USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині побоюються терактів з боку підозрілих переселенців

5 Серпня 2014 18:15
Під маркою переселенців у регіон можуть прибувати особи, які здійснюватимуть диверсії, - вважають у обласному штабі з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Про це під час засідання 5 серпня повідомив заступник голови Штабу Володимир Грушовінчук.

З його слів, оскільки Україна перебуває у стані війни, під маркою переселенців без документів можуть приїздити різні особи, які здійснюватимуть диверсійні заходи на території області. На його думку, СБУ повинна перевіряти осіб, у яких відсутні документи.

«Ми повинні кожну людину без документів вивчити – звідки і як вона приїхала. Тут СБУ повинна у першу чергу всю цю категорію осіб перевірити. Поки Міністерство внутрішніх справ та СБУ не перевірять людину без документів, перебування її на території області небажане. Терористичні акти на Волині недоречні», - наголосив Володимир Грушовінчук.
Під час засідання Штабу стало відомо, що може виникнути проблема із житлом для людини, яку перевірятимуть. Для цього найближчим часом намагатимуться визначити спеціальні місця. Наразі такі особи, до з’ясування інформації, зможуть перебувати за адресою: вулиця Винниченка, 31.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Петро Показати IP 5 Серпня 2014 18:31
Богу молитися! На сповідь ходити! Без волі Божої ніщо не врятує! І танки і бронежилети і бомбосховища і майдан і правий сектор і ляшко-голубий з вилами!
параска до Петро Показати IP 5 Серпня 2014 19:19
Де факти, що Ляшко голубий? Жодного не бачила. Під простий народ косить - так. А от те, що олігархи почали війну проти Ляшка - читала. Їм він ой як не вигідний! Надто активно правду говорить.
Анонім до параска Показати IP 5 Серпня 2014 19:26
Поищи по инету его показания на допросе. Сам об этом говорит.
Правда до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 19:32
Він казав, що жив з хлопцем. Мало студентів живуть разом через відсутність фінансів, щоб зняти окрему квартиру, не кажучи вже про гуртожитки? чи це теж про щось говорить?
Анонім до Правда Показати IP 5 Серпня 2014 20:14
Иными словами, ты не смотрел видео, о котором я говорил выше. Он там открытым текстом говорил о том, кого он удовлетворял.
Правда до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:28
посилання на відео в студію
неизвестный до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:19
А от чего, милейший, вас так интересует ориентация ляшка? Какое отношение имеет политика к абсолютно личным предпочтениям? Пускай себе. Главное что бы не вас.
ЯЯ до неизвестный Показати IP 6 Серпня 2014 12:25
Так він того і казиться що "не його". А взагалі, з"явились "смутние сомненія",що це козел-дончанін "переодягувся" в аноніма і як зазвичай зайняв свою позицію за говнометом.
Анонім до параска Показати IP 5 Серпня 2014 19:39
цікаво, як же "голубий Ляшко" з дружиною живе стільки років?))))))))))))
Анонім до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:16
коментар було видалено
домця до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:24
А ти ж звідки стільки в цьому ділі знаєш? З досвіду? Статтю читав? Про можливих провокаторів, а ти ляшку в білизну заглядаєш.
Анонім до домця Показати IP 5 Серпня 2014 20:35
Ну разве можно что либо объяснить человеку, не понимающему, что основным источником получения информации являются книги.
домця до Анонім Показати IP 5 Серпня 2014 20:55
Про ляшка вже й книги пишуть. Он воно як!
Всезнайко до параска Показати IP 5 Серпня 2014 20:19