USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку на Ківерцівській зіткнулись вантажівка і маршрутка, 7 постраждалих – у лікарні

25 Березня 2021 13:08
У Луцьку трапилась аварія за участю вантажівки та маршрутного таксі.

ДТП сталась в обідню пору 25 березня поблизу мосту на вулиці Ківерцівській.

В автопригоду потрапила приміська маршрутка № 107. У неї пошкоджена права частина, а також від удару вилетіло лобове скло. Вантажівка отримала значні механічні ушкодження передньої частини. По дорозі розсипався пісок, яким був навантажений автомобіль.

На ділянці дороги, де трапилась аварія, ускладнений рух транспорту.

На місці працює патрульна поліція, яка здійснює регулювання руху, та встановлює обставини ДТП.

Як повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини керівник Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, 8 людей постраждало, сімох з них госпіталізували у міську клінічну лікарню. На місці ДТП чергує три бригади ЕМД.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Вася Показати IP 25 Березня 2021 13:29
Тор-ба маршрутчику, явно він вискочив перед зілом
Лучанин Показати IP 25 Березня 2021 13:36
Серйозно завтикав маршрутчик.
додік до Лучанин Показати IP 26 Березня 2021 11:49
мабуть гроші рахував...
Ей) Показати IP 25 Березня 2021 13:41
В маршрутки пошкоджена не права а ліва сторона))
Житель Вулиці Марцин Показати IP 25 Березня 2021 13:47
Хто виноватий встановийть слідутво, АЛЕ ПАРКАН на тому повороті явно ЛИШНІЙ!!! Або за ВИСОКИЙ! В нас машина легкова і не видно перешкоди з ліва, треба виїхати на дорогу. Який розумний його там спроектував??????? Владо ви де?
Роман до Житель Вулиці Марцин Показати IP 25 Березня 2021 14:07
Повністю з Вами солідарний. Я на своєму авто те ж нічого не бачу
Жгутов до Житель Вулиці Марцин Показати IP 25 Березня 2021 15:10
Ми тут.нормальний паркан.вам все не так.краще зробіть самі щось,а не критикуйте!
Анонім до Жгутов Показати IP 25 Березня 2021 16:05
Самим знести або зменшити той паркан?
Жгутов до Анонім Показати IP 25 Березня 2021 21:51
Можете переробити,якщо дуже хочете.
Опа Показати IP 25 Березня 2021 14:10
там же трохи далі від мосту стоять камери над дорогою, походу вони мали б зняти момент аварії
Ага до Опа Показати IP 25 Березня 2021 14:24
вже муципали виклали відео на фейсбуці
Вадим Показати IP 25 Березня 2021 15:11
Встановлений паркан дійсно ускладнює видимість зліва при з'їзду з мосту
Анонім Показати IP 25 Березня 2021 17:52
За тим парканом нічого невидно і ще неодна там ДТП буде
Янукович до Анонім Показати IP 25 Березня 2021 21:51
Не буде!!!!
Олександр Показати IP 25 Березня 2021 18:00
Там потрібго ще туї чи кущі посадити як на Соборності від Троянди до Північного по центру дороги, щоб вже точно було все видно
666 Показати IP 25 Березня 2021 20:45
"Торба". Как корабль назовешь, так он и поплывет))
Вася Показати IP 26 Березня 2021 06:53
Поганому танцюристу теж щось мішає,до чого тут паркан. Кожен день їзджу навіть уваги не звертав
Жгутов до Вася Показати IP 26 Березня 2021 19:09
Вася,красава!влучно!
Луч Показати IP 26 Березня 2021 07:32
Водій ЗІЛа молодець , як міг так старався !