USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

У Луцьку можуть з понеділка оголосити карантин

22 Січня 2016 17:42
Луцьк, Нововолинськ та три райони — Луцький, Ківерцівський і Горохівський наближаються до епідпорогу. Цілий тиждень тут спостерігаються високі темпи захворюваності й кількість тяжких ГРВІ збільшується. Тому рекомендовано у цих регіонах запровадити карантинні й обмежувальні заходи, зокрема, припинити навчання у школах.

Про це повідомила лікар-епідеміолог головного управління Держсанепідслужби у Волинській області Валентина Новачевська, - інформує «Волинська правда».

Із 30 хворих, які вже пролікувалися в обласній інфекційній лікарні, у 6 виявили вірус каліфорнійського грипу.

У дорослому відділенні лікарні на лікуванні перебуває близько трьох десятків хворих на ГРВІ та грип, з них троє — в реанімації з важкими пневмоніями.

Епідеміологи вважають, що саме так званий свинячий грип домінує зараз на Волині, як і в більшості регіонів України. Хоча лабораторно підтвердити це неможливо, бо досліджуються лише зразки важкохворих, які перебувають в реанімації, дітей та вагітних жінок, які звернулися за допомогою до лікарів.

Найімовірніше, з понеділка, 25 січня, у Луцьку, Нововолинську та Луцькому, Ківерцівському і Горохівському районах буде припинено навчання у школах. У інших районах області ситуація трохи ліпша. Рішення запроваджувати карантинні заходи чи ні має приймати місцева влада індивідуально в залежності від того, яка буде тенденція із захворюваністю.

Як повідомляло сьогодні Інформаційне агентство Волинські Новини, перше місто на Волині – Ковель – вже оголосило карантин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Луцьк Показати IP 22 Січня 2016 18:00
Хіба не можна було це зробити до початку навчання. Але хто думає на перед ?
Анонім до Луцьк Показати IP 22 Січня 2016 20:17
Ніззя, бо так зробили вороги - ЛДНР.
Ніхто до Луцьк Показати IP 23 Січня 2016 13:52
Робіте карантин і все))
Балахатий гіпогриф Показати IP 22 Січня 2016 19:00
Я тоже хочу сидіти вдомааа!! Але грип цей страшний, так(((
Анонім Показати IP 22 Січня 2016 19:01
Чекають, поки ще більше людей помре, а тоді введуть.
Дохтор Показати IP 22 Січня 2016 19:52
Шо ви мелете - під час карантину більшість дітвори гасає вулицями, аж гай шумить.
Анонім до Дохтор Показати IP 22 Січня 2016 22:40
Между прочим, сейчас рекомендуется регулярно проветривать рабочие помещения для уничтожения вируса. Иными словами, морозный воздух весьма эффективно уничтожает вирус гриппа. А заражение происходит в основном при общении с больным в закрытом помещении.
Доктору від Лікаря до Дохтор Показати IP 23 Січня 2016 01:23
Вірус ГРИПу передаваться лише контактним шляхом від хворого. І в повітрі сам по собі не літає. А в таку морозяну погоду навпаки корисно гуляти. Вам заважають діти, які гуляють? Чи краще нехай вони будуть хворі?
Смішно до Дохтор Показати IP 23 Січня 2016 11:03
Якби ви були не "дохтор", а лікар, ви б такого не "мололи". Якраз морозне повітря (в міру, звичайно, а не до посиніння) більш корисне дітям, ніж сухе в приміщенні
волинянка Показати IP 22 Січня 2016 20:20
Сзаменіться! Який може бути карантин? Для чого це? Де є таке у світі? Якщо дитина захворіла, вона повинна лікуватися, а інші - вчитися! От ніяк не можемо позбутися совєтських стереотипів!
Анонім до волинянка Показати IP 22 Січня 2016 21:26
метою яких було збереження здоров'я дітей.
Ліда Показати IP 22 Січня 2016 20:44
Треба було вже давно карантин запровадити, бо після канікул багато хворих посунули в школу, позаражали інших, от вам і все, а могло при розумі значно менше бути хворих, але хто а нас про дітей дбає, бардак і є бардак.
Педагог Показати IP 22 Січня 2016 21:20
У школі нормальне відвідування. Наприклад, у моєму класі, з 29 учнів відсутній один з діагнозом отит. І на уроках ніхто не кашляє і не чхає. Не розумію, для чого карантин? Навчання такими "стрибками" при теперішніх програмах ніякого позитивного результату не дасть.
Мама до Педагог Показати IP 22 Січня 2016 22:08
Мені моя донька-другокласниця теж казала, що в них в класі 2 хлопчиків відсутні.Один по "поважній причині", другий по хворобі. Чула, як вчителька звітувалася. Ще спитала в мене: "Мама, а що таке поважна причина?" Теж не розумію, для чого карантин? Та навіть в маршуртках, кожен день їзджу, не чула щоб хтось чхав. кашляв чи смаркав, місяць назад люди більше хворіли. Позалякували людей і всі при найменших соплях в лікарню, от тобі й високі темпи захворюваності. Грип кожного року ходить і кожного року бувають смертельні випадки від ускладнень, але роздули чогось тільки зараз.
Тато до Мама Показати IP 23 Січня 2016 01:27
Якби були ускладнення чи смертельні випадки у вашій родині, ви б по іншому тут співали...
Яна до Педагог Показати IP 23 Січня 2016 09:04
А ви бачили що робиться в лікарні?діти з температурою 40в чергах малі по1-2роки.а коли звоните на швидку ,то кажуть ,що не знають коли приїдуть бо викликів тьма.карантин необхідний
San Показати IP 22 Січня 2016 22:46
В класі моєї доньки (четверта гімназія, 9-ий клас) вчора не було чотирьох по хворобі, сьогодні - 16!!! із 29. Більш, як 50 відсотків.
Анонім до San Показати IP 23 Січня 2016 08:38
По той причине, что первые четверо пришли в класс уже зараженные, но не заболевшие.
ЛЬВІВ Показати IP 22 Січня 2016 22:50
ДАВНО ПОРА ЗАКРИТИ ШКОЛУ ЦЕ НЕ ШУТКИ
Оля Показати IP 22 Січня 2016 23:18
A в Торчині майжe 180 дітей хворих!Та ще школа майже не опалюється!!В деяких класах 14 градусів і верхній одяг змушуютю знімати!!!Супер!
Анонім Показати IP 23 Січня 2016 12:01
спеціально штучну паніку розводять....а препарати які рекомендують лікарі підроблені..і спричинюють ускладнення. Часник,цибуля,малина,смородина...парацетамол(не наш а імпортний) і все буде добре,головне не запускати!
Школяр Показати IP 23 Січня 2016 16:25
Та вони чекають ,поки вся дітвора захворіє ,а тоді вже зроблять карантин !
волинянка Показати IP 23 Січня 2016 18:04
Щороку роблять карантин, батьки працюють, а діти гуляють цілими днями на вулиці і спілкуються одне з одним. Одним словом, прогулюють школу!
Антон Показати IP 23 Січня 2016 19:04
У Луцьку оголосили карантин
Люба Показати IP 23 Січня 2016 22:45
Хочу Вам сказати що при теперішній хворобі виділення соплів і кашеля не має , просто береться звідкись висока температура 39 і ти нічим її збити не можеш , говою з впевненість так як це вже пережила ,а карантин потрібний !!!