USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Ірина Констанкевич стане кандидатом у депутати Луцької міськради

13 Грудня 2013 18:09
Заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич висунута кандидатом у депутати Луцької міської ради. Таке рішення було прийняте сьогодні під час засідання конференції міської організації «Українська республіканська партія».

Проміжні вибори до міськради відбудуться 12 січня 2014 року в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №5.

Довідка

Ірина Констанкевич народилася 23 червня 1965 року у місті Львові. 1982-1987 роки – навчання у Київському державному університеті імені Тараса Шевченка на філологічному факультеті. 1988-1991 – навчання в аспірантурі Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України. 1998 рік – захистила кандидатську дисертацію «Проза Миколи Хвильового: еволюція характеру героя» в спецраді Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України. 2002 року присвоєно вчене звання доцента. З 1987-го – викладач української мови та літератури на підготовчому відділенні. 3 1991 року – викладач кафедри української літератури (старший викладач, доцент). Навчальні курси: Історія української літератури (20-ті роки ХХ століття), Українська література у світовому контексті. З 2003-го – завідувач кафедри української літератури. З 2006-го – проректор з навчально-виховної роботи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. З 2008 року – відмінник освіти України. З грудня 2012 року - заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». З березня 2013 року - член виконкому Луцької міської ради. Віднедавна - докторант Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я б Показати IP 13 Грудня 2013 20:01
Проголосував..
ну до Я б Показати IP 14 Грудня 2013 08:34
Так давай.
і я Показати IP 14 Грудня 2013 13:45
проголосую....бо гарна. А то одні рагулі а не депутати,
лучанин Показати IP 14 Грудня 2013 15:24
Ірина Мирославівна,(пишу переконливо)вже депутат,а через два роки міський голова м.Луцька.
Лучанка до лучанин Показати IP 15 Грудня 2013 11:37
Абсолютно правильно
Гуманітарій Показати IP 14 Грудня 2013 15:24
Шкода, що вона не в моєму окрузі, я б прогосував за неї. Треба на Львівській у когось прописатись тимчасово. Розумна жінка зі сприйнятною позицією, з розвинутим інтелектом, широкою ерудицією. Гуманітарій! Нам треба повернути гуманітарну освіту, заново вчити читати тих, хто засів за компютери, Читання - це основа основ. Ні лікар, ні інженер, ні економіст, ні військовий, ні священник, ніхто-ніхто не відбудеться як людина і спеціаліст без читання. Гуманітарії врятують країну від трагедії. Ну і, красива жінка. Розумні - всі красиві. Прикрасить депутатський корпус міськради. А то прийдеш на засідання сесії, подивишся: ніяка комлик, відштовхуючі дементьева, серба... Що смажена капуста, що манна каша...
Лірик Показати IP 14 Грудня 2013 15:39
Буде як квіточка серед будяків-депутатів-жінок. Красуня. А то зібрались там одні каракатиці і змії. Одна Голєва чого варта - з-підчорта яйця вирве.
Надія до Лірик Показати IP 15 Грудня 2013 11:41
А чим вам Комлик погана, заздрите ?
лірик до Надії Показати IP 15 Грудня 2013 12:33
Комлик - порожня людина. Чому заздрити? І там немає нічого українського. Нічого!!!!!!
до всіх Показати IP 15 Грудня 2013 17:22
Бути депутатом - треба щось робити і зробити. Щось посильне, щоб глянути людям в очі. Якісь пропозиції, зміни. Депутатське крісло - не місце для сидні. А там таких більшість. А Комлик - це в кріслі поржній пакет з-під кефіру. Нехай би підносила каву своїм ригоналам в офісі. Тут не мається на увазі зовнішність. Депутат - не новорічна ялинка.
виборцям Показати IP 15 Грудня 2013 23:41
То точно - краще в депутатах проректор, ніж якісь неуки...Людина, в силу того, що має відповідний рівень інтелекту, не буде робити дурні якоїсь... і що головне - вона адекватна. Адеквату в політиці, на жаль, дуже мало