USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Голову Гіркополонківської ОТГ затримали на хабарі

9 Липня 2019 11:12
Вчора, 8 липня, у Гіркополонківській ОТГ провели обшуки.

Про це «Під Прицілом» стало відомо з власних джерел.

Згідно з інформацією джерела, голову ОТГ Ніну Симонович, яка балотувалась під прапорами БПП "Солідарність", разом із чоловіком – депутатом сільської ради, який входить до складу земельної комісії, взяли на отриманні хабара.

Обом чиновникам оголосили підозру та затримали.

Наразі сума хабара невідома.

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
вася Показати IP 9 Липня 2019 11:25
Отримала те що хотіла.
Шолом до вася Показати IP 9 Липня 2019 12:39
Поки-що невеличкий переляк!((( і на цьому все!
777 Показати IP 9 Липня 2019 11:41
Та не. Вона не могла така щира в такий вишиванци.то кляти москали всьо.
Волиняка Показати IP 9 Липня 2019 11:52
Так і треба.....
Сергій Показати IP 9 Липня 2019 11:56
Добре потрібно потрусити,там ще багато що випливе.
Віктор Показати IP 9 Липня 2019 11:56
Цікаво було б побачити хоч одного голову чи депутата отг який не брав хабара...
Юрій до Віктор Показати IP 12 Липня 2019 17:47
Телефон дати чи зустрінемось? Подивитесь на того хто не брав і навіть не думав про таке
Анатоль Показати IP 9 Липня 2019 11:58
це не перший голова саме з Полонки за яким є корупційний душок ГІРКОПОЛОНЧАНИ чого спите а не обираєте своїх-правильних!?
Люда Показати IP 9 Липня 2019 12:29
Напевно машину нову захотіла. Обідно те, що саме для с. Гірка Полонка нічого не робить, і походу не думає робити. Питання, Що вона робить на посаді голови ОТГ крім того що отримує зарплату в розмірі 25000 грн, і бере хабарі? Таких як вона гнати потрібно. Але в нас все як завжди, випустять під заставу, вона й надалі буде займати цю посаду. Шкода.
С/Р Показати IP 9 Липня 2019 12:37
Ніхто її не затримав. Сьогодні працює в штатному режимі, а обшуки дійсно були.
Людмила до С/Р Показати IP 9 Липня 2019 13:15
Дала хабар поліції.
Знаюча Показати IP 9 Липня 2019 14:20
Всупереч всьому написаному вище скажу, що цей нібито "хабар" - провокація чистої води. Помста тих хто не пройшов на виборах ОТГ.
Оксана до Знаюча Показати IP 9 Липня 2019 14:55
А по-іншому ніяк, тільки помста. Тоді для чого потрібно було брати, знаючи, що в любий момент її можуть підставити? Жага до збагачення перемогла над помстою:( зараз багато буде сказано та написано, що її підставили і її руки нічого не брали, але ми ж то добре розуміємо, що Диму без Вогню не буває. Нехай працює на благо громади, а не для себе та свого оточення!
Анонім до 777 Показати IP 9 Липня 2019 15:05
Як не могла, вона другий термін бере хабарі. Її потрібно було вже давно зловити і посадити.
777 до Анонім до 777 Показати IP 9 Липня 2019 18:12
вы суть не поняли.
Анонім Показати IP 9 Липня 2019 17:56
Якраз голову ніхто не затримував.. Пишіть по факту
Сергій Показати IP 9 Липня 2019 19:15
Ій ще не довго залишилось,і не тільки ій.Вітьок серливий,здасть всіх.
Федя Показати IP 9 Липня 2019 23:06
Шумського ставлиниця!
999 до 777 Показати IP 10 Липня 2019 08:32
"Та ні. Вона не могла, така щира, в такій вишиванці. То все вони, кляті - москалі". Дуже мені сподобався коментар. Правильно написав, - хто не всра*** то зразу невістка.
Оля Показати IP 10 Липня 2019 09:23
Рано чи пізно всьому приходить кінець, ось так сталося і з Симонович Н. Не так довго було її "круте" правління. І зло завжди залишається наказаним. Розплата відбувається бистро за сльози принесені іншим людям. А жадібність до грошей погубило голову.
Аналітик Показати IP 10 Липня 2019 11:49
Жодного позитивного коментаря в адресу цієї пані та її чоловіка. Якщо вони нічого позитивного для громади та людей за стільки часу не зробили, то чим вони на тих посадах займалися? Значить зловлені заслужено!!!
Павлик Морозов Показати IP 10 Липня 2019 13:59
Що робили стільки часу, гарно використовували службовий стан, - вона як голова, - він як депутат: крали не соромилися, брали хабарі бо такі ж дурні давали стільки скільки вони просили. І скільки таких ще файних голів та депутатів по Волині та по всій Україні. Корупція на віки осіла в Україні.
А Показати IP 10 Липня 2019 14:21
Наша молода сім'я вже майже 10 років чекає на отримання земельної ділянки на території Гіркополонківської громади, але як каже Голова - землі нема. Хоча вправно роздає землю на право і на ліво дітям по 18-20 років, які навіть щей не одружені