USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волині хочуть заборонити Компартію та Партію регіонів

9 Лютого 2014 17:17
Волинська обласна Народна рада ініціює заборону діяльності Партії Регіонів та Комуністичної партії на території області.

Про це стало відомо під час народного віче сьогодні, 9 лютого.

Рішення, яке оголосив депутат облради Олександр Пирожик, громада зустріла схвальними вигуками. З його слів, Народна Рада прийняла таке рішення напередодні зібрання.

"9 лютого 2014 року відбулося друге засідання Волинської обласної Народної Ради, на якому члени Ради одностайно прийняли рішення: «Ініціювати заборону на території Волинської області діяльності і використання символіки Партії регіонів та Комуністичної партії України як таких, що суперечать національним інтересам та порушують права і свободи громадян України», - зазначив він.

Також Народна Рада на Волині схвалила Звернення до членів обласної організації Партії регіонів та комуністів.

Текст звернення:

«Події, які останнім часом відбуваються в Україні, зокрема розгул корупції, соціальна нерівність, відмова від європейського вектора зовнішньої політики України, прийняття антиконституційних диктаторських законів, свавілля правоохоронних органів та спецпризначенців у застосуванні сили для обмеження конституційних прав громадян на свободу мирних зібрань і висловлення своєї думки, що призвели до людських жертв на Євромайдані у місті Києві 21-23 січня 2014 року та в подальшому, показали глухоту влади до вимог Українського народу, неспроможність керівництва держави – представників правлячої Партії регіонів – подолати існуючу політичну кризу, загострили зростання напруги у суспільстві та спричинили масові акції протесту в Україні та області.

На руках цієї партії залитий кров’ю українського народу Майдан та вбивство невинних людей, після цього вона стала партією вбивць і крові.

Будучи членами Партії регіонів, ви також несете політичну і моральну відповідальність за дії своїх соратників. Вступивши в лави партії влади, ви сподівались на захист свого бізнесу, кар’єрний ріст, відповідні пільги та привілеї.

Закликаємо вас зробити вибір на користь Українського народу, який є єдиним носієм влади у нашій державі, а не на користь режиму Януковича. Віднайдіть у собі залишки людського духу та гідності і негайно залиште лави злочинної Партії регіонів! Звертаємося до кожного члена Партії регіонів: «Виходь або відповідай!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 69
Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 17:22
Давно пора цих додіків заборонити
Боголюбы до Лучанка Показати IP 9 Лютого 2014 17:39
Маразм крепчает, А где демократия, где право выбора? Ограниченные популисты разваливают страну, кричат о том чего не может быть, нельзя запретить просто потому что там мне хочется, что аж чешится Сейчас захочу и объявлю свой дом и 45 соток земли территорией Новой Зеландии.
НЕЛУЧАНИН до Боголюбы Показати IP 9 Лютого 2014 17:47
право вибору - це демократична процедура, яка до узурпаторів влади - партії голубців і їх червоних швондєрів не застосовується . КОМУНЯК і РИГАНУТИХ - ГЕТЬ З ВОЛИНІ !!!!!!!! а нових жителів Нової Зеландії чекають в Ліпінах
Боголюбы до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 18:44
Не надо сориться, между востоком и западом есть много общего, например и здесь и там считают что Яценюк КЛОУН, так давайте объединимся вокруг этой идеи.
НЕЛУЧАНИН до Боголюбы Показати IP 9 Лютого 2014 20:33
краще обєднатись навколо аксіоми, що бандовладу треба відправити на смітник історії
місцевий до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 21:34
І будемо славити нову банду!:)))
НЕЛУЧАНИН до місцевий Показати IP 10 Лютого 2014 11:48
хочеш славити - вперед
Загреб Показати IP 9 Лютого 2014 17:23
А КПУ расстрелять))))
Леся Показати IP 9 Лютого 2014 17:35
З мітингів повернулись, бухнули и за "клаву" всілись - день вдався!:) Заборонити "Сволоту"! Слава Україні! Свободу - геть!!!
НЕЛУЧАНИН до Леся Показати IP 9 Лютого 2014 17:48
лесюня похвалилась своїми звичками - бухнути і за клаву
Леся до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 21:38
На відміну від тебе на мітинги не хожу і не бухаю, а подивлюсь на ваш цирк і страшно і соромно за країну!:(
НЕЛУЧАНИН до Леся Показати IP 10 Лютого 2014 11:49
то звідки знаєш, що я роблю, якщо сидиш у бункері ?
Анонім Показати IP 9 Лютого 2014 17:43
Пропоную заборонити гузів ,майок, шиб, козюр ,бондрців, банад
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 9 Лютого 2014 17:49
довго думав, що пукнути ?
Дмитро Показати IP 9 Лютого 2014 17:47
краще тих майданутих заборонити а то толку від них нуль тільки всім проблеми создають
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 9 Лютого 2014 17:50
вийди на майдан і запропонуй
Павло до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 21:41
Ну вийду і що ви мені зробите? Свистки дістаните і свистіти будете, ганьба волати... ну це вже всі бачили і чули і у скроні пальцем покрутили!:)))
НЕЛУЧАНИН до Павло Показати IP 10 Лютого 2014 11:52
ти правильно сказав, що сам собі біля скроні покрутив. і реакцію людей на свій маразм почув
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 9 Лютого 2014 17:54
ти взагалі нічого не "создаєш", бо неграмотний
Рита Показати IP 9 Лютого 2014 17:58
хто дав право кучці маразматиків приймати такі рішення. Це значить "дії ПР загострили ситуацію в країні"??? А в дзеркало ви давно дивилися?
НЕЛУЧАНИН до Рита Показати IP 9 Лютого 2014 18:12
ритуля !! ти вже макіяж перед дзеркалом зробила ? не забуть підфарбувати волосся у колір блонд
123 до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 18:35
ти революціонер іди на майдан кричи може мозгів більше стане
НЕЛУЧАНИН до 123 Показати IP 9 Лютого 2014 20:35
ти кричи, не кричи, а мозгів в тебе не було і не буде, бо на тому місці , де в людей мозги - в тебе гузно
Рита до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 22:17
Ну, припустимо, волосся покрасити не проблема. А що тобі робити, коли розуму вистачає тільки на постійні образи - це вже питання до психіатрів.
НЕЛУЧАНИН до Рита Показати IP 10 Лютого 2014 11:53
а ти думаєш, що хтось всерйоз буде коментувати твої образливі маразматичні коменти ?
ромаха до Рита Показати IP 9 Лютого 2014 19:19
подивись у дзеркало ти не стала блондинкою?
Віка до Рита Показати IP 9 Лютого 2014 21:43
Да вони не знають що таке дзеркало!:) Ви подивіться на тих активістів - там явно Юрський період!:)))
НЕЛУЧАНИН до Віка Показати IP 10 Лютого 2014 11:54
о! ще одна блондинка із-за рогу появилась.
Петро Показати IP 9 Лютого 2014 18:23
Партія регіонів найпотужніша політична партія на Волині.Так, що вибачайте хлопці
ромаха до Петро Показати IP 9 Лютого 2014 19:22
нічого громада сильніша
НЕЛУЧАНИН до Петро Показати IP 9 Лютого 2014 20:36
це хто тобі таку дурницю розказав ?
Яна Показати IP 9 Лютого 2014 18:24
Гузя геть!
НЕЛУЧАНИН до Яна Показати IP 9 Лютого 2014 20:36
слабо гавкнула.
Анна Показати IP 9 Лютого 2014 18:25
Башкаленко цього ніколи не дозволить. Скоріше заборонять Свободу
НЕЛУЧАНИН до Анна Показати IP 9 Лютого 2014 20:37
а хто його питати буде ?
Дмитро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 21:45
Так само як і тебе ніхто бачити і не буде! Пальці ще не стер, топчиш клаву без перестанку нероба!:)))
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 10 Лютого 2014 11:57
ти дарма з-під собору відійшов. інші бомжі твій заробіток візьмуть.
РОМА Показати IP 9 Лютого 2014 18:26
Башкаленко зараз №1 в області, так що хлопці бувайте
ромі до РОМА Показати IP 9 Лютого 2014 19:30
нічого ще є правий сектор який башкаленку і пр знесе башку так що хлопці і не надійтеся.
НЕЛУЧАНИН до РОМА Показати IP 9 Лютого 2014 20:38
башкаленко - тимчасове явище на волині
Я Показати IP 9 Лютого 2014 18:28
Ну їздили лякали регіоналів, і що й далі?
МИ до Я Показати IP 9 Лютого 2014 18:56
і налякати треба, а що є ще якісь пропозиції??
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 9 Лютого 2014 20:38
на все свій час
Риті Показати IP 9 Лютого 2014 18:48
ПР, КПУ на Волині складається з пристосуванців+колишніх обкомівських+частково колишніх військових+"коновичі". Це що, політична сила, чи свині для корита!?
Рита до Риті Показати IP 9 Лютого 2014 22:27
А ті, хто сьогодні на дорогих іномарках "творять автомайдан" , мабуть свої гроші в шахті заробили, чи на полі.....А ті свині ( ваш вислів), які зараз рвуться до корита хто? А лідери так званої опозиції де грошики взяли, не в людей вкрали фабрики, заводи( наприклад цукерочки чиї їмо. )і.т.д Тобто не лише ПР,КПУ , а й всі інші партії. Хтось сам прихватизував, у когось татко чи свекор був "біля корита." Тай "майданує"стільки часу країна на чиї грошики...
Політолог Показати IP 9 Лютого 2014 18:55
Зрозуміло, що юридично це зробити на місцях (місто-область) буде неможливо! Але всі ті, хто так палко захищає послідовників КПУ - то є не зовсім далекоглядні особи. Не знають історії, не знають нинішніх адептів КПУ та їх діяльності. Якщо уважно придивитися до ПРАКТИЧНОЇ діяльності комуністичної партії - то вона далеко не державницька. Закликаю проаналізувати комуністичну пресу, прочитати їх документи і, головне, поспілкуватися з місцевими комуністичними лідерами. І тоді приватних адвокатів КПУ відразу зменшиться.
НЕЛУЧАНИН до Політолог Показати IP 9 Лютого 2014 20:40
юридично це можливо. достатньо рішення місцевої ради
юрист до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Лютого 2014 23:46
повний бред
Політологу Показати IP 9 Лютого 2014 19:08
Комуністів в СССР знищили до 1938 року, за те, що були придурками і наївними. Потім масово з'явились партєйні і обкомівські. Партєйні досі соромляться свого перебування в КПСС, хоча не від доброго життя туди пішли, а обкомівські створили бізнес-структуру КПУ. ПР - це партія олігархів, якій вірно служить Сімонєнко та його посіпаки. Цей мотлох треба просто поставити поза громадським законом. Прийде час - заборонити ПР-КПУ рішенням суду.
НОНА Показати IP 9 Лютого 2014 19:58
Кому на Волині заважають члени КПУ та партії регіонів та чому їх треба забароняти? Вони такі самі громадяни України як і ми з вами. В переважній більшості це прості люди які нікому ніякої шкоди не роблять. Приписувати членам партії регіонів корупцію може тільки хвора людина. Хабарник не має національності та партійної належності. Ви пригадайте як після "помаранчевої революції" буйним цвітом зацвіла корупція. Ми рвемося в Європу тому шановні вже треба починати мислити Європейськими стандартами: свобода віросповідання, свобода слова, свобода думки. Достатньо заборон, а то новоявленим євромайданівцям хочеться цензури і комендантської години, придумайте щось новеньке. А на завершення нагадую , що за партію регіонів на останніх виборах проголосувало більше 12% волинян, що вони всі корупціонери і пристосуванці - клепку треба мати коли про такі речі говорите.Слава Україні!
НЕЛУЧАНИН до НОНА Показати IP 9 Лютого 2014 20:51
комуністів заборонити, тому що вони носії ******** ідеології. а партія голубих - це партія бандитів при владі. корупція розвіла буйним цвітом за кучми. ющенко, на жаль, був занадто демократичним і не пересадив їх. і клепки не мають якраз ті 12%, про які ви говорите, хоча це добряче сфальсифікований результат, бо в 2007 голубці одержали на половину менше голосів.
Я Показати IP 9 Лютого 2014 20:46
Пирожик совсем из ума выжил.
юрист до Я Показати IP 9 Лютого 2014 23:02
Умисне перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій або їх органів - карається виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
НЕЛУЧАНИН до юрист Показати IP 10 Лютого 2014 12:03
пане юрист !!!!! а яка відповідальність передбачена законодавством за політичну діяльність, яка пропагує SS-ідеологію (партія КПУ) і метою якої є узурпація влади і побудова хунти в країні (партія голубих) ?
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2014 20:55
Народна рада - це лише громадська організація, а не орган влади, всі її "рішення" не мають жодної легітимності, вони можуть з таким же успіхом заборонити схід сонця. Думаю, що навіть прокуратура не буде реагувати на ці дитячі забавки.
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2014 21:08
почитай ст.5 Конституції України
юрист до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 23:15
її слід розглядати у контексті тлумачення, наданого Конституційним судом України (від 16.04.2008 року). У вказаному рішенні КСУ прийшов до висновку, що «…народ як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні може реалізувати на всеукраїнському референдумі за народною ініціативою своє виключне право визначати і змінювати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України у порядку, який має бути визначений Конституцією і законами України». Стаття 19 Конституції України встановлює, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування та їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Таким чином, аналіз чинного законодавства свідчить про те, що загалом створення обласної народної ради та надання їй статусу нового органу місцевого самоврядування суперечить чинному законодавству. Інший важливий момент – неможливість входження до її складу представників громадськості. Якщо вважати, що обласна народна рада є абсолютно новим органом місцевого самоврядування в умовах політичної кризи в Україні, то вона мала бути створена відповідно до загальних принципів функціонування органів місцевого самоврядування. Ці принципи передбачені ст. 4 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» і одним із них є принцип виборності (який означає, що органи місцевого самоврядування в України формуються шляхом виборів).
НЕЛУЧАНИН до юрист Показати IP 10 Лютого 2014 12:17
шановний !!! про що ви говорите ? про юридичні здібності конституцйного суду відомо всім, зокрема про їх здатність біле називати чорним і навпаки. згідно ст.5 Конституції України народ здійснює владу БЕЗПОСЕРЕДНЬО. БЕЗПОСЕРЕДНЯ влада передбачає вибори, референдуми, демонстрації, страйки та ІНШЕ. (http://pidruchniki.ws/1081080646872/pravo/formi_zdiysnennya_narodovladdya) Отже утворення народної ради - це одна із форм безпосереднього народовладдя.
юрист до НЕЛУЧАНИН Показати IP 9 Лютого 2014 23:18
Зважаючи на те, що в межах обласної ради можуть бути створені ті чи інші депутатські об’єднання,можна говорити про легітимність утворення Народної ради як депутатського об’єднання при обласній раді, покликаного сприяти захисту прав та інтересів територіальної громади в умовах політичної кризи в Україні. За таких умов Народна рада має бути створена виключно з депутатів обласної ради, проте це не виключає можливості створення консультативного дорадчого органу із представників громадськості. Проте, вибір подібної конструкції означатиме те, що Народна рада як така не зможе приймати (підписувати) будь-які рішення, оскільки функціонуватиме лише як депутатське об’єднання в межах обласної ради.
НЕЛУЧАНИН до юрист Показати IP 10 Лютого 2014 12:27
на жаль, у вас зашорений погляд. демократія або народовладдя - древній спосіб політичного устрою суспільства, форм діяльності якого (зокрема прямого волевиявлення) ніхто не скасовував. в умовах узурпації влади жменькою бандитів говорити про діяльність в рамках діючого законодавства (яке, до речі, не є вичерпним) просто наївно. влада, яка глуха до народу і прагне до встановлення ХУНТИ в країні, сама провокує до створення інших форм суспільного управління, тому що діючі є неефективними (зокрема ради - всі ми знаємо, як вони формуються) і не виконують соціальних запитів суспільства
юрист до НЕЛУЧАНИН Показати IP 11 Лютого 2014 23:58
мені шкода вас. а судді хто діючого режиму? у вас зомбоване тлумачення народовладдя народ-це вся країна,а не частина, до того ж чисельно мала можна сперечатися багато про що, але коли іде силовой захват влади-це не народовладдя чому вам не змінити все у законний спосіб?слабо? і ще маленьке питання, чому не було проведено референдуму щодо вступу до Євросоюзу,?
НЕЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 10 Лютого 2014 12:32
місцеві ради також не є органами державної влади. то що, їхні рішення нелегітимні ?
Володимир Показати IP 9 Лютого 2014 20:59
Всі майдани разом взяті це ще не народ, а лише частина народу, притому не найкраща, і від імені народу жоден майдан не уповноважений робити якісь висновки. Майдани мають право хотіти, від того дійсно народу не холодно, не гаряче.
НЕЛУЧАНИН до Володимир Показати IP 9 Лютого 2014 21:10
щоб ти знав, що в історії людства всі політичні рішення приймав саме народ на майдані. почитай історію
екскурсовод Показати IP 9 Лютого 2014 21:37
Купка нед*носків грається в небезпечні ігри! Ініціатива ***** ініціатора!
НЕЛУЧАНИН до екскурсовод Показати IP 10 Лютого 2014 12:29
ти маєш на увазі голубу банду, вочевидь
Просто лучанин Показати IP 10 Лютого 2014 08:52
Взагалі то до комуняр на Волині давнє і спецефічне відношення..і правильне..А ліси ще не вирубали. дерев вистачає..з гілляками
Семен Показати IP 10 Лютого 2014 15:18
Прохання не ввязуватись у діскусії з тролем "НЕЛУЧАНИН"!!! В нього ж "справка"!!!
НЕЛУЧАНИН до Семен Показати IP 10 Лютого 2014 17:07
семен !!! тебе давно з 6-ї палати випустили ?