USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Де лучанам шукати роботу у 2015 році?

12 Серпня 2014 13:19
У Луцькраді розповіли про перспективу створення робочих місць в обласному центрі.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка повідомив директорЛуцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк.

Так, нові робочі місця можуть з’явитися у галузі енергозбереження. Зокрема, нові вакансії прогнозують щодо утеплення фасадів, модернізації систем опалення, виготовлення та реалізації альтернативних джерел опалення.

Також передбачають збільшення частки створення нових робочих місць малим та середнім бізнесом, який включає в себе самозайнятість та зайнятість членів сім'ї.

Зі слів Едуарда Неймарка, створення ОСББ, як потенційно великого сегменту ринку зайнятості, також передбачає основну та договірну працю.

У 2015 році планується завершення реконструкції приміщення колишнього кінотеатру «Промінь», де в перспективі також будуть потрібні працівники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ВВК Показати IP 12 Серпня 2014 13:25
коментар було видалено
Анонім до ВВК Показати IP 12 Серпня 2014 13:35
Тебе НЕ СПИТАЛИ. Ай - ай - ай, що ж то буде?
Вінстон Показати IP 12 Серпня 2014 13:46
А яка зарплата? 1200 грн.? нехай сам піде працювати розумник такий.
Анонім Показати IP 12 Серпня 2014 14:54
Просять Бога, щоб не було війни і ми не полетіли в ядерній катастрофі на мари. Там буде всім порівну і олігархам-бандитам і нам простому рабському люду
з4 Показати IP 12 Серпня 2014 15:01
Робота як і раніше вся за блатом.
Оля до з4 Показати IP 12 Серпня 2014 15:10
Ні, я хочу вам сказати, що сама на цьому переконалася. Я пішла раніше по блату, але відпрацювавши десяток років, бачу не платять зарплати,відправляють у вимушену відпустку. От і вирішила пошукати сама собі роботу.Досвід є , освіта відповідна є. І,що ви думаєте,розмістила резюме в Інеті і мене знайшли самі роботодавці. Я знайшла роботу,задоволена зарплатою, гарний колектив.Але я вибирала сама, бо мені пропонували 5 робочих місць.Це приватна торгова структура.Ну явно працювала я ж не продавцем, а фінансистом на виробництві 10 років.Дуже задоволена.Якщо ви маєте досвід і голову на плечах,приватні структури дурних не хочуть, бо там відповідальна робота і хочу сказати нелегка.А в бюджет ідуть тільки по блату,але і вимоги там ніякі, великого розуму непотрібно.
з4 до Оля Показати IP 12 Серпня 2014 15:18
правильно у вас був за плечами досвід. а якщо говоримо за вчорашнього випускника - де йому досвіду набратится
Лучанка до Оля Показати IP 12 Серпня 2014 21:10
Часто захожу на біржу праці. ЗП всіх вакансій, що на стендах 1218грн. Вони що, знущаються??? Ще і досвід роботи подавай. Хай в дупу собі засунуть свою тисячу.