USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Провокації в Одесі профінансовані Арбузовим та Клименком - СБУ

3 Травня 2014 13:51
Провокації, що відбулися в Одесі 2 травня, відбулися при зовнішньому втручанні і профінансовані високопоставлннимі чиновниками, які зараз переховуються та перебувають у розшуку - Сергієм Арбузовим і Олександром Клименко.

Про це в ході брифінгу 3 травня заявила представник прес-центру СБУ Катерина Косарєва, - інформує "Українська правда".

"Дії проросійських активістів координувалися диверсифікаційними групами з Придністров'я. Терористи і найманці залишилися без зовнішньої підтримки. Згідно з задумом організаторів, провокації в Одесі були спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні і повинні були стати початком масштабної операції з дестабілізації ситуації в усіх південних регіонах України", - наголошується в заяві СБУ.

Нагадаємо, вчора, 2 травня, в Одесі під час протистояння між сепаратистами і прихильниками єдиної України загинуло 37 людей, близько 200 отримали поранення серед яких і 22 міліціонери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Бульба Показати IP 3 Травня 2014 14:03
коментар було видалено
Я Показати IP 3 Травня 2014 14:05
коментар було видалено
Анонім Показати IP 3 Травня 2014 14:29
коментар було видалено
так Показати IP 3 Травня 2014 14:41
Добре що є вже на кого все звернути хто фінансував, підтримував... То ще розкажіть правду про фінансування Майдану і ціх всіх наслідків, що зараз переживає Україна!
))) до так Показати IP 3 Травня 2014 23:06
5 миллиардов от родины Нуланд, по ее же словам. остальное долили местные бени и пети. неужели не ясно?
Анонім Показати IP 3 Травня 2014 14:43
40 людей спалили заживо, вони говорять про поганих "регіоналів"? Ви хто? Люди? Я сумнівюсь, боляче дивитись на це все.
Анатолій Показати IP 3 Травня 2014 14:52
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 16:11
Уволенный начальник милиции требовал убрать из города ПСов. Не из-за этого ли его уволили?
Анонім до Дончанин Показати IP 3 Травня 2014 17:30
звільнений керівник - це корупціонер і перевертень в погонах, яких нажаль ще так багато в МВС
Дончанин до Анонім Показати IP 3 Травня 2014 17:36
Может быть он и плохой человек, но он пытался поступить также как и снятый начальник УМВС Горловки. Правда последнего народ восстановил в должности.