USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький військкомат отримав новеньку форму

12 Квітня 2014 19:00
Луцький міський військовий комісаріат отримав 55 комплектів військової форми. Її придбала капеланська службою волинської єпархії.

Зауважимо, що вдруге митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив і передав для потреб Збройних сил України нову військову форму.

У заході, що відбувся на території комісаріату, взяли участь віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, інше духовенство, військовий комісар міського військкомату підполковник Василь Худик з особовим складом.

«Нехай ваша служба проходить у навчаннях, ніж в бойових діях», - побажав владика військовослужбовцям. Також він закликав надихатися подвигом «Небесної сотні», пам’ятати героїв і жити за їхнім гаслом: «Хто, якщо не ми?!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Родюк Показати IP 12 Квітня 2014 19:09
навіть і не смішно ((( хто наступний купить зброю???
Вільна Волинь до Родюк Показати IP 12 Квітня 2014 19:25
А толку? Від нової форми краще воюватимуть чи що?
123 Показати IP 12 Квітня 2014 19:14
коментар було видалено
123 Показати IP 12 Квітня 2014 19:44
коментар було видалено
лпдмуа а простише и Показати IP 12 Квітня 2014 20:11
ім би озвіріну виписали дали в руки саперні лопатки і хай валять разом із ментами на Донбас-захищати украіну :-
Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 20:24
коментар було видалено
777 до Анонім Показати IP 12 Квітня 2014 21:04
коментар було видалено
777 Показати IP 12 Квітня 2014 21:03
коментар було видалено
Незалежність Показати IP 12 Квітня 2014 22:04
Дай Боже,щоб форму справді одягли солдати лише для навчання!Молю Бога,щоб подвиг Небесної Сотні вам не довелося повторити, храни вас Боже!
лпдмуа а простише и Показати IP 13 Квітня 2014 04:53
видно що одніее сотні дуже мало- головне щоб незабуло для чого на цей світ прийшли і небуло стидно від внуків що нічого незробили
Водовоз Показати IP 13 Квітня 2014 08:08
А кто воевать пойдет???На работе начальству пришли повестки ,и сразу начались гипертонические кризы,им пох,а простые смертные будут пушечным мясом!!!Решили лохов искать,а сами в тылу отсидятся???Кому там слава,или мы всех победим-только чужими руками!!!
вуйко Показати IP 13 Квітня 2014 10:15
а для чого військомату форму? форма видається військовослужбовцям після зарахування у списки військової частини за місцем проходження служби.
Мауглі 1985 до вуйко Показати IP 13 Квітня 2014 10:26
Пояснюю: у військкоматах зараз розгорнуті штаби військового часу, тобто всі хто зараз служать у військкоматах- військовозобов'язані і тільки, навіть держслужбовці переходять на військових, якщо придатні за здоров'ям. Якщо ні, то вони на час мобілізації чи навчань відсторонюються від виконання своїх обов'язків. Тобто хворих та інвалідів в кавичках, яких мама з татом відмазали не призивають служити у військкомат. Тому, всі хто входять у штат військового часу - повинні носити форму!
ЗСУ Показати IP 13 Квітня 2014 10:23
Всі ці хлопці ще місяць назад, цивільними були, всьго їм вистачало і до військомату не мали ніякого відношення, а тепер сплять по 2-3 години на добу і дома бувають раз в тиждень, на відміну від тих хто сутками в барах просиджує!