USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У головному лісництві Волині - обшуки. ОНОВЛЕНО

20 Лютого 2017 10:27
Правоохоронці перекрили вхід в Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства. Кажуть, проводяться слідчі дії, але більше - не коментують.

Про це з місця події повідомляє журналіст Інформаційного агентства Волинські Новини.

До слова, нагадаємо, персона головного лісівника Волині останнім часом - не покидає сторінок інтернет-видань. З останніх скандалів - як лісівників з різних куточків Волині на мітинг під стіни Волиньради привезли шкільними автобусами. А кількома тижнями раніше - перед приїздом головного лісівника Волині Олександра Кватирка на озеро Світязь на Водохреще зрізали 160 сосен. Молоденькими деревами прикрасили доріжку до ополонки, підготовлену для купання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ ТА МІЛЬЙОННІ ЗБИТКИ - КАР’ЄРА КВАТИРКА ВІД ХУЛІГАНА ДО НАЧАЛЬНИКА

За станом на 12.30 Олександр Кватирко зауважив представникам ЗМІ, що наразі нічого не може сказати, окрім того, що працівникам ВОУЛМГ «заважають працювати». Він повідомив, що правоохоронці вилучають документи та комп’ютери щодо питання військових лісів у Ковельському районі. З його слів, у кабінетах працівників ВОУЛМГ працюють слідчі прокуратури та Управління захисту економіки в області. Наразі слідчі дії в будівлі завершилися.



З приводу обшуків прес-секретар ВОУЛМГ Світлана Думська написала в мережі:

"У Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства тривають обшуки. Розпочалися близько 10.00. Нині приміщення заблоковане. Тривають слідчі дії.

Обшуки проводять працівники Управління захисту економіку у Волинській області під керівництвом прокуратури області.

Опрацьовуються матеріали в рамках кримінального провадження, порушеного за фактом начебто незаконного використання ДП «Ковельське ЛГ» земельних ділянок, які нібито належать до території військового полігону Повурськ.

При цьому повідомили, що обшуки триватиму в усій адміністративній будівлі", - йдеться у дописі.



Близько 11 години в управління приїхав головний лісівник області Олександр Кватирко, зайшов всередину.

За станом на 10.30 вхід заблокований, журналістів всередину не пропускають.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Patriot Показати IP 20 Лютого 2017 10:57
Оце розійшлись, молодці, хоча б нетутешні може наведуть порядок, давно вже пора!
Вуйко до Patriot Показати IP 21 Лютого 2017 17:23
Да вуйки наведуть порядок:)
Лісник Показати IP 20 Лютого 2017 11:41
Давно пора навести лад у Волиньлісі. Вже набридли незаконні дії Кватирка
Лучанка Показати IP 20 Лютого 2017 11:51
Невже нарешті посадять цього зловмисника. Тільки те й робить, що ліс розкрадає і не дає працювати справжнім спеціалістам!
петро Показати IP 20 Лютого 2017 13:02
кватирко-головний злодій волинського лісу.А чи посадять- навряд, гроші має багато.Хоча б звільнили...
Царьок. Показати IP 20 Лютого 2017 13:07
Пару тижнів назад у мене на волиньгазі ті самі хлопці шмон робили. Цілий день я в туалет в пляшку і в коробку з під черевиків ходив, телефон і комп мої з іграми забрали. Не послухав я батьків і не став поліцаєм. Тепер шкодую. Дорогі мої царі лісів! Не переживайте! Запасіться пляшками і коробками. Не заважайте поліції і вони самі підуть, ви навіть не помітите. До зв'язку!
Луцький хлопак Показати IP 20 Лютого 2017 13:13
Вийшло воно, усміхається, . Вже подзвонив до своїх покровителів. Доклав. Зараз все замнуть. Луцькі прокурори в дублянках дарма хліб не жеруть. Зараз почнуть гавкати, як собаки. Кватирко - позор людства
Знаючий Показати IP 20 Лютого 2017 15:00
Якийсь він непереможний. Скільки вже на нього заведено кримінальних справ. Видно для Кватирка закон не писаний.
Знаючий до Знаючий Показати IP 20 Лютого 2017 15:14
Накрали б ВИ стільки грошей і ви б були не потопляєми. Це жлосі і лапін, гунчик трясуться за цього недоноска.
до знаючий до Знаючий Показати IP 20 Лютого 2017 16:50
А бо справи білими нитками шиті
Колісник Показати IP 20 Лютого 2017 16:44
Цей холоп забув хто його взяв на роботу і пропихав до цієї посади,навіть мене перестав слухатись!
Журавичі Показати IP 20 Лютого 2017 17:16
Якщо мова зайшла за війсковий ліс то хотілося б дізнатися,що за полігон зявився біля колишньоі війсковоі частини в Журавичах,куди поплів ліс з даноі ділянки,тоже жуки пошкодили.????? . .
самвел Показати IP 20 Лютого 2017 19:35
ці юноші на фото з НП дуже люблять шмонати( самі довірені особи шехва), хоча гроші люблять більш ніж себе. Розумом вони не дуже, але ціни гнуть , як не Бесарабці.
до всіх Показати IP 20 Лютого 2017 22:13
Наш О.М. Кватирко!!!! А ми його!!!! Тримаємось, Олександр Михайлович!!! все і всіх переживемо!!!
Ноунейм до до всіх Показати IP 20 Лютого 2017 23:11
Сахнюк, залогінься
ще раз до всіх Показати IP 20 Лютого 2017 23:33
Сумлінна праця величезного колективу лісників області ПЕРЕМОЖЕ всіх, кого давить жаба !!!!
Ноунейм до ще раз до всіх Показати IP 21 Лютого 2017 08:14
Ти знову логін переплутав.
до хелоуина до Ноунейм Показати IP 21 Лютого 2017 09:11
Всім, всім, всім!! Рівнятися на лісників!!!! Працівників єдиної галузі, яка платить податки... пенсії... За рахунок якої живуть дармоїди!!!!
правда Показати IP 21 Лютого 2017 07:34
ваша сумлінна праця переможе на параші.......
пЛЕБЕЙ Показати IP 21 Лютого 2017 10:36
Гг. Жвава перепалка! Бачу що коменити тут від реальних людей яким не байдуже за "бідолах" яких зараз трусить "влада". Приємно дивитись як гарні солдатики відпрацьовують "фас" на "бідолахах" яких на посаду призначила "влада". Тут зрозуміло. Оброк збирають. Бюджет майже порожній. Сподіваюсь, ми дочекаємось коли команда фас буде на "владу"
до Плейбоя до пЛЕБЕЙ Показати IP 21 Лютого 2017 11:42
Слава Богу, зявився нормальний здравомислячий чоловік..... Повірте, час, який сьогодні переживає волинська лісова галузь на чолі з О.М. Кватирком, - унікальний для історії лісу волині. Де все, кожна ланка роботи, - на найвищому рівні, і не лише в області, а й в Україні!!! Шо хотілось би - щоб не заважали працювати. Це ж Волинь.... Ми маємо бути лідерами в країні в усьому!! Може дійдемо єдності? Так не вистачає підтримки.... Особливо сьогодні !
Плебей до Плейбоя до до Плейбоя Показати IP 21 Лютого 2017 14:00
Я не знайомий з О.М. Кватирком. Можливо він порядна людина. Нам судити його не можна. Бог розсудить, а якщо треба то й заступиться. Взагалі я пасивний до політичних чвар. Я українець, лучанин. По мірі сил намагаюсь дбати про довкілля, природу, а головне просто не заважати їй. Люблю туризм, мандри. Мушу сказати що важко дивитись як забудовують рекреаційноі зони Луцька. Сподіваюсь Ви (Плейбой) мене розумієте ...
До Плебея до Плебей до Плейбоя Показати IP 21 Лютого 2017 18:48
Розумію і тисну вам міцно руку. І начальник управління О.М. Кватирко, і його колеги, які з ним працюють, глибоко переживають за ліс, за його людей - лісників, за колективи. За його керівництва справи в лісовій галузі змінилися тільки в кращу сторону. Так кажуть прості люди, майстри лісу, лісничі..... Повірте, нікому не дозволить начальник нищити рідну природу, бо сам волинянин... Він ніколи, не перед ким і ні за що не прогинається. Це його життєва позиція. Славна волинська земля на хороших людей, мудрих керівників! Тримаймося!
Цуманчани Показати IP 21 Лютого 2017 20:10
Туревич віддай нам зароблені наші гроші які ти прикарманив за 6 місяців, бо будем іти до кінця.