USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинянку побили дружини СБУшників, справу закрили

1 Грудня 2014 18:30
Кримінальну справу за фактом побиття волинянки в нічному клубі Нововолинська дружинами працівників СБУ, закрили. А чоловік однієї із учасниць інциденту отримав навіть підвищення на посаді.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних достовірних джерел.

Нагадаємо, двоє жінок, дружини працівників Служби безпеки України в Нововолинську, побили волинянку. Інцидент трапився в нічному клубі «Донбас». У постраждалої – струс мозку, проте лікувалася вдома – під крапельницями.

За фактом відкрили кримінальну справу за статтею 296, частиною 2 (Групове хуліганство). Однак згодом слідчий міліції, офіцер Вадим Сватко, який вів справу, перекваліфікував її на менш тяжку - статтю 125 (Легкі тілесні ушкодження), аби зменшити міру покарання, а згодом справу взагалі закрили.

Зі слів очевидців, постраждалій волинянці Аллі Слюсарчук та її чоловіку погрожували, вимагаючи, аби жінка забрала заяву або ж погодилася з рішенням щодо зменшення міри покарання. У результаті, побоюючись за власне життя, жінка виїхала за кордон. А її чоловік не хоче продовжувати далі, як бачимо, безрезультативну тяганину.

Цікавим є і той факт, що чоловік однієї із жінок, яка була учасницею інциденту, Олександр Зуб, до сутички в нічному клубі працював старшим уповноваженим у СБУ в Нововолинську. Нині чиновник, кажуть, пішов на підвищення – тепер він начальник обласного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Коля Показати IP 1 Грудня 2014 18:37
Скоро будуть стріляти таких мамаш. Все собі позволяютьс---
боголюби до Коля Показати IP 1 Грудня 2014 20:46
Может женщина била реально не права, и ее набили, а теперь висасивают проблему.
Вася Показати IP 1 Грудня 2014 18:40
Прикольно, новий начальник!!! Цікаво,хто пише таку бредятіну, взагалі не орієнтучись в просторі!!!
знаючий Показати IP 1 Грудня 2014 18:55
Лапин втрутиться???
навуходоносор до знаючий Показати IP 1 Грудня 2014 19:07
Та лапін вже ложив з прибором на тих приморозків, які за нього голосували
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 19:08
"Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних достовірних джерел" - Даже гадать не надо, что это за достовирые джерела!)))
Костя Показати IP 1 Грудня 2014 19:12
дури. видно чиї жінки
Степан Показати IP 1 Грудня 2014 19:39
Олександр Зуб незабаром буде призначений начальником пасовиська, на його історичній Батьківщині,в занедбаному селі Ратнівського району!!!
Ія Показати IP 1 Грудня 2014 19:44
нічого ще не помінялося. Бойтесь слез обиженого человека. Бог накажет за такие действия
бригадир Показати IP 1 Грудня 2014 20:48
какие боевые дамочки - молодцы !!!
не журналіст а бовду Показати IP 1 Грудня 2014 21:15
"начальник обласного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України" - такої посади не існує, та і управління такого не має. Нагадує анекдот - "у нього дочка шльондра - так у нього немає дочки - то це вже його проблеми"
Олександр Показати IP 1 Грудня 2014 21:51
скоро і до сбу дійде люстрація, тільки справжння-народна...
лісаПЄДІСТ Показати IP 1 Грудня 2014 22:14
У бойових ахвіцерів СБУ і падруги мають бути бойовими. Ах**є.
вундер Показати IP 2 Грудня 2014 01:18
усе правильно тільки за що наклеп на СБУ,,,,
cвідок Показати IP 2 Грудня 2014 10:05
---слизняк ---ушел от ответственности,а в луцк ему помог перейти его папаша дочери,имеет связи в сбу... ни хера не изменилось в этой власти,только лучшие пацаны умирают на долбасе ...
анонім до cвідок Показати IP 2 Грудня 2014 10:49
Васейко успокойся......а то жаба геть задушить))))))
Анонім до анонім Показати IP 2 Грудня 2014 13:24
а від якої "отвєтственності" ушел якійсь "слизняк",якщо там взагалі жінки тільки замішані?ви,шановний,замість того,щоб плюватися тут ядом,поїхали би самі на доНбас,більше було б від вас користі!
Містер Фікс! до анонім Показати IP 5 Грудня 2014 12:38
Це гарантія почерк Васейка зі своїм другом - комуністом ,колишнім правда та і ще один тут є фігурант з призвищем футболіста...Тепер все ясно з чиєї подачі заказуха! Шановні стукачі ми все про вас знаєм,працюючі в одній установі "стучите" вбшникам??Та ще і брудом поливаєте чесних людей?!Ви давно заплямували свої мундири і честь і гідність офіцерів а творити беззаконня у вигляді склоків ми вам недамо! І дивіться якби не вилізли тут деякі факти вашої роботи і співробітництва з безпекою внутрішньою,камікадзе!
до свідок Показати IP 2 Грудня 2014 10:44
щось тут попахує заказнячком,"така слаба була,що аж під крапельницями на дому лікувалась","тікала за кордон".Не займайтесь дурницями,журналісти,бо реально тошно читати таку бредятину.
Анонім до до свідок Показати IP 2 Грудня 2014 13:01
ж*пи поїхала мити
Гюрза. до до свідок Показати IP 5 Грудня 2014 12:40
Це і є 100 % заказуха,навіть призвища відомі хто стоїть за цим!
воля Показати IP 2 Грудня 2014 11:58
зуб- вугільний магнат , за його сприяння сільські ради купляють в нововолинську вугілля , ось такі у нас есбеушніки. ви, народ , терпі ть, поки вони наживуться. ганьба , таким дружинам. і кінець скоро прийде хабарникам. слава Україні.
читач Показати IP 2 Грудня 2014 13:11
видно волинянка Алла вчасно зрозуміла,що її просто використали в цій брудній грі і забрала заяву.добре комусь той сбушнік дорогу перейшов!скільки зараз бруду виливають!хоч би писали щось більш правдоподобніше,смішно такий брєд читати!
Містер Фікс! до читач Показати IP 5 Грудня 2014 12:51
Цей офіцер зробив багато по своїй оперативній роботі для міста в якому служив до переводу в обласне управління.розкриття поставок наркотичних засобів в наше місто через кордон,хабарництво,виявлення торгівлі вибуховими пристроями на одній з шахт міста,корупція і т.д. Звичайно в нього є вороги котрим вигідно поливати його брудом.а журналістів тут судити не варто,вони просто виклали неправдиву інфу не по своїй ініціативі а зі слів осіб котрим вигідно дискрімінувати офіцерів,проте я вірю що журналісти наші зацікавленні в освітленні правди і хто стоїть за даною заказухою.
анонім Показати IP 2 Грудня 2014 13:19
якщо підвищили в посаді,отже людина добре виконує свою роботу.а комусь явно це підвищення як кістка у горлі!працюйте,шановні,і не заздріть іншим.може і вас начальство колись помітить)))
Аліна Показати IP 31 Грудня 2017 13:45
От уроди...