USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Луцьку хочуть побудувати церкву на місці бару

28 Вересня 2016 14:59
Замість розташованого у зеленій зоні бару у спальному районі Луцька планують побудувати дерев’яну церкву.

Про це йшлося під час 13 сесії Луцької міськради 28 вересня.

Як повідомив у запиті до міського голови голова фракції «УКРОП» Ігор Поліщук, до нього звернулася релігійна громада Різдва Христового УПЦ КП з проханням розглянути можливість надання частини зеленої зони по проспекту Відродження поблизу школи №22 під будівництво дерев’яної церкви Різдва Христового. Зараз на території зеленої зони розташований бар, де вживають алкогольні напої і за цим спостерігають діти, які йдуть у школу. Міську раду просять посприяти у наданні дозволу на будівництво церкви.

Депутати підтримали запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Сашка Показати IP 28 Вересня 2016 15:08
А чим церква краще за бар ? Їх скоро в Луцьку стане більше ніж піцерій і аптек. Аби тільки людям голови дурити і збагачувати церковну мафію
Еколог Показати IP 28 Вересня 2016 15:34
Залишіть зелені зони в спокої, в тому районі церков вистачає.
100 Показати IP 28 Вересня 2016 15:44
Ти диви як почали говорити: "Зараз на території зеленої зони розташований бар, де вживають алкогольні напої і за цим спостерігають діти, які йдуть у школу." Таке враження що тільки там вживають...
my_gift до 100 Показати IP 29 Вересня 2016 12:33
Живу біля згаданої школи. НЕМА там ніякого бару! Просто зелена зона, в якій стоїть хрест (тепер ясно, ЧИЙ).
Михаліч Показати IP 28 Вересня 2016 15:54
Каждому Лучанину по одной церкви.
Людмила Показати IP 28 Вересня 2016 16:08
По-перше - це не бар. Там продають квас влітку. Але я за те, що зелена зона повинна бути в стані спокою. Церкву будувати там не потрібно. А ось той "бар" треба звідти забрати зовсім.
квас-пиво Показати IP 28 Вересня 2016 16:45
Продажа здiйснюеться з травня по серпень, дiти то на каникулах! Просто мicце дуже ласе!
Людмила Показати IP 28 Вересня 2016 16:57
Забрати треба однозначно. Тим більше, що через 50 метрів є схожа пивнушка (напроти лікарні №2)
Луц Показати IP 28 Вересня 2016 17:45
Чим бідніший народ, тим багатші церкви!
Влодек Показати IP 28 Вересня 2016 18:02
Батюшки йдіть краще вулиці прибирайте , берег Стиру впорядкуйте,онкохворим дітям допоможіть,садочок побудуйте,сквер висадіть, І взагалі - платіть податки .
до луц Показати IP 28 Вересня 2016 18:08
тим більше п"є народ а церква тут ні до чого
Вася Показати IP 28 Вересня 2016 18:28
ДАЄШ церкву через кожних 2метра, Бізнес росте
ВОВК Показати IP 28 Вересня 2016 21:33
попи в двері не влазять
Бог Показати IP 28 Вересня 2016 21:41
Бачу так попи розбудувались що в Мене скоро вірити перестануть!
пп Показати IP 29 Вересня 2016 10:07
грабь награбленное
Орест Показати IP 30 Вересня 2016 08:53
Треба збільшити сферу впливу, та ось знайшли привід) Даєш Аферу!
Світлана Показати IP 30 Вересня 2016 12:12
Прохання підтримати петицію зареєстровану 30.09.2016 р." не будувати в "зеленій зоні" біля 22 школи церкву
21 ст Показати IP 1 Жовтня 2016 10:25
рослини - це жива природа. творіння цього світу. тотально знищувати зелені зони в місті виправдовуючи це релігією, не можна. у нас релігія перетворилась на бізнес. треба захистити зелені зони у місті. крім того, перетворювати місто на середньовічне замість розвитку сучасного і науки - це тупість.