USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Подробиці пограбування валютника у Луцьку. ФОТО, ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

27 Травня 2015 17:33
У Луцьку затримали чоловіка, який напав на валютника. Чоловіку "світить" від 8 до 15 років. Як стало відомо, нападників було двоє. Особа іншого - встановлюється.

Про це у коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини повідомив головний міліціонер Луцька Ігор Муковоз.

Нагадаємо, вчора, 26 травня, у Луцьку напали на чоловіка, який займається торгівлею валюти.

Зі слів Муковоза, нападників було двоє. Чоловіки напали на волинянина у під’їзді. Погрожуючи ножем і застосувавши газовий балончик, забрали сумку, в якій було близько 700 тисяч гривень. Одного, мешканця Мелітополя, 1974 року народження, вдалося затримати. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки з проникненням. Іншому, особа якого встановлюється, вдалося втекти.

Нападнику, якого затримали, оголошено підозру за статтею 187 частиною 4 ККУ, що передбачає позбавлення волі від 8 до 15 років. Наразі вжито запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом 2 місяців. Остоточне рішення ухвалить суд", - прокоментував головний міліціонер.

Як повідомляють у прес-службі міліції, підозрюваний не співпрацює зі слідством та відмовляється надавати покази щодо свого спільника.

Окрім того, Ігор Володимирович наголосив, що нападника затримав водій таксі, який став свідком інциденту.

Правоохоронці звертаються до лучан, які пропонують подобову оренду житла, а також до працівників готелів міста з проханням повідомляти про підозрілих осіб, які можуть загрожувати безпеці громадян.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
крона Показати IP 27 Травня 2015 13:36
Так спокійно повідомляють: торгівець валютою...:) А їх садити не треба?! Що за країна???
Юрист до крона Показати IP 27 Травня 2015 14:06
Да де ж в законах України взялося слово "валютчик")))Вже Муковоз зовсім обнаглів. В місті злочиність збільшилась в два рази,а жодного розкритиго злочину,а вот валютчиків закон захищає.
+1 до крона Показати IP 27 Травня 2015 19:50
Кого посадити? Їх наші ж менти і кришують, ніхто не буде різати курку, яка несе золоті яйця. І нічого, що є стаття КК про "незаконні валютні операції". Тобто валютник такий же злочинець, як і той, хто його пограбував. Тільки валютнику не буде нічого, а грабіжнику впаяють як за вбивство.
Валютчик до +1 Показати IP 27 Травня 2015 20:10
Ви всі приступники бо тільки в нас і міняє те і хочете більше ніж в кишенькових банках якогось олігархича Подивись закон хто несе міняти теж злочинець
disel до крона Показати IP 28 Травня 2015 09:34
за що садити? а банки ти думаеш вони податки платять, якісь бідні валютники курс наганяють? чи комуналку підіймають люди коли думати почнете?
україна Показати IP 27 Травня 2015 13:38
хлопця на волю...хоть один показав яктреба боротись з валютчиками....а то инші шіяк неможуть справитись...( а решта валютчиків як стояли на тіх самих місцях так і стоять.."ментам до лампочки")
мішка до україна Показати IP 29 Травня 2015 11:08
люмпенізм у всій красі.... перестаньте валютчикам носити зелені, або у них купувати, і вони зникнуть самі по собі, так як це сталось у Молдові
Лучанин Показати IP 27 Травня 2015 13:44
А на фото жіночку грабують і жіночу торбу виривають. То валютник був жінкою?
ВОНО Показати IP 27 Травня 2015 13:50
чому мент в законі не пише скільки дадуть валютнику за його злочин? та тому шо то *правлильний* валютник він добре знає закони ділення
345 Показати IP 27 Травня 2015 13:55
зрозуміло хто годує нашу міліцію. Бідного валютчика пограбували ой-йо-йой, ну звичайно, на 100 баксів з одного в день менше ментам відстьобу буде..... коли йдемо на вилах виносити це кодло?
Анонім до 345 Показати IP 27 Травня 2015 21:46
це буде тяжкий кримінальний злочин в такому разі.
777 Показати IP 27 Травня 2015 13:59
як би валютники не плати мусору ніхто б нікого не шукав в 90-тих платили бандитам,зараз платять мусорам,світ перевернувся.
Борис Показати IP 27 Травня 2015 14:12
Пишуть про цих *******-валютників, ніби пограбували державний національний банк.
Анонім до Борис Показати IP 27 Травня 2015 21:47
вони зараз в країні виконують ті функції, які не може чи не хоче виконувати нацбанк.
я Показати IP 27 Травня 2015 14:16
хворі ви люди, кому з вас вони хоть щось погане зробили? Стоять і займаються своєю справою. Всі ми до них звертаємось, а це банальна українська ЖАБА
не я, а воно до я Показати IP 27 Травня 2015 18:52
не бійсь, на мінімальну живе і податок чесно платить?????????? ми самі допускаємо, щоб жили ці міняйли, ніколи не буде порядку, якщо не почнемо з себе і тих, хто поряд.. Мєнт сліпий, обл адміністрація теж, (їх все влаштовує, вони мають дань) то давайте їм поможемо продерти очі!!!!!!!!!
До я до я Показати IP 27 Травня 2015 20:14
Вірно говориш а жаба в них скоро лопне
одна Показати IP 27 Травня 2015 14:34
Так було.Є.Буде.
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 14:36
Наша держава сама дає валютникам роботу. Якби в банках був розумний курс валют з невеликою різницею в купівлі-продажу(5-10 копійок), то не було б ніяких валютчиків. Впевнений, що 90% пересічного населення, якому потрібна валюта, купують її у валютчиків. Чим кращі базарники "купи-продай" від валютчиків? Люди шукають роботу, яка годує їхні сім'ї. І кожен, хто тут дуже розумом виблискує, має свої чесні правила життя і ховає "свої скелети в шафах".
саня до Анонім Показати IP 27 Травня 2015 14:46
согласен....
Просто Показати IP 27 Травня 2015 15:11
Щось зробили мєнти - погані. Нічого не зробили - погані. Нічого не розумію...
Аліс Показати IP 27 Травня 2015 15:37
Цих нападників треба в зону АТО направити , хай послужать ненці Україні ! А валютників захищати не треба тут, так як податки місту вони не платять, а працюють лише на свій карман і карман тих хто їх кришує коли "шухер" настає.
дістало Показати IP 27 Травня 2015 17:05
хто чистий перед законом і совістю,нічого про міліцію поганого не скаже.Решта дзявкають як шакали,бо міліція заваджає виступати по "безпредєлу".Їм завжди щось і хтось заваджає,все погано,всього мало.Не звертайте на недорозвинутих уваги.
правда до дістало Показати IP 27 Травня 2015 17:37
на всі 100% погоджуюсь
дідо до дістало Показати IP 27 Травня 2015 18:07
твоя мілиція привела до війни . Корупція починається від патрульного закінчуючи обуправлінням.
Анонім до дідо Показати IP 27 Травня 2015 19:13
Даунбасівець геть звідси
Анонім до Анонім Показати IP 27 Травня 2015 21:13
Ну ты и даешь! Чистого Украина - Нашенского записал в сепары!
дістало якраз і діст до дістало Показати IP 27 Травня 2015 18:56
заваДжаєш ти, бо люди не дзявкають, це менти ніяк не навчаться бути порядними, а брехали, і брешуть. а чесні мєнти довго там не працюють!!!!!!!!!!!!!
дідо Показати IP 27 Травня 2015 18:05
Послугами валютчиків користуються не тільки приватні особи, а багато підприємств. То ж ,якщо зажмуть валютчиків, то за здорожчення валюти заплаттять прості споживачі різних товарів. Будете їздити за імпортом закордон,як іздять лукашенкові бульбаші до України.
стопіццот Показати IP 27 Травня 2015 18:33
ви ж лишень подумайте, 700,0 тисяч гривень!!!!!! майже мільйонер, хоча чому майже, це ж всього навсього в сумочці було. Задекларував цікаво чи ні?) П.С. Просто п***ец
дідо до стопіццот Показати IP 27 Травня 2015 18:40
Це можуть бути гроші фірми .яка продає підгузники,ліки чи фрукти. Затра ти заплатиш більше за речі для своєї дитини без валютчиків
думай до дідо Показати IP 27 Травня 2015 19:00
не розумію!!!! всім так добре, то нащо нам майдан, ЄС, і нащо вигнали яника? як було, так є, а хлопці загинули, виявляється, всім і так добре!!!!!!!!! ех ви!!!!!!!!!!
стопіццот до дідо Показати IP 28 Травня 2015 10:50
якого хер@ гроші фірми мають бути в якогось бариги? і не тикай мені, своїй дружині тикай!
Сергій Показати IP 27 Травня 2015 18:54
Розвелось тут .... всяких! На кожному кроці чути їхній "язык". Раніше такого не було. Виловити і відправити їх назад, цих бандитів!
Валютчик Показати IP 27 Травня 2015 20:33
Хлопці проблема в тому що ми всі сподівались на зміни рівні умови в бізнесі та не так сталось правлять олігархи й далі їм невигідно щоб ми легально оформились як було зроблено в Польщі .немогли купити машини з Європи хочаб для себе а не на продаж бо у них лишились авто салони різні банки які нашукаючи достатньо лохів лопаются і за це їм нічого нема .от і вирішувати вам де проблема!
полішук до Валютчик Показати IP 27 Травня 2015 21:52
100 %.P.S.Податки-олігархи-офшори.
клоун Показати IP 27 Травня 2015 22:22
А декрига бо...
кпіент Показати IP 27 Травня 2015 22:51
Ідіть вийдіть
sssssssss Показати IP 27 Травня 2015 22:54
а де фото потерпілого.... валютчика повинні всі знати "в лицо" , щоб знати в кого міняти....
прохожий Показати IP 27 Травня 2015 23:14
Валюта молодці всі ....Варшава Рано.став ринок....
кава сергию Показати IP 27 Травня 2015 23:16
Але не варшавка
юля Показати IP 28 Травня 2015 01:37
Нормаль , нормаль - профі пр*ср*л майдан, а зараз нема в УМВС нічого . що може протистояти бандитизму - цалутйе у ср*к* правий сектор - до вас зараз придуть...
КУЛЯ Показати IP 28 Травня 2015 16:55
...........невже знову напали на цього кацапа і хамла -Сашика, що торгує валютою біля універмагу, і біля аптеки (нібито легалізував уже торг з приміщення через не просвітлювальне віконце......???? ) вже таке було здається 2 роки тому, коли його "дружки" біля його ж хати почали стріляти з метою викрадення сумки з баблом "зеленим" і не тільки .................але тоді Сашика сумку врятував його швагро (брат жінки) --правда чомусь тепер його (брата жінки) не видно біля універмагу і біля Сашика - мабуть "горшки побили" чи сумку потім не поділили ..............НУ НІЧОГО СВЯТОГО , ОДНЕ БАБЛО ! Чи це не цей валючик ? Тоді хлопці валютчики вам треба ходити по трьох із такими сумами грошей, а ще краще вообще нах......з Луцька і дайте банкам свої повноваження як і раньше ---тоді і порядок буде !
коля до КУЛЯ Показати IP 29 Травня 2015 11:11
а тобі не пофіг? запхав носа у чужі труси, аж по пояс. рахуй свої грошики, і не май звички в чужу кишеню зирити. а більшість таки заздрить по-чорному, що вони мають огого, а я такий красівий горобцям показую дулі...