USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Наметове містечко в Луцьку перетворилось на «притон»?

4 Березня 2014 17:16
Наметове містечко на Театральному майдані згортається. Воно вже не виконує тієї функції, заради якої розгорталося спочатку. Нагадаємо, наметове містечко в Луцьку розгорнули на початку Євромайдану, згодом Луцька міська рада його легалізувала.

Учора, 3 березня, між представниками Правого сектору, Автомайдану та Волинської самооборони й невеликою групою нетверезих молодих людей в центрі міста стався конфлікт. 15 молодиків у наметовому містечку вели себе агресивно і порушували порядок.

Про це стало відомо під час прес-конференції за участю представників Правого сектору, Самооборони Майдану, Автомайдану, ветеранів ВДВ, організації «Ніхто крім нас» сьогодні, 4 березня.

Представник Автомайдану Олександр Буряк зауважив, що ще раніше у наметовому містечку перебували люди, які не мають патріотичного духу або ті, кому нікуди піти. Він підтвердив, що невеликий конфлікт минулого вечора був.

«Потасовка була, кинули петарду. Але зброї там не було. Там було близько 15 чоловік, які назвалися представниками Молодіжного майдану», - розповів він.

Керівник Правого сектору на Волині Павло Данильчук розповів, що наметове містечко в центрі міста уже не виконує функцій, заради яких воно було створене. Тому завтра його вже не буде в обласному центрі.

«Вчора був конфлікт з п’яними молодими людьми, гопниками, пов’язаний з існуванням наметового містечка. Воно вже перетворилося на притон для всякого «зброду», де розпивають алкоголь, є бійки, можливо, дрібні злочини. Ми поспілкувалися з його координатором Миколою Собуцьким і вирішили, що сьогодні воно згортається, а відзавтра діятиме лише інформаційний пункт», запевнив він.

За станом на 17.30 наметове містечко поки ніхто згортати не збирався.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
бараболя. Показати IP 4 Березня 2014 17:26
там.гарни.девки.
лучанин Показати IP 4 Березня 2014 17:29
О, да! Накінець-то дітвору по домам відправлять...
екскурсовод Показати IP 4 Березня 2014 17:37
Посади поділили, можна і згортатись!
Всезнайко Показати IP 4 Березня 2014 17:41
А де Гусь з Майкою ночуватимуть?
Українець Показати IP 4 Березня 2014 17:41
А де майка прокурорська буде відтягуватись?
поліщук Показати IP 4 Березня 2014 17:44
А коли наведуть порядок біля обладміністрації? Чи нова влада області буде так керувати, що їм треба буде ховатись за барикадами?
Джулія Показати IP 4 Березня 2014 17:45
ДАВНО ПОРА.
Іван Показати IP 4 Березня 2014 18:03
Закликаю бойкотувати сайт "Волинь Пост". Він явно упереджений і веде жорстку цензуру коментарів.
лучанин до Іван Показати IP 4 Березня 2014 18:43
Так Підтримую!!! Данильчук!!! Даєш люстрацію упередженого волиньпоста?!
лучанка Показати IP 4 Березня 2014 18:37
Ще данильчука згорніть і відправте додому картоплю садити
69 Показати IP 4 Березня 2014 18:54
.......не трогайте патриотов гусю и дусю.сей час где то в секретном месте.идет разработка плана штурма крымского полуострова.умы нации и окрестностей думу думают.о молниеносном нападение на окупированную территорию.занимаются покупкой страшного оружия от которого все будут падать на спину и сдаваться.Люди вы когда поумнеете....детей посылать на смерть.Эти уроды сами отказались даже говорить о том что они будут воевать.Вся идеология у них как и коммуно_фашистов.На манеже одни и теже.Кормушка.девки сауны бабло .....а мы хоронить детей.пусть их проклянут до 7 колена.пусть они в земле лежат.....ярош живой с глазами загнаного крысака.как наркоман.люди заберите детей из фашистских организаций!!!!
ппц Показати IP 4 Березня 2014 20:29
з ОДА зробили хлів, з театральної площі - притон..... Даёш Європу!!!! ще там не насрали...
Українець Показати IP 4 Березня 2014 20:45
Гусю і Дусю в Європу засеруть за два дня
Дуся Показати IP 4 Березня 2014 20:46
Даже комментировать нет желания!!! Бабло, бабло, бабало...
Ігор Г. Показати IP 4 Березня 2014 20:52
Гуся і Дуся вже вороги бо бабло прийшов час ділити, і тут як завжди з таких політиків гівно полізло.
Батьківщанка. Показати IP 4 Березня 2014 21:04
В Гуся Лєксус є а Данильчуку Майку віддали,а вона вже з пробігом великим і подуставшая
ЛУЦЬК Показати IP 4 Березня 2014 21:09
В ТОГО ТЕЖ ВРОДІ 221 Є БІДОТЯ
ЛУЦЬК Показати IP 4 Березня 2014 21:12
НАДІЙШЛА КОМАНДА ВІД СЕНІ ЩО ХАРОШ КАСУ ТРАНЖИРИТИ ТРЕБА ПОЧІНАТИ ВІДБИВАТИ ОТ І ВЛАШТУВАЛИ БІЙКУ ЩОБ УЛА ПРИЧИНА ЗГОРНУТИСЬ
Данильчуку Показати IP 4 Березня 2014 21:15
Скільки тобі заплатив Путін?
Батьківщанка. до Данильчуку Показати IP 4 Березня 2014 21:22
Є цікавий момент ще все вилізе за скільки срібників це було зроблено.
Лучанка Показати IP 4 Березня 2014 21:23
В тихому луцьку зробити такий терор, хто стоїть за Данильчуком??
Анонім до Лучанка Показати IP 4 Березня 2014 22:42
А Київ хіба не тихий був, поки майданити не почали? "Воно вже не виконує тієї функції, заради якої розгорталося спочатку."-так воно з самого початку не могло виконувати свої функції, бо ніхто ніколи не захоче бачити Україну в Євросоюзі. Єдине що треба було домогтися для європовернутих - це відкриття кордонів, скасування віз. І їздили собі б куди хотіли. Навіщо ж Україну треба було руйнувати?
Отак-то до Анонім Показати IP 5 Березня 2014 09:57
Ги, скасування віз не буде. НЕ БУДЕ. Тупоголові виродки до цього часу ще не зрозуміли що їх продали МВФ. Їх і їхніх діток.
C////ь Показати IP 4 Березня 2014 23:55
........і тиша....