USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Поблизу Луцька - смертельна ДТП, зіткнулися автобус та БМВ. Доповнено

11 Січня 2018 20:17
Поблизу Луцька автомобіль БМВ врізався у рейсовий автобус. Загинуло двоє людей. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Аварія трапилася близько 19:00 на вулиці Тополева, поблизу ресторану "Чевермето".

"БМВ рухалася з боку села Рованці в напрямку вулиці Дубнівської. Автівку занесло на зустрічну смугу і та зіткнулася з рейсовим автобусом. Загинуло дві людини, один з них - 1991 року народження", - кажуть очевидці.

Тим часом медики повідомили, що одного із загиблих довелося вирізати з понівеченого авто.

"Водій автобусу від госпіталізації відмовився. Одного пасажира автобуса доправили в лікарню рідні", - прокоментували ІА Волинські новини у обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Лолі Показати IP 11 Січня 2018 20:30
Щось тому Чевермету ннмвезе, все аварія і аварія
Джек Показати IP 11 Січня 2018 20:56
Бо нада освітити дорогу і залатати ями!!!!!
. Показати IP 11 Січня 2018 21:05
Розумію, що авто на задньому приводі, але резина спереду явно не зимова (хоча і не відомо, що там ззаду). Але, на превеликий жаль, це вже не грає ніякої ролі
Nikolaj до . Показати IP 12 Січня 2018 00:11
Чотири літніх, на великій швидкості і зимова не спасає
Лучанин Показати IP 11 Січня 2018 21:27
Беха на літній гумі
Вася Показати IP 11 Січня 2018 21:34
Літня гума, задній привід, ожеледиця, БМВ.....
ТТ Показати IP 11 Січня 2018 21:35
висловлюю глибоке співчуття родинам загиблих. на-жаль українські бляхи як і європейські на закони фізики, що виникають при зіткненні - не впливають.
Лучанин Показати IP 12 Січня 2018 02:15
Кажуть що бмв йшла на обгін, за вечір їздив там разів 5, ожеледиці не було !
Олександр Показати IP 12 Січня 2018 02:40
Волинякі були і залишаються бидлом на дорозі Західной Укр. зі 100% тільки 10 нормально їздять . Немають повагі до участників руху а тембільш до пешиходів. В Одессі краще пропускають пішеходів хоч це буде їхати Майбах чи Лада всі зупеняються на пішеході Біля WOG що на Відрод.47 опасно переходити дорогу мало хто зупеняються Нема тут за кого воювати Які люди така і влада
Анонім до Олександр Показати IP 12 Січня 2018 09:49
Згоден на всі 100. Ніякої культури руху ні у водіїв ні у пішеходів
вчителька до Олександр Показати IP 12 Січня 2018 10:24
Сашко Ви б краще граматику та пунктуацію повторили, а не займались написанням постів про "би?ло". (повагі = поваги, тембільш = тим більше; пешиходів = пішоходів; зупеняються = зупиняються; опасно = небезпечно; Нема = немає і так далі). Роблю висновок, що Ви шановний неук, такий самий невихований і хамлуватий "би?люк".
Andrew до вчителька Показати IP 12 Січня 2018 19:36
І ще... не - на дорозі Західной Укр. = на дорогах заходу (західного регіону) України.
водій Показати IP 12 Січня 2018 09:08
життя забирає кращих...(