USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Дідусь «накивав п’ятами» з місця ДТП у Луцьку

15 Квітня 2014 17:00
Дві автівки зіткнулися на проспекті Перемоги в Луцьку біля «Західінкомбанку». Через це утворився затор.

ДТП трапилася сьогодні, 15-го квітня. OPEL Vectra «наздогнав» Toyota Land Cruiser.

Водій Toyota Land Cruiser заявив, що виїжджав з вулиці Клима Савура, для пішоходів світлофор показував червоний сигнал, на дисплеї показувало ще 5 секунд заборони руху, втім, на дорогу вискочив дідусь.
Водій Toyota Land Cruiser різко загальмував, а легвоик позаду, не дотримавшись дистанції руху, врізався у позашляховик.
Прудкий дідусь-пішохід, який вискочив на червоне, облаяв водіїв і втік з місця події.


Міліціонери приїхали через 15 хвилин після виклику. Втім учасники ДТП чекали також страховиків, що створило затори від історичного факультету Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки аж до проспекту Соборності, включаючи шляхопровід через залізничну колію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Anonymouse Показати IP 15 Квітня 2014 17:12
Так тойота на червоне тоді поїхала, бо світлофор для автомобілів з К.Савури і пішохідний синхронізовані.
Водій до Anonymouse Показати IP 15 Квітня 2014 17:16
Або на зелене,і дідусь там правий.
Андрей до Водій Показати IP 15 Квітня 2014 17:26
Подтверждаю, нельзя выехать на зелёный для машин с Клима Савуры и попасть на красный для пешеходов, езжу там каждый день!!! Крузак виновен!
Румата до Андрей Показати IP 15 Квітня 2014 17:37
100 пудово! І стоять вони якось дивно.
До андрія до Андрей Показати IP 15 Квітня 2014 23:37
Крузак винен? Що ти пишеш? Водій вектри недотримався безпечного інтервалу і вїхав у Прадо (а не крузер як пишуть горе журналісти) А те що до новини прплели якогось діда то це вже з і ншої басні
вітя Показати IP 15 Квітня 2014 17:15
тойота це чия?????????????????????
444 Показати IP 15 Квітня 2014 17:35
Водій Тойоти явно щось "путає", як не крути, а його відповідь не клеїться, в любому випадку він порушував правила . Проїзджав повз місце аварії, водії між собою мило спілкувались і чекали на страховиків, склалось враження, що вони знайомі.
222 Показати IP 15 Квітня 2014 17:55
Я теж там щодня їжджу. Коли з Клима виїжджаєш, то для пішоходів на Перемоги зелене. Так що хай не триндить.
він Показати IP 15 Квітня 2014 18:16
молодець що дід рванув вчасно звідти, встигнувши сказати що він про них думає, а то був би винний
дідусь Показати IP 16 Квітня 2014 08:19
пару царапин, а пробки на 3 часа. придурки самі виноваті.
Сонячна Показати IP 16 Квітня 2014 08:49
та пара царапин, Дідусю - вартує може три ваших пенсії...