USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині побудують новітній завод

19 Червня 2014 18:23
У Нововолинську побудують еко-технопарк – сучасний сміттєпереробний завод, що працюватиме за найновішими європейськими технологіями, безпечними для здоров‘я людей і навколишнього середовища. Про це повідомляє ВОДТРК.

Нагадаємо, з кінця минулого року представники німецької компанії «ІНСІЛ» активно працюють з керівництвом шахтарського міста стосовно побудови заводу з переробки побутових відходів під назвою «Нововолинський Екотехнопарк». Це підприємство, аналогів якому нема в Україні.

25 тисяч тонн непотребу вивозять щороку в Нововолинську на міське сміттєзвалище, розташоване на території Іваничівського району. Щоб не допустити екологічної катастрофи, у шахтарському місті планують збудувати завод з переробки твердих побутових відходів. Як повідомив міський голова, це — українсько-німецький проект, реалізація якого розпочнеться в липні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, еко-технопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок. У разі встановлення відповідного обладнання можна буде виробляти електроенергію.

Вартість еко-технопарку від німецького виробника – 40 мільйонів євро.

На черговій сесії депутати Нововолинської міської ради підтримати українсько-німецький проект. Вони також дали дозвіл виробничому управлінню комунального господарства на створення новітнього підприємства з переробки твердих побутових відходів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
я Показати IP 19 Червня 2014 18:45
коментар було видалено
Свидомый. до я Показати IP 19 Червня 2014 19:58
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до я Показати IP 19 Червня 2014 23:43
ти - точно мудак необрізаний. ти якою мовою хотів почути ?
Ху Показати IP 19 Червня 2014 20:39
Екотехнопарк - слово цікаве і перспективне - але не має жодного відношення до виробництва чи переробки на даному етапі на Волині
НЕЛУЧАНИН до Ху Показати IP 19 Червня 2014 23:44
ну, треба ж гучну назву кинути для звичайного сміттєпереробного заводу
НЕЛУЧАНИН Показати IP 19 Червня 2014 23:45
якщо керівник буде німець - проект спрацює. інакше місцеві народні умільці все спаскудять
вітя Показати IP 20 Червня 2014 07:59
вже в Луцьку "побудували"!... нема аналогів... я таких повідомлень чув більше ста разів. СПОЧАТКУ ПОБУДУЙТЕ А ПОТІМ ПИШІТЬ!
111 Показати IP 20 Червня 2014 09:42
Ну тут і розумники коментують. Де в людей береться стільки скептицизму??
НЕЛУЧАНИН до 111 Показати IP 20 Червня 2014 19:58
з досвіду, малий, з досвіду
1 Показати IP 20 Червня 2014 09:48
Проведіть розслідування діяльності мерів Волині і розкажіть як "приватизовується комунальне майно"!!! Чому ми чекаємо німця, щоб вклав кошти в нові проекти, а в цей час мери волинських міст навіть не звітують перед громадами, що вони роблять з тим майном, яке їм дісталося в управління? Чекаємо від Вас сенсацій у вигляді порівняльної таблиці.
Роман Показати IP 20 Червня 2014 10:59
Дійсно завжди спи....здять наперед ФСБ почує. В результаті нема заводи. Спочатку збудуйте а потім пиз....діть