USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Верховна Рада прийняла закон, що звільнить Тимошенко

21 Лютого 2014 18:49
Верховна Рада прийняла закон № 2023, яким змінені статті КПК, за якими засуджена Юлія Тимошенко. Про це повідомляє "Українська правда".

За відповідне рішення проголосувало 310 народних депутатів.

Законопроект імплементує в національну правову систему статтю 19 Конвенції ООН про протидію корупції.

Зокрема будуть "приведені до міжнародних стандартів" статті 364 та 365 Кримінального кодексу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 21 Лютого 2014 19:05
Тимошенко здала інтереси країни Кремлю та розчистила дорогу до влади Януковичу. Люди добре памятають ,коли бЮТ обєднався з ПР в 2008
иван Показати IP 21 Лютого 2014 19:07
плактон и Моссад все для тебе зробив ? ти наше все езус христус- унитаз в каптерку юрку на на мвд с путей по бульвару : героям слава
Петрович Показати IP 21 Лютого 2014 19:55
Повністю згідний з Іваном, додам що ця дама могла замутити відстріл 20 лютого! Хороша сторона що вона викладе гроші хоч цру,хоч докі умарову щоб знайшов і замочив, як то кажуть в сортірі, кажду падлу яка втікла з країни з накраденими грошима! Вона отомстить, всім хто ії злив! Того ця новина й радує серце!
иван Показати IP 21 Лютого 2014 20:03
Петрович- невже ти до цьго часу нерозумив
!!! Показати IP 21 Лютого 2014 20:31
І що заради того щоб вона вийшла треба було вбити стільки людей? А скільки ще буде вбито. Ну невже наші люди настільки дурні що не можуть кінці з кінцями звести? Невже логіка та аналітика настільки складні? Кожен день по телевізору показують якісь детективи. Поки що навчилися тільки вбивати. А коли вже будемо думати?
БРАВО ПОЛІТТЕХНОЛОГА Показати IP 21 Лютого 2014 21:03
все ,як завжди сплановано.... Яценюк = 0% (НА ВИБОРАХ) і відповідно ВО "Батьківщина" = 0%...тому треба зробити ВСЕ (вбивати, брехати, грабувати), щоб випустити Тимошенко... Турчинов - сірий кардинал - жидок ...БРАВІСІМО!!!! Поки в Україні будуть при владі кацапи і жиди (80%)....будемо ми дивитись на їх "злоті" унітази!!!!
Лучанка Показати IP 21 Лютого 2014 21:30
Вийде ВОНА і покаже УСІМ "кузькіну мать" - мало не здасться!! Тоді вони усі зачухаються - та буде пізно!
екскурсовод Показати IP 21 Лютого 2014 23:53
Буде по "понятях", Ющенка першого завалить за те що здав!