USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку в «Сім23» троє учнів побили касирів

18 Грудня 2021 23:12
У маркеті «Сім23» на вулиці Винниченка в Луцьку троє молодиків побили двох касирів. Злочинцям, двоє з яких неповнолітні, суд призначив умовне покарання.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Злочин вчинили двоє учнів КЗЗСО «Луцького інституту ліцею №8» та учень Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею. 15 травня у маркеті «Сім23» на вулиці Винниченка вони побили двох касирів та невстановлену особу.

Молодики наносили потерпілим удари в обличчя, живіт та тягнули за волосся. У вироку вказано, що тілесні ушкодження отримав лише один із касирів.

У суді кожен з обвинувачених, двоє з яких вже мали судимість, визнав свою вину. Натомість потерпілий у письмовій заяві вказав, що претензій до них не має.

Врахувавши всі обставини справи, суд призначив двом злочинцям умовне покарання на два роки, ще один отримав рік умовного покарання.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Петро Показати IP 18 Грудня 2021 23:28
Ганьба терпілам, претензій не маючих
Активicт Показати IP 18 Грудня 2021 23:57
Достойна змiна росте
Водовоз Показати IP 19 Грудня 2021 07:59
Безнаказанность порождает - насилие !!! Играете в гуманизм(они же дети),продолжение следует!!!
Ангст Показати IP 19 Грудня 2021 08:03
Правильно, хай буде умовно. От як когось вб‘ють ці раніше судимі утирки, то тоді може посадять. А може і за вбивство умовно дадуть.
ОДІН. Показати IP 19 Грудня 2021 09:47
ТАК ЧАСОМ ТАКОЖ ХОЧЕТЬСЯ ВІД..3.14..ЗДИТИ ТИХ КАСИРІВ.МОЛОДЦІ ХЛОПЦІ.
лінивець Показати IP 19 Грудня 2021 10:04
Троє нападників двоє з яких уже мали судимість побили двох касирів (скоріше всього жінок) але потерпілі касири притензій не мають...Давайте подякуємо касирам-плодіть рецидивістів далі!!! Якщо за такі вчинки як,,нанесення потерпілим ударів в обличчя, живіт та тягання за волосся,, ніхто не має притензій -значить для підлітків це може стати нормою
Вася до лінивець Показати IP 19 Грудня 2021 11:21
претензии не касирам. А вы прямо так и хотите жёско наказать этих малолеток. Это ничего не решит. И во Львове и в Донецке и в есть ДЕБИЛЫ. Наказывать дебилов обязано Государство, а не простые люди. У человека в голове, даже мысли не должно быть о каких-то драках и подобных выяснений обстоятельств.
лінивець до Вася Показати IP 19 Грудня 2021 12:23
А я не говорив за самосуд!!!! Але заяву з поліції не забирав би..а тут притензій немає-значить заяву анулювали!! Треба довести діло до суду і пройти як потерпілий,,просити суд компенсацію або арешт нападників!!
море Показати IP 19 Грудня 2021 10:46
Що хочуть малолетки те витворяють,там людей збив,там побили.Знають що їм за це нічого не буде.
федь Показати IP 19 Грудня 2021 13:00
Му-звонам впаяти 5років,щоб неповадно було іншим.ДИБІЛИ млять.Якщо відстригли по 10 тищ.зелених касирам,то нехай гуляють далі...
Експерт Показати IP 19 Грудня 2021 15:29
Вот покидьки!
Vasyl Показати IP 20 Грудня 2021 00:06
А що це за безкарність така пішла? До чого котиться суспільство і наша країна?! З таким от новим поколінням, перспектив точно ніяких немає
Олена Показати IP 20 Грудня 2021 07:51
Як можна таке писати?! Це ж ДІТИ!
123 Показати IP 20 Грудня 2021 13:41
Ці "діти" протягом дня скоїли три напади. Якщо і далі так працюватиме судова система - будуть самосуди, мабуть це більш дієвіше в наших реаліях.