USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Шалені емоції бандерштатівців зняли «з неба»

1 Серпня 2015 16:35
Нарешті покинувши палатки та гутірки, до головної сцени фестивалю національного опору «Бандерштат» почали підходити люди. Драйв, емоції та відчуття єдності гостей фесту, які з’їхались до Луцька зі всіх куточків України і навіть з інших країн, зняли «з неба» за допомогою мультикоптера.

Читати ще: «Бандерштат» з висоти пташиного польоту: день 1

Нагадаємо, фестиваль українського опору «Бандерштат» розпочався на іподромі, що у Парку відпочинку імені Лесі Українки. Згідно з даними організаторів, за день до відкриття в наметове містечко вже прибуло близько тисячі гостей. Зранку до них долучились ще не менше тисячі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 1 Серпня 2015 16:52
таке враження що одні наркомани під кайфом
дідо до 123 Показати IP 1 Серпня 2015 17:05
Комуняки-риги та путлєровці є наркоманами кончєними.
лучанка Показати IP 1 Серпня 2015 17:14
фестивалі в місті це звичайно добре, але таке враження що крім Бандерштату більше і новин немає....
123 до лучанка Показати IP 2 Серпня 2015 00:39
Краще вже з Бандерштату новини як з тої міськради ко*ченої
Богдан Сташинський Показати IP 1 Серпня 2015 19:50
коментар було видалено
Влад Показати IP 1 Серпня 2015 20:41
Зйомка - просто космос!
12 Показати IP 1 Серпня 2015 20:43
КРУТО!!! цікаво хто знімав дане відео? :)
Андрей Воронов Показати IP 1 Серпня 2015 21:57
Радует одно — г*вна не так много как казалось
титушко Показати IP 2 Серпня 2015 00:50
На День молоді або день рибака в селі більше людей збирается.був там в 2012 заради інтересу , і досі це стан гидоти і деградації не проходить.ось рекомендую день в день ,недорого палатка своя,(ну такi да вiза )....https://m.youtube.com/watch?v=CP2a2TZWfgo
життя Показати IP 2 Серпня 2015 08:45
кодло обдолбаних малолєток!!! це емоції??? це навіть танцем неназвеш. б*дло, !!!
Оксана Показати IP 3 Серпня 2015 08:52
Люди, що ви пишете? Ви заздрите їм, бо не там і не з ними, хоча звісно, вам не цікаво, вас не попросили, не покликали. Але всі, хто брав участь - молодці. І такі заходи треба проводити! І для нашої молоді це вкрай важливо!
Джулія Показати IP 3 Серпня 2015 10:17
Всі, хто критикує "Бандерштат", не були з нами всі ці шалені три дні. БАНДЕРШТАТ ФОРЕВА :-)