка, яка готова вже завтра вимкнути підприємцям електропостачання. Втім, підприємці вимагають ухвалити рішення про поновлення договору оренди вказаної ділянки. На адресу депутатів лунають вигуки «ганьба» та «рішення переглянути», «дайте людям працювати».



До мітингувальників вийшов заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук та запевнив, що підприємців ніхто не планує виганяти, а хочуть шукати компроміс. Зокрема, для цього створять робочу групу щодо вирішення питання.

Натомість керівник облспоживспілки Володимир Горгут почав підбурювати людей, в результаті чого частина в них зайшла в сесійний зал.



За станом на 12:10 підприємці скандують «ганьба», перекрили вулицю Богдана Хмельницького. Тримаючись за руки, блокують вихід із зали засідань.
Через п'ять хвилин засідання сесії продовжили після невеликої перерви. Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт наголосив, що у ухваленому рішенні немає пункту про демонтаж металевих конструкцій підприємців, що найбільше їх непокоїв. Натомість припиняють договір оренди ділянки з облспоживспілкою, зобов’язують її протягом місяця повернути ділянку місту, а також створюють робочу групу, яка вестиме діалог з підприємцями.

У пленарному засіданні сесії оголосили перерву. Час і місце продовження сесії оголосять пізніше, повідомив Григорій Пустовіт.

Натомість вхід у міськраду досі заблокований, не випускають нікого: ні депутатів, ні поліцейських, ні журналістів. Підприємці, окрім головного, заблокували й службовий вхід міськради. Горгут дуже тішився від організованого ним мітингу.
На наступну сесію підприємці вирішили просити депутатів ухвалити альтернативне рішення. Наразі більшість депутатів покинули залу засідань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 67
ПІДПРИЭМЕЦЬ Показати IP 30 Серпня 2017 12:44
Шановні колеги підприємці блокування міської ради це малоефективний спосіб підприємці-депутати сьогодні роблять спробу рейдерськи віджати ринок. У кожного з цих дупутатів свої інтереси хтось планує там будівництво, хтось хоче щоб на їх торгівельні площі які пустують прийшли підприємці, хтось бореться за потенційних клієнтів з старого ринку хтось голосує просто за якусь вигоду…. ДОСИТЬ!!!! В ПЕЧІНКАХ ЦІ ПОСТІЙНІ ТОРГИ ЗА МІСЦЕ РОБОТИ!!! ПОТРІБНО БЛОКУВАТИ І ЇХ БІЗНЕС БУРАТІНА, ФАРМАЦЕВТІВ, БУДІВНИЦТВА ЗАКЛАДИ ТОРГІВЛІ ХАЙ НА ВЛАСНІЙ ШКУРІ ПОБАЧАТЬ ЯК НАМ ЗАРАЗ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ КУСКА ХЛІБА!!!!!
Вв до ПІДПРИЭМЕЦЬ Показати IP 30 Серпня 2017 13:55
Ти олень,скільки там буде смітник в центрі міста,віджати - там що ваша власна земля?закінчилась оренда і уйо звідти!зробили там гірше трущоб,бичій ринок!
Філоненко Юра Чемпіо до Вв Показати IP 30 Серпня 2017 17:55
Сам ти б*к.
Анонім до Вв Показати IP 30 Серпня 2017 21:54
То ти не ходи туди. А люди залишаться без доходу, роботи, міський бюджет без податків.
ИМЕЮ МНЕНИЕ до ПІДПРИЭМЕЦЬ Показати IP 30 Серпня 2017 14:00
Старый рынок нужно вернуть в старые границы! Этот бардак уже достал!!!
1 Показати IP 30 Серпня 2017 12:46
дорогу не блокуйте
Anat до 1 Показати IP 30 Серпня 2017 13:04
Депутатыв блокуйте хай і в туалет не ходять.... або їх бізнеси...
Алер Показати IP 30 Серпня 2017 12:49
Справжнє українське б*дло може так блокувати, хочуть як ті свині далі порпатись в своєму багні!
Спекулянти вони, а н Показати IP 30 Серпня 2017 12:50
Колись за це в тюрму садили
Лучанин до Спекулянти вони, а н Показати IP 31 Серпня 2017 01:16
Особистий досвід?
2 Показати IP 30 Серпня 2017 12:53
Що в старому місті розвели бардак, тепер і до міськради добралися! Йдіть на ГПЗ торгуйте!!!
АРМІЯ до 2 Показати IP 30 Серпня 2017 13:20
Іди сам туди...
2 до АРМІЯ Показати IP 30 Серпня 2017 14:13
Я не торгаш! Мені туди не треба! В старе місто ходжу виключно в музеі або галереі, для саморозвитку!
Андрій до 2 Показати IP 30 Серпня 2017 18:02
то ти д..л навыть незнаэш скыльки там музеъв :)
2 до Андрій Показати IP 31 Серпня 2017 11:35
Як огидно, що поряд живуть такі люди з такою манерою спілкування! Вони ще й в центрі міста, де апріорі таких бути не може, мають робочі місця! Підприємці, або не пишіть нічого (бо ваші коментарі ще більше налаштовують проти вас), або спілкуйтеся грамотно -ви ж у місто переїхали , а ще досі не звикли до цього факту)!
лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 12:58
чорта з два ті бариги дадуть людям працювати.. мерія прагне місто з конюшні назат у місто перетворити.. але пущена під стіл свиня завжди вилазить на стіл.. так що не легко буде це сміття прибрати.. Але більшість лучан проти того балагану що розплодили в р-ні ринку.. тому сміливо зачищайт е.. цього л*йна яке не хоче працювати а тільки барижнічати не багато.. Хай на заводи йдуть нероби..
Anat до лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 13:14
МІСТО ДЛЯ ЛУЧАН А НЕ ДЛЯ ІЛЮЗОрних туристів...
Я до лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 13:44
Судячи як ти обзиваєш людей,ти нище тих,як ти написав"бариг",не говори за всіх"лучанин"!Напевно на заводі обід і ти вирішив тут с*рнути.в тебе вийшло,йди далі працюй на німця.Фу,хамло,соромно,що отакі живуть поруч
підприемець Показати IP 30 Серпня 2017 13:49
Що за порівняння: - свині, корита!?Нас хочуть позбавити наших робочих місць! Поставте себе на наше місце, і тоді судіть!!!Це все відмазки- для туристів парковки?,
я до підприемець Показати IP 30 Серпня 2017 14:50
ніхто вас не хоче позбавляти! вам дали територію на ГПЗ -йдіть торгуйте!!! хочуть зберегти культурну частину міста та звільнити її від сміття.
Андрій до я Показати IP 30 Серпня 2017 18:45
ХТО ДАВ??? ТАм місця ПРОДАЮТЬСЯ причому дуже дорого!!!! і хтось ддуууже впливовий лобіює щоб людей з міста туди загнати.... і щоб податок між іншим платили в луцький район.....
я до Андрій Показати IP 30 Серпня 2017 20:00
Ну у вас же купа покупців, торгівля не зупиняється, не встигаєте торгувати! Ніякий супермаркет вам не конкуренція! Значить дохід хороший- можете дозволити собі купити там місце!
Старий Показати IP 30 Серпня 2017 14:09
Невже Луцькомм керує базар? Це ультиматум владі? На Сході ДНР і ЛНР, а в нас Б(базар)НР з Горгутом на чолі.
Я до Старий Показати IP 30 Серпня 2017 15:47
Що за дурні порівняння?Це говорить що ти або не розумний,або малолітній,ти ще путіна пприпліти до старого ринку,дічь
Турист до Я Показати IP 30 Серпня 2017 21:47
А унас в усьому винен Путін_)))
Місцевий Показати IP 30 Серпня 2017 15:21
У Львові на Площі Ринок така ж муть відбувалась - в центрі сиділи лоточники й перемістити їх на нормально організовані робочі місця їх було неможливо - теж "ганьба" кричали та блокували. Так там раптом почався ремонт теплотраси - розкопали пів площі та, як у нас водиться, ремонтували два роки. Через місяць більшість скандувальників переїхали на інші ринки, через два - усі перемістились й чудово себе почувають на нових місцях. А площу зробили пішохідною й гарною. Змін люди недалекі бояться, й права качають під Дудку облспоживспілки, яка тільки свої прибутки від оренди стереже. А на конструктивний діалог не хочуть іти. Сідайте за стіл переговорів. Навчіться чути інших, а не лише свій внутрішній голос.
Знаючий Показати IP 30 Серпня 2017 17:12
Частина 3 статті 146 Кримінального Кодексу України, а саме: незаконне позбавлення волі, вчинені організованою групою караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
Іван Показати IP 30 Серпня 2017 17:22
Гнати їх в шию на дпз новий ринок нехай торгують
Я до Іван Показати IP 30 Серпня 2017 18:12
Настане час,коли тебе гнати будуть в шию з якогось торгового центру,бо ти будеш не взмозі купити щось з їхньою накруткою по акції,а ще чекай прийдуть квитанції зимою за опалення,виженуть в шию,за борги,всі ми люди,"гнати" треба таких як ти..рабів і будуть гнати,якщо вже не женуть
Катя Показати IP 30 Серпня 2017 18:44
Горгут на рівному місці має гроші з оренди і використав типу підприємців (а по факту самі звичайні спекулянти, накрутки ставлять шалені, тільки крику багато) як ..охів. Північний перенесли і нічого, все нормально. Так і цих забрати від замка, бо розвели гадюшник
Я до Катя Показати IP 30 Серпня 2017 19:44
Катя,ти мислиш обмежено,Північний перенесли на 500 метрів,а не за місто і збудували Гостинець,а цих хочуть вигнати чим подалі..так само і тут збудують якийсь торговий центр,хоча говорять про стоянку
1 Показати IP 30 Серпня 2017 19:15
Підприємці! Не треба ваші гнилі товари НІКОМУ! Тільки вам самим! Ну коли це до вас дійде! Не помремо ми з голоду без вас! Звільніть центр!!!
Я до 1 Показати IP 30 Серпня 2017 19:57
Для чого цей монолог?Чому вони гнилі?Де твоя логіка,ти довго думав,товар треба "вам самим", весь час вони купують один в одного гнилий товар і таким чином виживають,заробляють?!?!Слухай друже що ти куриш?Або признайся де гриби брав?
Андрій до 1 Показати IP 30 Серпня 2017 20:13
Тобто там стоять люди які продають самі собі??? Щось не бачу мітингу заз знесення ринку бачу тільки проплачених тролів....
Я до Андрій Показати IP 30 Серпня 2017 21:57
Це точно,одні тролі,ще й тупі,вже приїлось їхнє"історичне...","туристи",це вже схоже на"путінпомоги"...як писали колись,бридко.Мені по барабану той ринок,але я там купую деколи речі і спілкуюсь з людьми,які дуже приємні,розумні і виховані,на відміну від того бидла,що тут коментує і обзиває їх"баригами"
Турист Показати IP 30 Серпня 2017 21:55
Торгашів з луцьких ринків ніколи не виженуть. Точніше вони ніколи самі звідти мирно не підуть. А думайте логічно чому - маючи 300% навар на товарі , то для чого працювати де інде.
Я до Турист Показати IP 30 Серпня 2017 23:33
Що вам заважає піти на ринок і продавати,маючи 300%навар?Напевно важко працюєте на ставку,а так би заробляли...чи танцор поганий?Це ж так легко,чи звикли тільки нити і заздрити?
Лучанин Показати IP 30 Серпня 2017 22:59
Нахрен цей старий ринок, один свинарник. То якщо торгують там то хай і прибирають після себе, а то лише засрали.
Лучанин до Лучанин Показати IP 31 Серпня 2017 01:13
Після себе прибери, а то заср@в тут все
Мен Показати IP 31 Серпня 2017 09:43
Ні хто не хоче позбавити людей робочого місця. Очевидним є той факт, з огляду на коментарі у соц. мережах, переважна більшість Лучан, думаю відсотків 85% не бажають мати цей бомжатник біля візитівки міста: Замку Любарта, старого міста. Не потрібно називати Луцьк ілюзорно туристичним містом, оскільки це неподобство у вигляді базару на площі є однією із перепон цьому. Є недіючий базар на ДПЗ, купа торгових площ і місця. Прошу всім переїхати туди і там облаштуватися. І не кажіть що тутди нічого не їздить, бо маршрути це вторинне, первинним є мотивація й інфраструктура у вигляді цивілізованого ринку, який діє. Місцевій владі ганьба, за підхід до реалізації цього питання. З вас такі управлінці як з гівна куля. Створіть з тими підприємцями ініціативну робочу групу, складіть реєстр підприємців, визначіть кількість місць, наділіть додаткові місця на ДПЗ якщо не вистачить усім і дайте час перевезти їх контейнери туди. Місця розподіліть відкрито й публічно. Навіщо ті мітинги й тому подібне.
Я до Мен Показати IP 31 Серпня 2017 11:21
Звідки статистика така?Не всі мають інтернет і не всі читають ці новини, нас дурять,всіх,згадайте маршрутки,обіцяли,як тільки піднімуть до 4 грн.зразу поремонтують...як їздили зас?ані,так і далі їздять ті зламки,всі забули про це?так і тут,розженуть всіх і буде торговий центр,плювали вони на туристів і історичне місце..нам не дають право вибору,усім!
Лучанка Показати IP 31 Серпня 2017 10:28
Старий базар - на ГПЗ!!!! Тільки захаращують і псують вигляд центру міста!
Я до Лучанка Показати IP 31 Серпня 2017 11:26
Центр міста біля цума,ви місцева?Якщо базар заважає,то і банки,аптеки і посольство перенести на гпз,бо захаращує "історичне,туристичне..." місце.Кіоски з цигарками в центрі міста,магазини з технікою,все треба перенести,а в замку припинити ці пляски і поїдання їжі,бо це ІСТОРИЧНЕ місце,а не забігаловка якась!!!
ДПЗ Показати IP 31 Серпня 2017 13:14
нема чого б*ригам піднімати свої писки і диктувати волю всьому місту. Загадили історичний центр, розвели свинарню біля замку і чогось янчать. Всі люди міста крім кучки тих торгашів за те щоб цей ринок знесли нафіг.
Як ти задрав до ДПЗ Показати IP 31 Серпня 2017 15:35
Слухай,скільки можна людей обзивати?Скільки можна себе представляти за"волю всього міста"?йди лікуйся,ти вже другий день під різними іменами одне і теж строчиш,ти називаєш це"всім містом"?ти хворий
Я до ДПЗ Показати IP 31 Серпня 2017 15:39
Ти просто обіжений,напевно не скинули тобі на ринку,от ти і мстиш тут...видаючи себе за народ
Мешканка Показати IP 31 Серпня 2017 13:36
При чому тут стоянки для автобусів з туристами - ну смішно (чомусь за не один десяток років я їх не спостерігала - можливо хтось спостерігає ? зай поділиться) - для них достатньо місця на Замковій площі. Люди невже ви не розумієте йде сама цинічна боротьба за землю майже в центрі міста. Нашим депутатам має бути соромно перед тими людьми ( і з базару в тому числі) , що їх обирали.Невже не зрозуміло , що рівень життя людей заставляє їх йти в той сеонд хенд на базарі - жили б краще купували б новий одяг і тоді точки з секонд хендом самі б зачинились. А так згадайте ,які новини бувають про базари у великих і місцях і по якій причині вони зникають. У нас же всі в церкву ходять , "поклони б`ють " , а тут пафосно схопились за історичну частину міста.
Я до Мешканка Показати IP 31 Серпня 2017 15:16
Я вже про це писав,ходять обідрані,але їм туристи важливіші,будуть по секондам шмоткі перебирати і думати,що вони до європи йдуть,а тим часом під носом землю деребанять,прикриваючись"історичним","стоянками"...люди в нас такі,буде з одним зубом в роті,але поїде на море за позичені гроші,щоб перед сусідами,знайомими виглядати багати...дуже шкода,що такий низький рівень самооцінки в наших людей
123 до Я Показати IP 31 Серпня 2017 16:18
Хай деребанять-буде більше толку, ніж з базарників!
Коля Показати IP 31 Серпня 2017 15:02
Курятників забрати, щоб не смерділи під замком Люберта, тому, що сором перед туристами.
Я до Коля Показати IP 31 Серпня 2017 15:44
Згідний,тільки не за сорому перед туристами,бо зразу хочеться спитати,чи не соромно перед туристами в гуманітарочній вицвівшій одежі ходити,можливо з тих самих туристів,уявляєш,йде турист і впізнав свої штани на комусь,от сміху буде
123 до Я Показати IP 31 Серпня 2017 16:15
Ви вже на тому базарі всі на "одежі"помшалися! Ніби одежа- це сама основна цінність, яка в нас є! Ви краще замість нового хмельницького шмаття купили б квиток в театр або виіхали б з межі ринку, бо там є купа цікавого! Шмоточники
Я до 123 Показати IP 31 Серпня 2017 17:25
Так "в нас", чи" ви"?а то ти якось ділиш на вас і нас...і я відношення маю таке ж як і ти до ринку,але трохи більше бо знаю,що одним хмельницьким люди не обмежуються,а ти видно не дочитав..саме цікаво,що ти нервуєшся,напевно і одежи немає за що купити,того і бісишся,досить,хватить вже,я тебе зрозумів,нудно з тобою,розвивайся далі
123 до Я Показати IP 31 Серпня 2017 17:39
а ти далі тупій серед свого шмаття
Я до 123 Показати IP 31 Серпня 2017 18:00
Я тобі писав,що я не маю відношення...вибач,я не буду опускатись до твого рівня"тупіти"
Я до 123 Показати IP 31 Серпня 2017 17:50
А чому б тобі не піти на базар і там поспілкуєшся,висловиш свою думку,те що ти тут понаписував, там і озвуч,тільки не бабусям,розкажи кому що читати і куди іти...чи ти тільки тут герой?Чому ти на мітинг не пішов,там би тебе послухали...сидиш тут і тявкаєш,іди читай,тільки не газети в туалеті,а то такий начитаний,що аж нудить від тебе,будь здоровий,відпиши як сходиш на базар.
123 до Я Показати IP 31 Серпня 2017 18:05
тільки не це! позбав мене такого катування в той сморід іти!!! а петицію щодо знесення ми уже писали -я без діла не сиджу)
Я до 123 Показати IP 31 Серпня 2017 18:29
Даа,я бачу,ти бзділа не сидиш,значить боїшся,тхір,тільки тут гадити можеш?пиши,пиши,і на тебе хтось напише,коли ти людям робиш погано,тобі це обов'язково вернеться,з тобою все зрозуміло,невдаха
Мешканка до Коля Показати IP 31 Серпня 2017 16:38
Ну не смішіть люди добрі ви де туристів бачили , які (коли почитати коментрі до статті) ледь на "толпами" по Луцьку ходять. Ну скільки можна туристами прикриватись. Та ви взагалі спочатку до порядку доведіть вулицю Данила Галицького , яка також відноситься до "старого міста" - а там непочатий край роботи ,дочекайтесь навали туристів ,та вже після того доводьте лучанам , щодо важливості перенесення базару. У нас люди навіть не бідні - вони "ніщі". До слова я не продавець зі старого базару це "крик душі" , Це біль за тих людей що там працюють і що туди ходять.
Є третій варіант Показати IP 31 Серпня 2017 17:48
Що за брєд про базар створює негативний імідж? В Кракові і Амстердамі по центру декілька подібних базарів є. Владі необхідно обмежити торгівлю на автомобільній і пішоходній частині, Поставити вимоги по зовнішньому вигляду, що впишеться в старе місто, ремонт старого приміщення - і хай люди торгують.
Я до Є третій варіант Показати IP 31 Серпня 2017 18:04
Підтримую на 100%,а тут деякі обмежені в розвитку коментатори далі своєї квартири не виходять,говорячи про туристів,їм навпаки цікаво піти на базар,сам бачив,ходять,купують,просто дивляться,спілкуються...просто довести до ладу той ринок і все
Мешканка до Є третій варіант Показати IP 1 Вересня 2017 12:32
Я з Вами абсолютно згідна та повністю підтримую. А тим хто так бореться за знесення того базару хочу нагадати про старий анектод , що "ТАК У ВАС БУДЕ НЕ ЗАВЖДИ", Тож невідомо чи життя не зажене вас чи ваших дітей на такий старий ринок та за секондхендом.
ані Показати IP 1 Вересня 2017 09:44
До чого ця мова?? Давно вже говорилось що хочуть ринок перенести ще роки 3 назад.на ГПЗ....за цей час люди могли б обдумати і запропонувати варіанти місць куди перенести ринок..але всі відтягують надіяться що їх це не зачіпить.. Це не ринок а свинюшник..ніякого порядку! да зручно що центр міста не треба їхати далеко..але Щей під замком базар не гарно не естетично..не важливо що буде на місці базару головне щоб було культурно, чистенько як в інших містах біля історичних спорід!!...ане ваняє тваринами і помідорати...!!!
правда до ані Показати IP 1 Вересня 2017 10:18
ви праві! знайшли собі містечко - в самому центрі міста! непогано влаштувалися! але ж центр міста - не для гнилих овочів, сміття та бруду! Жаліються, що не буде роботи. А чим їм ДПЗ не подобається, велика територія, охайно чисто (ПОКИ)? Ні, хочемо бути в центрі! Піклувалися б про чистоту та охайність міста -ніхто б їх не чіпав, а то розвели свинюшник -гидго ходити там. І це -обличчя міста! Автентичність, кажуть. Фу, ще цим словом мають наглість порівнювати той смітник.
Я до правда Показати IP 1 Вересня 2017 12:32
Де там центр міста?Чому про це тут пишеш,а не прийшов на мітинг?Там і розказав би свю думку..хватить п..здіти про "гнилі" чи ще якісь овочі,в любому супермаркеті продають ще гірші,хіба що ти далекий від світу цього,тоді так..або твій коментар присв'ячений тупим людям,або які не купують продукти,бо мамочка все приносить додому..одне і те ж саме по 10 разів,типу ще один не задоволений
2017 Показати IP 1 Вересня 2017 10:13
Непогано було б, якби муніципали знесли тимчасові жахливі металоконструкції на території "ринку"- у них уже є досвід знесення таких конструкцій! А містяни будуть тільки раді такому величезному внеску в культуру та розвиток нашого міста!
Я до 2017 Показати IP 1 Вересня 2017 12:34
Ти повернувся знов?ще не договорив?непогано було б,якби ви всі виїхали десь на заробітки,місто чистішим було б