USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Хто отримав безкоштовне житло у Луцьку за 3 роки. СПИСОК

29 Липня 2015 18:53
Протягом останніх трьох років у Луцьку забезпечили житлом понад 170 сімей. Сюди входить як розподіл комунального та державного житла, так і надання службових квартир.

Зокрема, перетворити свої службові квартири у приватні зуміли нинішні працівники держапарату, силових структур, судді та чиновники, - повідомляє ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» .

ЧИТАТИ ЩЕ: БЕЗПЛАТНІ КВАРТИРИ У ЛУЦЬКУ ПОДІЛЯТЬ: 7 – НУЖДЕННИМ, 4 – ПРАЦІВНИКАМ ОБЛРАДИ



Пояснення до інфографіки:

Прикордонники (Котовський прикордонний загін Одеської області, Луцький прикордонний загін): 29 (16,3%)

«Чорнобильці»(сім`ї із дітьми, які стали інвалідами через аварію на ЧАЕС, постраждалі від аварії на ЧАЕС 1 категорії): 26 (14,6%)

Навчальні заклади: (Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури): 23 (13%)

Прокуратура міста і області: працівники прокуратури міста Луцька та Волинської області: 14 (7,9%)

Чиновники (працівники ОДА, управління ДПтСУ, управління НБУ, управління МНС-ДСНС): 14 (7,9%)

УМВС у Волинській області: працівники міліції: 10 (5,6%)

Учасники бойових дій і війни (учасники бойових дій, в тому числі і на території інших держав (наприклад, «афганці»), ветерани війни, інваліди війни): 9 (5%)

Сироти, хворі, діти, позбавлені батьківського піклування (особи, які отримали квартири перебуваючи на квартобліку у Луцькому учбово-виробничому підприємстві УТОС, діти, позбавлені батьківського піклування, сім`ї із особами, позбавленими батьківського піклування, діти-сироти): 7 (3,9%)

УСБУ у Волинській області: працівники управління СБУ в області: 4 (2,2%)

Судді: 3 (1,7%)

Громадяни, за досягнення (майстри спорту, народні артисти України, учасники Олімпійських і Параолімпійських ігор): 3 (1,7%)

Працівники ЖКП: 1 (0,6%)

Інші (квартири постраждалих від обвалу будинку на вулиці Рівненській у Луцьку в 2012 році, інші особи, підстави для надання квартир яким не вказані): 35 (19,6%)

Всього: 178

Повний спискок осіб, яких забезпечили житлом у жовтні 2011-го – грудні 2014-го років:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
прохожий Показати IP 29 Липня 2015 19:15
а де всі с*руни? Чому ніхто жабу не кличе? Мабуть всі тролі вже гризуть локті :)))
Анонім Показати IP 29 Липня 2015 19:20
Поправте цифри по СБУ. Не сходяться. "УСБУ у Волинській області: працівники управління СБУ в області: 4 (2,2%)". Там їх явно більше
СБУ до Анонім Показати IP 29 Липня 2015 20:36
АЙПІ АДРЕС ЗНАЄМО.ЧЕКАЙТЕ .ПОПРАВИМ .ОБЯСНИМ.
Аноним до СБУ Показати IP 30 Липня 2015 21:29
коментар було видалено
JlP Показати IP 29 Липня 2015 20:16
нАЧАЛЬНІЧКИ мєнтовскі квартіркі собі вибили....
"правосек" Показати IP 29 Липня 2015 20:27
а як Шпига получив два рази квартири? 1. 11/20/2014 №681-1 2. 12/18/2013 №80-1-1? просто цікаво!!!!!!!???????????
анонім Показати IP 29 Липня 2015 22:25
Чому сиротам 3,9%, а прокурорам які крадуть сам найбільше, коли буде справедливість у нашій державі)))) де наш президент))
SVV до анонім Показати IP 30 Липня 2015 10:37
Цукерки робить
Анонім Показати IP 29 Липня 2015 22:30
був би ти шпигою теж отримав би
Балу Показати IP 30 Липня 2015 00:52
Гу Міндоходів 16 квартир
хм... пару питань Показати IP 30 Липня 2015 01:31
1. А двірник Жеку буде виводити квартиру з службового житла як нач.УМВС чи прокурори?! 2. Чому двірник один, а CБУшників, прокурорів, суддів в рази більше? 3. Чим мєнт, сбушник, прокурор, суддя, що отримали житло кращий за інших, зокрема, багатодітних сімей, сімей з дітьми чиї батьки загинули в АТО? 4. Будинок-палац Грушовінчука при видачі квартири не брався до уваги бо він за містом? PS. Це лише питання і без жодної заздрості, мені соромно було б отримувати житло в громади чи держави.
Анонім Показати IP 30 Липня 2015 09:05
микитюк галина . Чи не дружина найкорумпованішого митника також була обларована квартирою.
Правдоруб Показати IP 30 Липня 2015 10:58
О-ь, отримали квартири ті, які вже їх мали. Біда в Україні була і буде. Як в приказці про українців - чого дурний, бо бідний, а чого бідний бо дурний.
саня Показати IP 30 Липня 2015 20:26
як Унізі не соромно було брати квартиру. При тому, що має такий бізнес у Ковелі (Наше місто), а бо цьому бидлу Чмуху з камінь-Каширщини. Їх треба всіх гнати сраним віником. Майнова люстрація має відбутися на користь бідоти, яку ця влада нахабно топче.
Юрій Показати IP 30 Липня 2015 23:57
В країні війна, а квартири отримують всі крім військових, які стоять на квартирному обліку десяткі років. Дайте квартири Військовим.