USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

На Волині невідомі проникли на водоканал

19 Березня 2014 10:57
У Володимирі-Волинському був напад на об’єкт водоканалу сьогодні, 19-го березня. Про це заявив голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт.

Про диверсію на Волині повідомив очільник області під час засідання територіальної комісії з питань погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу за спожиті енергоносії.

Григорій Пустовіт наголосив, що сьогодні був напад на об’єкт водоканалу у Володимирі-Волинському о 4 ранку: «Невідомі проникли на об’єкт, зараз ведеться розслідування. Нічого не пошкоджено. Додатково звертаю вашу увагу на охорону об’єктів постачання тепла, води, щоб ми були готові до розвитку любого розвитку подій. Необхідно налагодити чітку співпрацю з правоохоронними органами, щоб на Волині був спокій».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 19 Березня 2014 11:04
ну.. ну.. ще ще тільки початок...
лор до Анонім Показати IP 19 Березня 2014 12:49
Щось це мені нагадує перерізаний гальмівний шланг у авто екс-секретаря.....
Небайдужий Показати IP 19 Березня 2014 11:21
ПОЧАЛОСЯ!?
Небайдужий Показати IP 19 Березня 2014 11:21
ПОЧАЛОСЯ!?
спостережливий Показати IP 19 Березня 2014 11:46
в усі часи система водопостачання перебувае піл охороною в тарифі на воду це закладено якщо хтось проник --то це звичайне розгільдяйство керівника обєкту та керівництва міста тому нічого соплі пускати а виконувати своі обовязки
Сушило Показати IP 19 Березня 2014 12:05
пс сушило...
шо сі стало? Показати IP 19 Березня 2014 12:07
Напад і проникнення на територію це різні речі. То що ж там справді відбулося. Що ж то за об'єкт такий. Бо під об'єктом може виявитися і каналізаційний колодязь до якого проникли бомжі.
Старый жид Показати IP 19 Березня 2014 13:05
- Грриша, и шо там в Крыму? -Дурдом, Сёма! Российские военные осадили украинскую воинскую часть и кричат: "Сдавайтесь!", а им в ответ: "Русские не сдаются!"
Спеціаліст ні в чому Показати IP 19 Березня 2014 13:12
"Нічого не пошкоджено". Як це нічого? А автомобільний гальмівний ШЛАНГ? Це ж жах і замах на моє життя!
Ну і ну Показати IP 19 Березня 2014 13:50
Яценюк мог вывезти в США золотой запас Украины. Вести.http://www.vesti.ru/doc.html?id=1378625 и главный мотив такого поспешного вывоза ценностей за границу. "Они боятся, что завтра потеряют Киев, что их выметут с Украины, что в Киев вернётся законная власть, и поэтому вывозят все ценности.
Ну Показати IP 19 Березня 2014 13:57
Чи це правда треба просто піти в музей і переконатися - все на місці, чи ні.