USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Депутат Волині, який побив чоловіка до втрати свідомості, вимагав гроші

12 Березня 2014 10:17
Юрій Стемковський, якого госпіталізували до Володимир-Волинської лікарні розповів журналістам подробиці побиття скоєного групою осіб на чолі з депутатом міської ради Русланом Морозом.

Нагадаємо, 10 березня близько 13 години депутат Володимир-Волинської міської ради Руслан Мороз побив жителя міста Юрія Стемковського. Інцидент стався на території Володимир-Волинського АТП при багатьох свідках.

Як виявилось, Юрій приїхав на територію Володимир-Волинського АТП за запчастинами і побачив факт вимагання у свого знайомого 3 тисяч доларів матеріальної шкоди групою молодиків. Напередодні ввечері, знайомий Юрія Олександр Обоян відпочивав у розважальному центрі «Метелик» директором якого є Руслан Мороз. Чоловік пролив пиво на більярдний стіл, за що бідолаху побили та викинули за двері.

Пан Юрій запитав у депутата Мороза, якого знав особисто, для чого було бити людину? За це отримав два удари від самого народного обранця і одного з людей, що приїхали з ним.

Після отримання двох сильних ударів Юрій Стемковський втратив свідомість. Чи били потім ще - стверджувати не може.

У постраждалого медики виявили струс мозку, численні синці та гематоми.

Як повідомляли раніше волинські ЗМІ постраждалий виявився ще й зятем іншого депутата Володимир-Волинської міської ради Леонтія Дмитрука.

На попередній сесії Володимир-Волинської міської депутат Руслан Мороз назвав тестя постраждалого ( депутата від БЮТу Леонтія Дмитрука – прим.) – аферистом. Проте, сам Юрій Стемковський стверджує, що жодних стосунків та справ із своїм кривдником не мав. Заступився лише за людину, яку дуже добре знає.

Чим закінчиться цей інцидент для самого депутата наразі невідомо. Юрій Стемковський написав заяву у правоохоронні органи.

Депутати Володимир–Волинської міської ради уже неодноразово розглядали поведінку Руслана Мороза на засіданнях відповідних комісіях ради, проте жодного результату подібне «виховання» не принесло.

Також, мешканці Володимира з нетерпінням чекають і на оприлюднення позиції міського голови Петра Саганюка щодо такої зухвалої поведінки представника політичної сили у якій «депутат –тітушка» був другим у виборчому списку одразу після самого мера Володимира-Волинського.
)
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Василь Показати IP 12 Березня 2014 10:42
Чому це падло морозівське ще не арештоване?
Володя до Василь Показати IP 12 Березня 2014 11:13
Він охоронець нашого мера, за яким стоять кримінальні авторитети
Василь-дірьмо! до Василь Показати IP 12 Березня 2014 23:08
Су*а, закрий рот свій
меру Показати IP 12 Березня 2014 11:07
Саганюк після кривавих розборок твого охоронця ти повинен піти геть з мера міста
Реаліст Показати IP 12 Березня 2014 11:08
Поки на троні буде сидіти князь, містом далі правитиме кримінальне кодло.
сивочолий Показати IP 12 Березня 2014 11:09
Петро , будь мужиком, вибачся перед людьми і ...й у відставку
salamander Показати IP 12 Березня 2014 11:31
Поцікавтесь скільки реально коштує більярдний стіл. Чого шастати пяному по нічниках??? Робите героїв з місцевої алкашні.
ПОЦУ до salamander Показати IP 12 Березня 2014 12:22
Ігор Богданович, поц, він коштує 10 тисяч гривень, а тепер вчителю порахуй! Чмо ти і тобі подібні педагоги!
Antony до ПОЦУ Показати IP 12 Березня 2014 18:01
Ігор Богданович і тут вірно лиже папі???!!!
Патріот Показати IP 12 Березня 2014 11:40
Мороз - самий звичайний гопнік. Але прийде час і він заплатить за свої гріхи. І не спасе його чеченська діаспора...
вірний до Патріот Показати IP 12 Березня 2014 11:50
Пане мер, а хто ви, якщо себе обставив гопніками? З віком щось у вас" нєпанятки." Тримайтеся міцніше за крісло, бо можуть і випхати.
людвік Показати IP 12 Березня 2014 11:47
Тепер нехай Саганюк грає в свому бл..........ку більярд. Мороза на нари !
Патріот - вірному Показати IP 12 Березня 2014 11:53
А вірні пси почнуть гавкати і гнати на номер своїх господарів..Все буде юначе
удар Показати IP 12 Березня 2014 11:53
А чи це побиття випадковість? Мороза на палю!
місто Показати IP 12 Березня 2014 12:31
Володимир потерпає від банди яка при владі 16 років.Володимир ,вставай ! Заради майбутнього твоїх дітей і внуків змети цю банду і стри її в попіл! Небесна сотня Твого мовчання не пробачить!
Іра Мороз! Показати IP 12 Березня 2014 23:00
Всякі лазять по "Метеликах", розливають пиво, а ми за це маємо їх по голові гладити??? Взагалі нелізбте не у свою справу, били значіть було за, що, так просто бо хочеться неб*ють!
Іра Мороз! Показати IP 12 Березня 2014 23:05
Якщо ви заздрите меру за його посади, то так і скажіть, а то вас всіх "жаба душить", за його посади, і ви тут виступаєте!Петро Саганюк, чудовий мер, і непотрібно тут плітки про всіх зводити!Мороз не "гопнік", як казало дехто, бо кажете ви це всі з Заздрощів, бо самвісидите, і крім того що б зайнятися ділом, Обговорюєте всіх!
Іра Мороз! Показати IP 12 Березня 2014 23:33
Віра Чайковська, продає порчані продукти для дітей в школі №2, токщо вона теж, далеко несама порядна людина на світі!
медсестра Показати IP 12 Березня 2014 23:42
Так, Мороз не "гопнік", він просто не здорова людина, неврівноважена, треба лікуватися, причому дуже довго пити заспокійливі пігулки.Бачили ми на відео з засідання міськради - очі червоні, як в бика, а кричав так, що, напевно, обплював всіх в залі...
Діма Показати IP 13 Березня 2014 09:09
Що ви мелете? нормальна Мороз людина! без причини, або провокацій ніколи людину не вдарить!!!
Назар Показати IP 13 Березня 2014 09:23
А я думаю, що це знову провакація від свободи!! натравили на Мороза цього Юрія, довели самі до того, щоб Руслан його вдарив, а тепер самі ж усім розказують, яке він гамно!!! Знаю Мороза, як нормальну, адекватну людину!!!
Ігор Показати IP 13 Березня 2014 09:40
Вдарив, значить заслужили! Є такі люди яких по іншому не провчиш, Я сто раз був в метелику і чомусь не разу не мав неприємність з Морозом, а якщо деякі ведуть себе як бидли, таких треба наказувати, щоб іншим жилося спокійніше!
tolkien214 Показати IP 13 Березня 2014 18:40
...копіюю свою репліку з фуйсбуку, правда, на "великом и могучем", бо так вийшло... "...и это правда. только сдал свою, еженедельную, местную, в типографию. местные байки обсуждали... а туп местный депутат засадил "под глаз" одному местному, почти "только вернувшемуся с Майдана" и требовал кучу бабла! есть свидетели!!! а смысл таков: тот, что своё получил, "бухнул на днях, и почесал в молодёжный клуб отдыха". а там, в т.ч., есть и бильярдный стол... и тот штрек почесал туда, с пивным бокалом в руках... и веером, махнул им над столом. пиво разлилось по поверхности... причём, не дворового, а профессионального бильярдного стола. а "Правила поведения игрока, над бильярдным столом" (которые, кстати, было создано ещё во времена великой императрицы Виктории... уточнять эту личность, надеюсь - не обязательно...) хозяин клуба чтит... тот, кто трезвым кий в руки брал, тот реакцию а-ля "хозяина стола" поймёт... фингал, правда, не повесил - промахнулся, но посетить медпункт "герою" пришлось... потом, была вторая серия, связанную с несложившимся общением, по-поводу оплаты операций, по реконструкции игровой поверхности бильярдного стола. типа "бухгалтерия не сошлась". тот, кому понравилось, новый синяк заработал. всё ж - по-честному. короче, возникла городская ситуация: а не наказать ли нам, "щирим, чистим українцям!!!" депутата, что "пользуясь своими депутатскими полномочиями, варварски относется к человеку, который "как-то заглянул на Майдан и чё-то-там слушал, но потом, в родном городе, знакомил остальных земляков, с ситуацией на центральной улице столицы нашей страны?!! фарс конкретный. но уже запущен кем-то в и-нете!.. и тут (в Фейсбуке) - тоже. уже встречал: "депутат-вандал, гад и т.д., и т.п. побив нашого героя!"... перелив из пустого, в порожнее. таки лапшу, на наши уши, вешать тоже умеют... а пока все разберутся до конца, то будет жить-поживать наша "великая, любимая жёлтая пресса"!!! блин, люблю я эту стихию: верстать газетные страницы... даже свои обожаемые бухгалтерские отчёты перевёл на второй план... век живи, век учись. журналистское правило "намбер ван". P.S. сорри за такой длинный чёс - Толкин проснулся... кто-то это понял." так що, робіть висновки. стане грати за більярдний стіл, від якого тхне пивом, тільки гопнік... а гопнікам місця в "Метелику" - нема. і не гавкайте на "а-ля депутата"... бо, якщо гавкаєте, то ваше місце - біля параши. джентельмени вам руки не подадуть.
tolkien214-ому Показати IP 14 Березня 2014 07:53
А ти коли з псіхушки виписався. Треба повторно курс пройти. Мороз буде в "смірітєльной рубашкє" поруч, щоб не було скучно
політик до tolkien214-ому Показати IP 14 Березня 2014 07:55
Саганюк з Бєлею будуть передачі носити.
арсен до політик Показати IP 14 Березня 2014 08:18
та вони разом із морозом мають кашку їсти і камні рубати
ростислав до арсен Показати IP 15 Березня 2014 18:04
Підтримую- 100%
tolkien214 до tolkien214-ому Показати IP 14 Березня 2014 11:27
відповідь 1: https://www.facebook.com/www.PLi.ru/photos/a.515336411836624.1073741828.498632516840347/653700488000215/?type=1&theater відповідь 2: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1399967183604435&set=a.1374647006136453.1073741827.100007734990196&type=1&theater смисл понятен? тут я не захищаю одного і не плюю на іншого, а просто констатую факт. а Мороз - прапорщик в запасі. і якщо ти колись військову присягу давав, то мусиш його реакцію розуміти... не кажучи про те, в яку суму впадає реконструкція професіонального більярдного стола... (в принципі, я можу розписати по пунктах, скільки операцій придеться виконувати власнику стола... але тут це займе купу місця) так що, люба людина, що попала в таку халепу, реагувала б аналогічно, як і Мороз (причому, я з ним не маю ніяких відносин, та й з суперником також). і політичні випєндрьожи, з цією ситуацією, не пов'язані аніяк... а завітати до Пеха, швидше за все, потрібно саме тобі. хоча, навряд це тобі допоможе.
авас Показати IP 26 Червня 2014 10:26