USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Волинській облраді - невідомі з автоматами. ОНОВЛЕНО

15 Лютого 2017 12:33
Обшуки в обласній раді відбуваються з подачі губернатора Волинської області Володимира Гунчика. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили власні джерела.

Відтак постає питання, чим мотивовані такі дії губернатора Гунчика та чиї інтереси він відстоює: громади чи Банкової, виступаючи проти майбутнього людей та КП «Волиньприродресурс».

Так, більше десятка озброєних автоматами осіб у бронежилетах сьогодні, 15 лютого, зайняли у будівлі Волинської облради усі поверхи. Свої дії ці особи не коментують. За станом на 13.42, як повідомляє наш кореспондент з місця події, слідчий розмовляє з кимось по телефону і запитує, що саме вони мають знайти на 3 і 6 поверхах.

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця прокоментував обшуки у приміщенні облради і присутність представників Генеральної прокуратури у її стінах. З його слів, це вигідно тим, хто покриває нелегальний видобуток бурштину і не лише на Волині.

Відомо, що порушено кримінальну справу проти посадовців Державної служби геології та надр України. В облраду люди з автоматами прийшли, щоб взяти оригінали сесійних рішень, що стосуються КП «Волиньприродресурс». Хоча, як відомо, ці рішення не мають конфіденційного характеру і знаходяться у відкритому доступі на сайті облради.
За станом на 12:35 озброєні особи увійшли в кабінет заступника директора КП «Волиньприродресурс Веніаміна Туза. При цьому слідчий не впустив до кабінету його адвоката Ігоря Поліщука. Адвокат хотів передати клопотання, проте слідчий заборонив йому це робити.
Фото слідчого
Серед озброєних осіб, як з'ясували журналісти ІА Волинські Новини, - працівники Генпрокуратури та поліції.

Як стало відомо, обшуки проводяться на підставі ухвали Печерського районного суду міста Києва.

Додамо, що адвокату Веніаміна Туза не дозволили ознайомитися з ухвалою.
ФОТО автівок, на яких приїхали правоохоронці
За станом на 14.45 слідчі покинули приміщення облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Активіст Показати IP 15 Лютого 2017 12:35
Невже почалось?
Мойша до Активіст Показати IP 15 Лютого 2017 14:19
А що повинно початися? я реально не вкурсі
Анатоль_ Показати IP 15 Лютого 2017 12:47
Я в шоці, браття!
ВАся Показати IP 15 Лютого 2017 12:54
Може так Гройсмана зустрічають??
Порошенко - Янукович Показати IP 15 Лютого 2017 12:57
Маскі шоу знову в тредні. Горіть в пеклі Порошенко й твоя команда, з гномомо обіс*аним Гунчиком!
до п.- я. до Порошенко - Янукович Показати IP 15 Лютого 2017 13:36
Нічим не відризняються від янекувих методів. Бондар руку приложив.
петро Показати IP 15 Лютого 2017 13:04
я так думаю не сподобилось комусь у Києві бажання волинської громади офіційно добувати бурштин
Анонім Показати IP 15 Лютого 2017 13:12
Легалізація видубутку бурштину на Волині, припинила незаконні відкати з його видобутку!!!! І СБУ мабуть отримало вказівку від "шоколадного" все вернути на круги своя.... Дзбан носить воду до пори до часу!!!! Так що Петя задумайся.........
лучани Показати IP 15 Лютого 2017 13:14
Шо не можна було без автоматів прийти? Шиза в голові, весь час НКВД-КГБ.
Анонім Показати IP 15 Лютого 2017 13:32
Я тільки не зрозумів навіщо ці понти з автоматами? Невже в облраді хтось буде чинити озброєнний опір.Дешеві понти нової поліції. Ще в них гарно получається з пенсіонерами боротись.Херої...
кварц Показати IP 15 Лютого 2017 13:37
ну й бардак розвели...
Хм Показати IP 15 Лютого 2017 13:38
О, знайомі обличчя, здається то з департаменту захисту економіки облаву влаштували
андрій Показати IP 15 Лютого 2017 13:38
команда порошенківська рулить разом з кротом, замість того щоб отак прийти з обшуком в лісові підприємства,прокуратуру чи так звану поліцію , виявити виродків які гребуть щоденно мзду з бютжету , та беруть відкати з лісу то вони такий собі концертік зробили до зустрічі свинки -премєра
марія Показати IP 15 Лютого 2017 13:49
тепер офіційно показали ким кришується бурштин, хто його підтримує і як в майбутньому буде нелегко Палиці і його команді.. позорисько для влади!!!!!! Хоть один захотів узаконити видобуток, щоб людям легше було, а тут на маєш.....сором
Микола Показати IP 15 Лютого 2017 13:49
Так написано, ніби бойовики якісь зайшли. Спецпідрозділ поліції.
Люди до Микола Показати IP 15 Лютого 2017 14:27
То поліція тепер проти народу і його рішень? Не сподобалося щоби людям краще жити стало? Чекайте!!!!!! Докеруєтеся!
Саша Показати IP 15 Лютого 2017 13:50
Департамент захисту економіки працює..Злякалися, що обірветься "кришування" бурштину, а вони ще ті хабарники.Тому й обшуки. Давно їх треба на місце ставити, бо вони не роботу роблять, а тільки за гроші думають. Стидоба!!!
До Саша до Саша Показати IP 15 Лютого 2017 17:34
Факти можеш навести чи тільки так язиком потріпав? НАБУ дуже цікава інформація по всіх працівниках силових підрозділів, факти є?
догадуємось Показати IP 15 Лютого 2017 14:00
Спочатку Управління захисту економіки у Волинській області Національної поліції виконувало вказівку "зверху" по Савчуку Петру Петровичу, вийшов обломісь (який вже той Савчук не був), а тепер вже і по обласній раді (точніше по комунальним деяким підприємствам), ну бо ж вже надто самостійно дехто поводиться) Ніяки думки до голови не приходяться, шановні спостерігачі? І все це дійство відбувається як завжди в рамках і по духу закону!) Песики виконують команди господарів. А деякі профільні служби (у нацполіції), займаючись не тим чим тре, просто навмисно дечого не добачають (ну вони ж бо зобовязані захищати систему, навіть коли доводиться захищати "ззаду"), або ж можливо, так сказати усі ці молоді "керівнички", прислуховуючись до старших, працюють разом зі всіма на один результат, виконуючи "волю" верхів, щоб усім було добре (і їм там і їм тут). Знову Шпіга сказаже, а я тут не при чому, і, як то не було б, буде правий, бо ж інші у нас "незалежні від Волині" із нетутешніми варягами - "молодими фахівцями". Питання хлопці ви тут думаєте надовго, ви в яку гру вирішили пограти? П.С. Служба спостерігає, народу вже давно все рівно, його привчили шукати їдло, а реформовані "все бавляться"! .... Стрітення, зі святом, дійсно йде весна так багато цікавого певно буде.....))))
Любі свині Показати IP 15 Лютого 2017 14:08
Твою ж мать... На "передку" катастрофічно не хватає людей. А тут в повній бойовій...Купа вдітих за кілка тисяч баксів кожен дармоїдів катається Україною... А у нас деоли жрати не було шо.... Козляча влада . Тпер я розумію дядечка Адю і його "любов" до представників певної нації...
о Показати IP 15 Лютого 2017 14:21
і шо, і шо там самооборона? здуло з того району?
)))))))) до о Показати IP 15 Лютого 2017 14:48
Тихенько селфяться, але так, без паліва)
Толік Показати IP 15 Лютого 2017 14:47
Подивіться на їхні морди.Вони гроші чують і виконуть дурні вказівки. Ви тільки на Кічу рижого подивіться стоїть і думає скільки заробив -привик брати по повній зі всіх(гральний бізенс, обміники, контрабандисти) і нівкого немає на нього управи.Як він ще там робить?Де люстрація?Одна шайка!!!!
До Толіка до Толік Показати IP 15 Лютого 2017 17:42
Кіча красавчік, у нього завжди є мінімум 5 поважних причин, для чого він бере хабаря, таке враження, що як йому даєш мзду, то рятуєш голодуючих дітей!
SSG Показати IP 15 Лютого 2017 15:02
А чому це так усі/він стали переживати? Нехай перевірить документи, у чому тут проблема?
? Показати IP 15 Лютого 2017 15:15
Цікаво а як ці люди пройшли через контрольно пропускний пункт.що встановлений при вході у примщення? Вони що його штурмували. Ні. Дійсно цікаво.
аналізую Показати IP 15 Лютого 2017 18:23
Подумайте які події передували цьому дійству і все стане на свої місця. Палмиці треба дотискати їх, за ним піде громада
не зрозумів Показати IP 15 Лютого 2017 21:45
так це були невідомі з автоматами чи працівники Генпрокуратури і КОРДу? ВН визначтеся.
Так так Показати IP 15 Лютого 2017 23:21
Так що ж за адвокат ухвали не дали прочитати а обшук проводили чогож не прийшло в голову викликати Шпигу з його бойцами чи сбушників? Обшук без ухвали ж не законний
Ого Показати IP 17 Лютого 2017 12:49
Цікаво... а кого це ви називаєте громадою???? Стару команду Бондар-Столяр?????