USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 9.95

Активістці Майі Москвич знову загрожує в’язниця?

10 Лютого 2014 21:21
23-річна Майя Москвич, лідер молодіжної організації «Національний Альянс» у Луцьку, офіційно стала підозрюваною згідно з частиною 2 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено обмеження свободи на термін до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Про це у своєму фейсбуці написав депутат облради Ігор Гузь. Він відмітив: «Нагадаю, що 5 лютого у рамках бойкоту бізнесу регіоналів в Луцьку, активісти навідалися до закладів, що належать членам цієї партії... Роздавали агітаційні матеріали, клеїли наклейки і вилили декілька відер забарвленої в червоний колір води під двері цих офісів. Тобто за наклейку на склі і вилиту воду під поріг активістку хочуть посадити за грати на чотири роки! Важливо розуміти, що заяви в міліцію писали окремі місцеві керівники, які представляють на Волині бізнес регіоналів»

За декілька днів відбудеться суд за визначенням запобіжного заходу «Не виключено, що прокуратура знову вимагатиме посадити Майю під домашній арешт з носінням електронного браслету», - припускає активіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Нормальний Показати IP 10 Лютого 2014 21:32
Її хата - тюрма...
Опозиціонерка до Нормальний Показати IP 11 Лютого 2014 12:56
Будемо чесними, любимо ми теперішню владу чи ні, але та Майка і Гузь осточортіли вже, скрізь лізуть, як саранча якась. Раніше вони в мене повагу викликали, а тепер бридко дивитись на двох дорослих людей, які за "тепленьке" крісло готові, як танком по людям пройтись.
Дістали! Показати IP 10 Лютого 2014 21:40
Дивна річ політика. Раніше її б назвали хуліганкою з відповідними висновками, а тепер активістка! Це вже йде 100% узаконення злочинності?
Владик до Дістали! Показати IP 11 Лютого 2014 12:29
Этой активистке нужно дать исправительные роботы и пусть центр убирает ежедневно. А активисту гузю нужно готовиться в тюрьму и за Бориса Петровича и мы не забыли призывы взятия администрации президента пятью танками. ГУУЗИК ГОТОВСЯ !!!!!!!!!
ZYF Показати IP 10 Лютого 2014 21:48
сТРАШНА
Нормальний до ZYF Показати IP 10 Лютого 2014 22:31
Як атомна війна...
ЗНАЮ до ZYF Показати IP 11 Лютого 2014 09:46
бо на стакані давно сидить-коньячок полюбляє,та й гени батька-зека даються взнаки
Яр Показати IP 10 Лютого 2014 21:56
Майя,тримайся!!!
Юра до Яр Показати IP 10 Лютого 2014 22:03
Ага, тримайся, в сізо циганки швидко тебе перевиховають
хе до Яр Показати IP 10 Лютого 2014 23:43
за дупу
Нік Показати IP 10 Лютого 2014 22:05
Страшна то страшна. Але розуму немає. Нащо тобі дівчинко лазити там і робити такі речі. Роби так якби ти хотіла щоб до тебе відносились. Мирно проводь але такі речі робити не можна. Бережи себе дівчинко не кричи і не твори а будь розумнішою Послухай старшого
Наталка Показати IP 10 Лютого 2014 22:06
Співчуваю тримайся
Рита до Наталка Показати IP 11 Лютого 2014 08:50
А людям, які після цієї розумниці мили сходи та двері ти не співчуваєш? Треба мати голову на плечах і думати,що робити.
Ігор Показати IP 10 Лютого 2014 22:09
Оце правильно! Зрозуміло, що всі ці акції не зовсім ідейні - пару гривень перепадає та й перспектива світлого майбутнього не дає спокою, у разі якщо діло вигорить...Але ж дівчина з колгоспу приїхала і зразу в бій рветься, в селюхів є таке - все і зразу, своєю наглістю і нахабством усіх наповал, але дівчина трохи отесалася б, подорослішала, розуму набралася. А так...
гузю Показати IP 10 Лютого 2014 22:09
"Тобто за наклейку на склі і вилиту воду під поріг активістку хочуть посадити за грати на чотири роки!" Невельмишановний пане дупутате! Ці речі в кримінальному кодексі звуться хуліганство. І ваша 23 річна дівчинка Майя повинна мати сміливість відповідами за ті речі, які вона скоїла, а то по.за..ли пів-міста, а коли вас зачеплять, ви плачите в жилетку і кричите, що вас утискають. Якщо люди відповідають за кинутий на тротуар недопалок і розпиття пива, то майте сміливість відповідати за скоєні вами неподобства. Чи ви думали, що Майя і їй подібні мають недоторканість і будуть витворяти в місті, що їм заманеться?
все бачу Показати IP 10 Лютого 2014 22:10
коментар було видалено
до все бачу Показати IP 10 Лютого 2014 22:12
Навіщо так? Які б вони не були, але ж це просто вульгарно.
все бачу до до все бачу Показати IP 10 Лютого 2014 22:14
Може ми їх в сра*у цілувати будем? Вони по іншому не розуміють!
до все бачу Показати IP 10 Лютого 2014 22:17
Мабуть, ти таки правий. Ця наволоч пре до влади як німецький танк, і на такі дрібниці цваги не звертає.
Спостерігач Показати IP 10 Лютого 2014 22:34
Значить вкусили в болюче місце..за наліпки і відро води кримінал ? А чого дивуватись,за графіті люди сидять..
екскурсовод Показати IP 10 Лютого 2014 22:35
Гузю і до тебе черга дойде!
Мастер гри. Показати IP 10 Лютого 2014 23:09
Гузь і Бондар будуть сидіти це по-перше, а по-друге Волинська громада їм ніколи не вибачить їх тупості і недалекоглядності. Так що їм в любому випадку п""@ц.
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 01:22
Нехай би ця дівка лила воду під свій поріг, якщо так хочеться нашкодити власності, більшовичка новочасна. ІГОРУ - не ображайте селян, там таких дуреп нема, бо в селах треба кожен день працювати, а не майданити. Це дочка свого тата, пішла в нього, теж зека. Також її надихнули теперішні нащадки колишніх керівних комуністів, що "трудилися" в комсомолі та міськраді Гузя, Козюри і Похи, їх сини також хочуть мати кар’єру, розумом не вдалося, так беруть горлянкою на мітингах.
Джулія до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 09:28
Ті, що "вдалися розумом", в ПР вступили.
гузя і маю Показати IP 11 Лютого 2014 01:50
скоро посадять і це буде оптимально.забагато на себе беруть,ведуть себе як наволоч
Купер Показати IP 11 Лютого 2014 01:59
Вот и правильно, это все начала тепер и отвечай за беспредел!!
Anonymous Показати IP 11 Лютого 2014 02:02
ну слава богу , а то я думал опять залог за неё дадут в зале суда .... ну теперь ей или бежать нужно из страны или срок матать ....
Я Показати IP 11 Лютого 2014 07:25
При всіх владах - червоних, жовто-синіх, голубих і т.д. такі дії завжди кваліфікувалися як хуліганство. Так що мая готовся відповідати за свої дії головою. Гроші спонсорів коли небудь закінчаться, а за свої дії відповідати прийдеться. Якщо не маєш своєї голови , то думай хотя би чим маєш. Тебе використають та викинуть і ніхто навіть не згадає. Це все політика і за цим всім хтось стоїть.
erh Показати IP 11 Лютого 2014 08:09
Своєю неадекватністю та гіперактивністю нагадує журналюжку ЧорновілНапевноідовідку має з психодиспансеру?З одним не згоден; не в тюрму. а в палату№6. до Наполеона.
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 08:53
от ви лаєте того гузя, а потім за нього голосуєте де логіка?
Анастасія до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 12:00
Нормальні,адекватні люди,дивлячись і слухаючи "промовисті" звернення психічнохворого Гузя ,я пареконана ніколи не віддатуть свій голос-в цьому і логіка, шановний Лучанин. А Майя це ще один доказ того, який Гузь така й його команда.Не позорте Волинь))) НЕВЖЕ НЕМАЄ ДОСТОЙНИХ????
Віка Показати IP 11 Лютого 2014 08:57
А чого дивуватись?:) Свого часу Гузь очолював "Альянс", тепер Москвич, так що все зрозуміло...:)
треба треба Показати IP 11 Лютого 2014 09:00
Майці треба парубка, щоб любив її регулярно, і тоді дурне не лізтиме в голову.. Правда, де його ще найти...
хех до треба треба Показати IP 11 Лютого 2014 09:47
если бабу не е*сти-будет баба чуш нести
Лучанин до треба треба Показати IP 11 Лютого 2014 09:53
і бухать харе ато на вид така як пару днів закладала
розум до Лучанин Показати IP 11 Лютого 2014 14:38
Як ви можете так казати і писати? Вона денно і ношно несе "варту" на Майдані! Не спить, не їсть, втомлена...!:)))
НОНА Показати IP 11 Лютого 2014 09:55
Дивує риторика і радикалізм респондентів. Звідки в нас українців стільки ненависті один до одного? Чому політичні дискусії постійно переходять в образи та бруд? Невже це основний аргумент. Коли в нас буде нормальний політичний ритм. Одна політична сила вигравши вибори буде міняти іншу політичну силу без істерик, без звинувачень в фальсифікаціях, без образ. Але сподіватися на таке напевно марно. В нас в Україні постійно невдоволені тільки одні політичні сили - демократи. Згадайте навідь в 2005 році коли вони прийшли до влади, постійно чубилися між собою, постійно їм хтось заважав працювати. Так не може бути. Складається враження, що це просто тактика політичного стилю керівництва. Шановні кандидати в демократи, по-перше перегляньте свою поведінку, добавте більше культури в свою політичну роботу. І по-друге чітко визначтеся з своєю програмою. Ми хочемо чути, що ви будите робити коли прийдите до влади, а не які погані регіони і комуністи. Слава Україні!
Гость Показати IP 11 Лютого 2014 09:55
Дійсно пальнута полешка, фігуй на Полесся поднимай його, а то ляпати не віники вязати. Оце авторитет Гузь- політикан ненажерливий, все до влади,аби гребсти.
10 Показати IP 11 Лютого 2014 10:28
Дорогуша, за все в цьо му житті платиться. Чи ти думала, що бог не побачить твоіх злих діянь. Готуйся. Судний день настане. Молодці правоохоронці.
До 10 Показати IP 11 Лютого 2014 10:32
Правду написали
СПОСТЕРІГАЧ Показати IP 11 Лютого 2014 10:37
О БОЖЕ ........, ЯКА НЕНАВІСТЬ ЗАЗДРІСТЬ ТА ЗЛІСТЬ, СХЕМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ... ВАМ СЛАБО ТАК ЯК ВОНА???? А??
Іра до СПОСТЕРІГАЧ Показати IP 11 Лютого 2014 10:54
Ні не слабо, щоб дурницями займатись багато розуму не треба.
Всегда за до СПОСТЕРІГАЧ Показати IP 11 Лютого 2014 12:24
Укажи свой адрес придем к тебе и как она нагадим.
Іван Г. до СПОСТЕРІГАЧ Показати IP 11 Лютого 2014 13:23
Якщо їй даватимуть реальний срок чесне слово прийду подивитися, яка вона там активна буде.
з Луцька до Іван Г. Показати IP 11 Лютого 2014 14:42
Да їй як в перший раз "браслети" наділи, то соратники не встигали за памперсами бігати і фото такі промовисті були...!:) За розум не взялась, захотіла ще? На - отримай за свої дії!!!
Рита Показати IP 11 Лютого 2014 13:08
Ось справжня ваша відповідь: "придем и как она нагадим"..За те і нетерпять дюди таких як вона. Покажіть, що ХОРОШОГО можете зробити, а нагадити і кішка може, Не забувайте, що господиня її тоді мордочкою туди ж ткне. Так і з Майєю буде - за вчинки траба відповідати.
Ірина Показати IP 11 Лютого 2014 14:58
А чого =корінний лучанин= мовчить і не вставляє свої= пять =копійок,чому не напише декілька пафосних слів на підтримку революцІонерки Майї,не видавить сльози за її тяжку долю у мешканців Луцька?
пересічний Показати IP 11 Лютого 2014 15:00
хотів обгадити черговий раз фашистську пику москвич,... але бачу спізнився. Всім нормальним людям вдалого дня!))
Сргій Показати IP 12 Лютого 2014 01:35