USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Депутати Луцької міськради отримали нові посвідчення

15 Січня 2016 18:05
Посвідчення, що відповідають постанові Верховної Ради, отримали обранці громади Луцька.

З організаційного питання розпочали третє пленарне засідання другої сесії міськради, що відбулося 15 січня.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, відповідно до постанови Верховної Ради, посвідчення депутата міської ради зі своїм підписом вручає міський голова. Отже, депутати отримали нові посвідчення депутата міської ради 7-го скликання.

Своєю чергою, депутат Микола Дендіберін, отримавши документ, побажав колегам, щоб вони спільно у цьому році знайшли сили та кошти для того, щоб вперше за 24 роки Незалежності України облаштувати у місті футбольне поле.


Нагадаємо, під час третього пленарного засідання розглянули лише два питання – щодо програми економічного та соціального розвитку міста на 2016-2017 роки та щодо міського бюджету. Попри невелику кількість питань, засідання тривало майже до 17.00, адже у депутатів виникло чимало зауважень та доповнень до проектів рішень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 15 Січня 2016 18:14
Головне ,щоб депутати не забували, що міськрада не є ВР, і вони є звичайними клерками.які вирішують тільки господарські питання. Взагалі партійна символіка повинна бути заборонена у міськраді.
Бабо до дідо Показати IP 15 Січня 2016 20:44
Дідо, ти все так хворобливо переносиш те, що тебе з тріском вигнали з міліції? Бухать треба було менше
Вася Показати IP 15 Січня 2016 19:50
Слуги Народу
Анонім Показати IP 15 Січня 2016 20:09
Коля - луччий. Красавчік
Дипломований поліщук Показати IP 15 Січня 2016 21:03
Хтось може пояснити цим людям, що приходити в офіційні місця для участі в офіційних заходах в світерках на голе пузо якось тойво...
Дипломат до Дипломований поліщук Показати IP 16 Січня 2016 16:20
Або у "леопардовому"?))) Це дійсно депутати...,місцеві. Сором.За людей. За країну.
добряк Показати IP 15 Січня 2016 21:21
алілуя!!!!!!!! луцьк радуйся ото тепер заживем
Фотін Показати IP 15 Січня 2016 21:40
Собуцькуий Коля!!!!! НЕ про те ти друже думаєш!!!!!!! Не проте і не тим місцем!!!!!!
Томець Показати IP 16 Січня 2016 10:49
Куди світ хилиться!
Ніколя Показати IP 16 Січня 2016 11:32
Як подивишся на депутатів -то в них такі морди раді а чому? Мабуть гарно їм там живеться . Людям прстим зараз при нинішних цінах зарплатах і безробіттю ну щось зовсім не весело!!!!!!!!
Оля до Ніколя Показати IP 16 Січня 2016 19:45
Ви б побачили цих на передостанніх фото на відпочинках - це не що інше як притон, тому й довольні поки ще безтурботні