USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Білоруси скуповують товари на Волині

14 Березня 2015 09:00
Білоруси масово їдуть на Волинь за товарами – як продовольчими, так і господарськими, – йдеться у сюжеті телеканалу «ZIK».

Щодня пункт пропуску Доманове перетинає близько двохсот білоруських автівок. А у вихідні ця цифра збільшується до півтисячі машин. Більшість із них прямують до базару в містечку Ратне, що за 25 кілометрів від пункту пропуску.

«Білоруси купують все, – кажуть місцеві продавчині. – 10 років тому ми їздили до білорусів – по одяг, взуття, продовольчі товари, а зараз білоруси їдуть до нас. Як і в 90-их роках дають можливість українцям заробити».

Їхати за товаром в Україну білорусам вигідно насамперед через стрибок долара в Україні. Відтак, у нас білоруси можуть купити все вдвічі, а то й втричі дешевше.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Кононович Показати IP 14 Березня 2015 09:13
Со своими зарплатами простого учителя в 600 баксов, сябры тут боги. Как европеец в банановой республике!
лучани до Кононович Показати IP 14 Березня 2015 09:29
Європейці не їздять в бананові республіки на закупи. У Білорусі булка коштує долар. Диктатор Лукашєнка, як наркоман підсів на нафто-газову голку Кремля. Недаром Білорусь називають фінансовою пірамідою Путлєра.
До кононович Показати IP 14 Березня 2015 09:29
Зайшов на сайт. З/п 2100000 біл.р. у вчителя. Це по курсу 150$. Якщо взяти до уваги те що там займатися сільським господарством нема такої можливості як в нас то наші сільські вчителі живуть краще
зубр до До кононович Показати IP 14 Березня 2015 13:23
Ну так :) Білорусь ще і Москву з Пітером с/г продукцією і якісною забезпечують і немає як с/г розвивати? Ви що таке пишите?:)
лучани Показати IP 14 Березня 2015 09:33
Масовий приїзд сябрів означає , що в Білорусі чорна біда.
Ковель Показати IP 14 Березня 2015 09:49
нещасні білоруси вважають що купують якісний товар Ггг!
123 Показати IP 14 Березня 2015 09:54
Масовий приізд сябрів, які вигрібаютьу ратнівських бариг все що можна, останні у свою чергу з радістю і безнаказано взвінчують ціни до небес- то це чорний день для ратнівчан з зарплатою в 40$ і цінами в 2 а то і в 3 рази вищими ніж у Луцьку чи Ковелі. В шоколаді одні блін торгаші , які і податків то толком не платять.Вже задовбало це все всіх.Невже ніхто цього не бачить?Скільки можна знущатись з тих простих людей
вуйко до 123 Показати IP 14 Березня 2015 13:30
Касовий апарат як прилад фінансових поповнень бюджету і невілювання тіньових оборотів і чомусь, як у всіх цивілізованих країнах, його ну ніяк не хочуть впроваджувати на ринках України! Це багато про що говорит, а шукають "чорних" котів... Що за влада, що за люди... І хочуть у Європу?!
Ковельчанин до 123 Показати IP 14 Березня 2015 16:05
В нас теж ситуація не ахті. Білоруси підняли ціни нехіло
Анонім Показати IP 14 Березня 2015 10:17
Рейтинг стран мира по уровню жизни согласно докладу ООН от 2014 года: Беларусь - 53 место; Россия - 57 место; Украина - 83 место. И это - за 2014 год, а не текущий уровень жизни. А скупают сябры по элементарной причине - при обвале национальной валюты рыночные цены не успевают за ростом стоимости валюты. Т.е. временно стоимость рыночные цены в иностранной валюте падают.
Patrik до Анонім Показати IP 14 Березня 2015 12:03
Вышеупомянутый рейтинг доказывает то, что в странах, где присутствует хотя бы малейшее влияние путлера, везде простому гражданину ж*па, без какого-либо просвета или других вариантов для улучшения уровня жизни... Поэтому путлер своей так называемой "мирной политикой", сам себя подставляя, толкает страны и народы делать выбор своего будущего в союзе с Европой, но отнюдь - не с Россией... Такой выбор справедливо сделали многие постсоветские страны, Украина, к стати, на пути к Европе не первая и, если не измениться политика Москвы, поверьте - далеко не последняя. Причина банальная и выстраданная - люди просто хотят лучше жить.
Анонім до Patrik Показати IP 14 Березня 2015 14:13
На сколько поднялся уровень развития России при Путине?
Patrik до Анонім Показати IP 14 Березня 2015 17:08
Априори: гораздо ниже, чем он мог бы подняться при другом президенте... Россияне по факту, да и согласно рейтингу - нищие, но зато Путин - один из богатейших представителей планеты, а ещё же он и о своём окружении не забыл. Его основная цель - власть и собственное обогащение... Нонсенс, но это, к сожалению, фактический результат политики путина!
беркут Показати IP 14 Березня 2015 15:08
ШАНОВНІ ВОЛИНЯНИ ВИ ТАК НЕ ВСІРАЙТЕСЯ , НА ЦІ РИНКИ В З*СР*НЕ РАТНЕ ТА ЗАБОЛОТТЯ ЇДУТЬ ПЕРЕВАЖНО МЕШКАНЦІ ТАКИХ САМИХ З*СР*НИХ МІСТЕЧОК ТА ПРИКОРДОННИХ СІЛ БЕЛАРУСІ, У БРЕСТІ ТА КОБРИНІ НА ВІСЬ ЦЕЙ НЕПОТРІБ ЯКИМ ГАНДЛЮЮТЬ НАВІТЬ МУХИ НЕ СР*ТЬ.- ПРИВЕЗЕНОГО НЕЯКІСНОГО КІТАЙСЬКОГО ШИРПОТРІБУ З ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЯКИЙ ТУДИ ПРУТЬ З 7 КІЛОМЕТРУ ОДЕСИ, А ВОДЕСУ З КІТАЮ У 300 КГ ТЮКАХ...
ратнівчанка до беркут Показати IP 14 Березня 2015 15:46
АБСОЛЮТНО ПРАВИЛЬНО.ПРИЇЗДЯТЬ ЛАХМІТНИКИ БІЛОРУСИ ДО ЛАХМІТНИКІВ-РАТНІВЧАН ЯКІ ПРОДАЮТЬ ДЕШЕВИЙ І НЕПОТРІБНИЙ ЗА ЯКІСТЮ ТОВАР,БО НОРМАЛЬНІ РАТНІВЧАНИ ЇДУТЬ НА РИНОК В ЛУЦЬК АБО Ж ЯК НА КРАЙНІЙ ВИПАДОК НА БРЕСТСЬКИЙ РИНОК У КОВЕЛЬ.А СЕСТРА МОЯ В БЕРЕСТІ ПРАЦЮЄ ВЧИТЕЛЕМ І ОТРИМУЄ ЗАРПЛАТУ 190 ДОЛАРІВ.
Ковельчанин до ратнівчанка Показати IP 14 Березня 2015 16:06
Тіхо сам с собою я вєду бєсєду.
радіймо далі... Показати IP 14 Березня 2015 16:01
А тим часом: "Президент Украины Петр Порошенко отменил ограничения максимального месячного размера заработной платы народных депутатов Украины, членов Кабинета министров Украины, прокуроров, работников государственных органов, работников Национального банка Украины, судейской власти. Об этом говорится в законе Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пенсионного обеспечения", который был официально опубликован в парламентской газете "Голос Украины". Согласно 2 разделу данного закона, признается утратившим силу пункт 10 раздела 3 "Заключительные положения" закона Украины "О внесении изменений и признании такими, что утратили силу, некоторых законодательных актов Украины". В пункте 10, который признан не действительным, отмечается, что "в 2015 году максимальный месячный размер заработной платы народных депутатов Украины, членов Кабинета министров Украины, прокуроров, работников государственных органов, кроме Национального антикоррупционного бюро и Национального агентства по вопросам предотвращения коррупции и других бюджетных учреждений, работников Национального банка Украины, судейской власти вознаграждения ограничивается 7 размерами минимальной заработной платы, а при сокращении численности работников - 10 размерами минимальной заработной платы". Данный закон вступает в силу с 1 апреля 2015 года и действует до 2016 года. Депутаты поддержали этот закон 2 марта 2015 года."
радий до радіймо далі... Показати IP 14 Березня 2015 16:05
А людям все локшину вішають про свої "реформи"! Як кредит випрошувати то паски затягуйте пенсіонери, простий люд..., а як кредит отримали то самим можна і пожирувати! Люди!!! Скільки це терпіти можна???
Іолай Показати IP 14 Березня 2015 16:25
Тим білорусам аби щось поскуповувати) Досвідчені в питаннях девальвації.