USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

На Театральному майдані хочуть спорудити 5-поверхівку над туалетом

11 Вересня 2015 14:19
Три забудовники в центрі Луцька запланували роботи, які можуть змінити вигляд самого міста. Громадська вбиральня може перетворитися на п’ятиповерхівку, а біля пам’ятника Лесі Українки хочу облаштувати вантажний ліфт.

По це стало відомо під час засідання робочої групи громадськості та краєзнавців спільно з постійною комісією міської ради з міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму з питань збереження та розвитку історичного середовища міста Луцька сьогодні, 11 вересня.

На одне із засідань міськвиконкому можуть винести Детальний план території кварталу в межах вулиць Паркової, Богдана Хмельницького, Словацького, Винниченка, Градного Узвозу, проспекту Волі, Театрального майдану у Луцьку. Це відбудеться за умови погодження цього документу з відділом охорони культурної спадщини міськради, оскільки процедура громадського обговорення проведена, повідомив головний художник міста Ярослав Матвіїв.

Нагадаємо, в центрі міста запланували будівництво трьох об’єктів: ринок з підземним переходом, реконструкція вбиральні і розбудова консисторії на території монастиря бернардинів (кафедральний собор Святої Трійці).

Відтак, на громадське обговорення було винесено Детальний план території цього кварталу, аби узгодити всі деталі.

Зі слів Ярослава Матвіїва, до управління архітектури під час цієї процедури, не надійшло жодного зауваження. Тепер залишилося погодити ПДП в органі охорони культурної спадщини, і тоді його виноситимуть на затвердження виконкому.

Ярослав Матвіїв розповів, що згідно з цим планом, на території монастиря бернардинів планується звести 4-поверхову споруду, а над вбиральнею, розміщеною за облмуздрамтеатром, - 5-поверхівку.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ В ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА НЕМАЄ ГРОМАДСЬКОЇ ВБИРАЛЬНІ

Крім того, будівництво підземного переходу передбачає на Театральному майдані, поруч з пам’ятником Лесі Українці та облмуздрамтеатром, облаштування вантажного ліфта, до якого з часом під’їжджатимуть вантажні автомобілі.

Такі новини обурили луцьких краєзнавців. Тож вони попросили надати їм згаданий Детальний план території для експертної оцінки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
ВВВ Показати IP 11 Вересня 2015 14:23
круто))) реконструкція вбиральні в п'ятиповерховий будинок)))
543 до ВВВ Показати IP 12 Вересня 2015 07:42
На вибори меру бабло ж потрібне, от і знайшов схему хто фінансуватиме виборчу кампанію
депутат до ВВВ Показати IP 12 Вересня 2015 08:40
В цій будівлі буде приймальня і вбиральня Голови Міської ради. Романюк затєйнік.
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 14:30
Фонтан, якого Лучани чекала ...років так і небуде, прикро. ....
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 14:37
цирк, театр абсурду, а не головний архітектор! невже це не сон, невже це можливо в реальному часі? пропав Луцьк, зі своєю ідентичністю, історичною і культурною аурою!...
Лучанин до лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 15:27
Головний архітектор-не цирк та театр абсурду,а непорядна некомпетентна людина ,взяточник.Хтось спростує?
лучанка до Лучанин Показати IP 13 Вересня 2015 22:26
чому не поїхати за досвідом у Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Вінницю? пропаде Луьцк. Ще декілька років - і спотворять до невпізнаваності!
перехожий Показати IP 11 Вересня 2015 15:19
А зверху поставити памятник меру ІДІОТУ на повний ріст з шваброю і комсомольским значком
Реаліст Показати IP 11 Вересня 2015 15:24
Незмінний Матвіїв???.....
рыбак Показати IP 11 Вересня 2015 15:38
Центр не трогать! Стройте на ГПЗ, 40 КВ. Сахарня. Туда вороны даже не летят. Максимум до Стыря и разворачиваются))) А ещё волки по ночам воют!)))
Анонім до рыбак Показати IP 11 Вересня 2015 17:19
Ворони летять на гниль. звичайно туди не летять. Тобто в центр!
Ігор Показати IP 11 Вересня 2015 15:46
...розумію цих у**дів, які народилися не у Луцьку, не провели своє дитинство і юність у цьому гарному, історичному місті, у яких голова про майбутнє міста не болить, бо вони думають про свої кишені починаючи від мера і практично усієї його "команди биків"! Поки містом не почне керувати корінний лучанин і Патріот міста(з великоі букви), толку небуде. ...Є більш нагальні проблеми(від тротуарів і смітників, ремонту доріг і реставрації історичних будівель, ремонтом спуску в парк(скоро фонарі впадуть),до приведення в належний вигляд будинків у самому Центрі! Зруйнувати простіше, а побудувати?....
Віктор Показати IP 11 Вересня 2015 15:48
з таким плануванням міста скоро щоб розминутися двом людям на центральних вулицях доведеться боком протискатися
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 15:53
Яке безглуздя. Спотворили Майдан Незалежності в центрі києва "теплицями", у Луцьку хочуть спотворити Театральний майдан. Вантажний ліфт біля пам"ятника Лесі, п"ятиповерхівка на туалетах - у нас влада сповна розуму?
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 16:02
А мешканців будуть питати, як вони хочуть бачити центр міста? А як хто уявляє собі центр, може мер почитає і втілить бажання простих людей....
лучанка до лучанка Показати IP 13 Вересня 2015 22:28
мер не буде слухати мешканців, він буде читати розрахунки і бачити особисту вигоду з усіх оборуток! такий мер нам потрібен? а де громада?
Маша Показати IP 11 Вересня 2015 16:04
Луцьк прославиться своїм маразмом, вперед Романюк
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2015 16:17
І в цю п'ятиповерхівку переселити центральний ринок і назву придумати щоб сама за себе кричала.
Не байдужий Показати IP 11 Вересня 2015 16:24
А чому цю п’ятиповерхівку не збудувати на місті пам’ятника Лесі Українки, а сам пам'ятник у парк чи во СНУ!
Patrik Показати IP 11 Вересня 2015 16:31
Нiчого ви не розумiэте, тiльки критикуэте... Ви навiть не уявляэте, як прикольно лучанам буде жити на с*ачi! Це ж по-Эвропейському!
Бля_шка від шитика Показати IP 11 Вересня 2015 17:15
А мені здається чи то ні, що одного підземного перехода вже збудували на проспекті Соборності? Ще одного будемо будувати?
ЛУЧАНКА Показати IP 11 Вересня 2015 17:52
хай би у цій г*вно5 типоверхівці зробили прокурорський , депутатський або гуртожитокМВД, тоді ніхто не був би проти. Просто всі були б на своїх місцях.
лучанка до ЛУЧАНКА Показати IP 12 Вересня 2015 08:36
Перший поверх Міської ради віддати під туалет хоч якась корить буде з польської будівлі. На останньому буде жити Кликунз Кликуншою. Замість ялинок посадити Укроп.
JEEP Показати IP 11 Вересня 2015 18:02
Ну , хто ж як не "мудрі" лучани вибрали такого чмоМера собі???? Романюк з Матвіївим торгують землею поки сидять на потоках кешу. "Карабаса" впіхунули в невпіхуєме місце, і тут впіхують. Мали вони думку лучан в одному дуже пахучому місці....
Лучанин до JEEP Показати IP 11 Вересня 2015 18:34
Якщо тобі впіхують в невпіхуюме це не означає що всі так роблять....А такого мера в Луцьку не було і небуде
ВОВК до Лучанин Показати IP 11 Вересня 2015 19:56
тебе полішука разом с камсамольцем поселити в тій параші
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 20:21
Хтось сумнівається, що ці дозволи-погодження на це будівництво - а фактично архітектурне свавілля- міська влада надасть. Згадаймо Карабас - об'єкт, який "прикрасив" центр. Таке враження, що наші владці, які відповідають за будівництво в місті, після свого звільнення (сподіваюсь, воно не за горами) виїзджатимуть жити в інші міста. Хоча... Он Кривицький тепер поважний експерт з розвитку міста, а ще недавно під криміналом був.
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2015 20:25
Так, це повний піз*е.. маразм! Але ще повніший буде тоді, якщо жителі міста дозволять це зробити та на виборах будуть голосувати за того ж мера та депутатів. Так, ми в Європі, але те що нам ніколи не бути з таким маразмом в Євросоюзі чітко було сказано не так давно його керівництвом. Давайте і надалі бути ще більшим посміховиськом. Слава Україні!
Порада Показати IP 11 Вересня 2015 20:37
Матвіїв !В тебе є парабелум ?На твоєму місці я би знав , що з ним робити .
Ігор Показати IP 11 Вересня 2015 21:07
Треба обирати достойного мера, який думав би за розвиток Луцька, а не про наповнення власних кишень.
лучанка до Ігор Показати IP 13 Вересня 2015 22:30
маєте конкретну кандидатуру? натякаєте?здається, усі тут уже зрозуміли - кого!