USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Проти заступників Коломойського відкрили кримінальне провадження

22 Березня 2015 19:24
Кримінальне провадження відкрили проти заступників Коломойського, - про це інформує видання "Главком".

За вказівкою виконувача обов'язків Генерального прокурора Володимира Гузиря головному слідчому управлінню СБУ доручено вранці 20 березня допитати заступників Ігоря Коломойського - Геннадія Корбана та Святослава Олійника.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат Віталій Купрій.

«Вчора близько дванадцятої години дня я отримав інформацію про порушення прав громадян Корбана і Олійника при допиті в СБУ. Разом зі своїми колегами народними депутатами Борисом Філатовим і Валентином Дідичем ми терміново попрямували до будівлі на Аскольдів провулок, 3а. Після розмови на підвищених тонах нам вдалося з'ясувати, що кримінальне провадження відкрито за статтею 349 КК - захоплення чи утримання заручником представника влади», - розповів депутат.

«Залежно від розвитку ситуації щодо «Укртранснафти», прокуратура могла дати вказівку затримати наближених до губернатора Дніпропетровщини осіб у кримінальній справі про нібито викрадення юриста Дніпропетровської міськради Олександра Величко, - пише Купрій. - Згідно з моєю інформацією, останній ховається зараз на території Росії під опікою ФСБ за клопотанням лідера опозиційного Блоку Олександра Вілкула.

Події з підприємством «Укртранснафта» збіглися зі спробою Генеральної прокуратури на час усунути від виконання своїх посадових обов'язків керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації, зазначає депутат.

Купрій також нагадав, що кілька днів тому на телеканалі «Україна» оприлюднили власноруч написану Олександром Величком заяву про викрадення на ім'я Генерального прокурора України. На ній стоїть дата 11 березня, проте відмітки про прийняття прокуратурою в цей же день немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Русский Показати IP 22 Березня 2015 19:54
Беня не дал слить страну, так на него теперь охота. А Пинчук Фирташ, Ахметов- так у них все хорошо.
Анонім до Русский Показати IP 23 Березня 2015 16:16
Губернатор Днепропетровской области и олигарх Игорь Коломойский в интервью собственному телеканалу «1+1» заявил, что руководители Донецкой и Луганской народных республик (ДНР и ЛНР) Александр Захарченко и Игорь Плотницкий представляют в республиках власть, выбранную народом, а сами республики состоялись как субъекты.
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 19:59
Порох ско тино що ти робиш?Йде злив Дніпропетровщинни.
До до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:03
Все буде ШОКО ЛАД!!!
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:11
Порошенко пытается поставить на место зарвавшегося гос. чиновника первого ранга, губернатора одной из областей Украины. Если он этого не сделает - вся система гос. управления будет разрушена.
До до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:18
Забрати все у Коломойського і віддати кремлівському карлику
Анонім до До Показати IP 22 Березня 2015 21:23
Контрольный пакет акций компании «Укртранснафта» принадлежит ГОСУДАРСТВУ!
Жиди по новому Показати IP 22 Березня 2015 20:20
Таке враження що Цукерка робить все аби догодити своєму царю Карлику.
дідо Показати IP 22 Березня 2015 20:22
Тимошенко та Ляшко по команді з Кремля почали атаку на Коломойського. Пропіхали закон .
БЮТІВЕЦЬ до дідо Показати IP 22 Березня 2015 21:32
Не строй з себе розумного. Ти теж саме вухате що на твоїй фотці сфотографовано! Не тобі убогому Юлію Володимірівну Тимошенко обговорювати всує!
Че Показати IP 22 Березня 2015 20:50
Забрав в Коломойського контроль над державними укр....нафтами - догодив кремлю!? Люди -включіть мізки, перед тим, як писати щось.
дідо до Че Показати IP 22 Березня 2015 20:57
Фактично це є компанія Коломойського, який керує багато років. Кремль використав це ньюанс ,для ослаблення в середині країни.
Анонім до дідо Показати IP 23 Березня 2015 09:30
Верховная Рада 19 марта приняла поправки в закон об акционерных обществах, которые лишили Коломойского контроля над "Укрнафтой". Эта законодательная инициатива была внесена для урегулирования ситуации с выплатой дивидендов. На данный момент государство владеет 50% плюс 1 акцией "Укрнафты" и испытывает проблемы с проведением собрания акционеров компании, поскольку их игнорируют представители группы "Приват" Коломойского. В результате возникла проблема с распределением частной прибыли и выплаты дивидендов.
Олександр Показати IP 22 Березня 2015 20:55
Ніколи б в житті не повірив, що колись займу позицію Бені.Порошенко може швидко закінчити з такою політикою
Олександр Показати IP 22 Березня 2015 20:58
Ніколи в житті не подумав,що займу позицію Бені.Порошенко довго не протяне.
Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 21:28
Беня-красава і герой нашого часу! Низький уклін йому та подяка від простих трударів!
Анонім до Справжній Штефан, Лу Показати IP 22 Березня 2015 23:56
за що? за те що він грабує бюджет і дерибанить державне підприємство?
чсм Показати IP 22 Березня 2015 22:17
По мнению Коломойского, в сговор с Еремеевым входит ряд должностных лиц НАК «Нафтогаз Украины» и ПАО «Укртранснафта». «Укртранснафта» является стратегическим предприятием для обороны нашей страны, и если в ней будет непорядок … А то, что запланировал господин Еремеев со своим ОПГ, в которое входит заместитель руководителя НАК «Нафтогаз Украины» по фамилии Пасечник, входит председатель наблюдательного совета «Укртранснафты» Савченко … туда входит господин Мирошник (на которого НС «Укртранснафты» возложил руководство компанией – ИФ)», — резюмировал Коломойский
МНС до чсм Показати IP 23 Березня 2015 08:17
Ну прям "білий і пухнастий" аж на сльозу пробиває!:) А сюжети на "плюсах" - ну прям "шедеври" журналістики!:) На кого це розраховане?!
прокурор Показати IP 22 Березня 2015 22:25
Олександр Іванович ЛАЗОРКО народився 1972 року у селищі міського типу Локачі на Волині. У трирічному віці разом із батьками переїхав до Луцька. Тут закінчив школу та Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Історія та право» З сімї будівників комунізму. Наблюдательный совет «Уктранснафты» 19 марта принял решение временно отстранить Александра Лазорко от исполнения обязанностей главы правления компании
Патріот Показати IP 23 Березня 2015 09:11
коментар було видалено
Маша Показати IP 23 Березня 2015 10:29
Губернатор Днепропетровской области олигарх Игорь Коломойский обвинил бизнесмена и нардепа Игоря Еремеева в попытке монополизировать рынок бензина, уничтожив единственное государственное предприятие, которое производит топливо для автомобилей Источник: http://censor.net.ua/v329574 Источник: http://censor.net.ua/v329574
Анонім до Маша Показати IP 23 Березня 2015 12:57
-Чем отличается Беня от Сашко Билого? -У Сашко было меньше бойцов, чем у Бени. Иными словами, "Закон джунглей" был только при Януковиче
прокурор Показати IP 23 Березня 2015 21:56
Волинянам пора готовитися до націоналізації майна Палиці. Лед тронулся товарищ Кривицкий и К.