USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Стрілянина на ринку Луцька, є поранені. ОНОВЛЕНО

26 Липня 2014 11:04
Міліція розшукує групу бандитів, які сьогодні, 26 липня, скоїли розбійний напад на підприємця у Луцьку, - інформує Вісник.

О дев'ятій ранку на території Завокзального ринку («Варшавка») група бандитів скоїла розбійний напад із застосуванням зброї. Як розповів начальник Луцького місткового відділу міліції, згідно з попередніми даними, зловмисників було троє.

Вони напали на одного з підприємців. За нього заступилися кілька продавців з ринку. Бандити почали стріляти і відступили, так і не досягнувши мети - гроші, що хотіли відібрати у підприємця, лишилися лежати на землі. Внаслідок стрілянини об'єкт нападу та двоє мимовільних учасників подій отримали поранення. З якої зброї стріляли, поки не встановлено.

У СЗГ УМВС України у Волинській області повідомили, що поранених госпіталізували до лікарні і загрози їх життю немає.

Правоохоронці просять допомогти усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місцезнаходження нападників.

Свідками усіх подій були маса людей: як покупці, так і підприємці. Як розповідають очевидці, усе відбувалося на ряду між ринком та торгівельним центром «Ювант» і тривало кілька хвилин.

Троє кремезних парубків намагалися пограбувати валютчика, в якого при собі була чимала сума грошей. Чоловік спробував чинити опір. На допомогу йому прийшли чоловіки-продавці та власники контейнерів. Бандити занервували. Один з них почав тікати через дорогу від ринку у бік залізничного вокзалу. За ним погналися переслідувачі. Коли бандит перелазив забор, прориваючись до колій, поранив ногу. Тим часом двоє базарників змогли збити з ніг і скрутити одного з розбійників. Але тоді третій учасник розбійного нападу прийшов на допомогу своєму спільнику, дістав пістолет і відкрив вогонь на ураження. Внаслідок цього, як розповідають очевидці, валютчик отримав кульові поранення у руку і спину. Одному з базарників бандит прострелив ногу, ще одному груди.

Стрілянина дозволила вирватися уже затриманому людьми бандиту – бритий до білого лоску чоловік без штанів рвонув з місця події у напрямку мосту, який з’єднує проспекти Перемоги і Соборності. Не зважаючи на небезпеку, небайдужі очевидці подій спробували затримати стрілка. При цьому він ледь не розстріляв впритул ще одного чоловіка. У бандита чи то закінчилися набої, чи то заклинив пістолет. Зрештою йому таки вдалося утекти.

У металевих конструкція магазинчика, біля якого відбувалися події, експерти виявили кулю з бойового пістолета.

Один з бандитів, до того ж, нібито, загубив на місці злочину деякі документи.


Уродженця Одещини підозрюють в участі у розбійному нападі

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 11:05
Це не бандити, це Правий Сектор...
Дончанин до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 11:26
А в чем разница между этими понятиями?
баба параска до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 13:25
Два дебіла спілкуються всесрайко і ган дончанин
ага до баба параска Показати IP 26 Липня 2014 21:50
коментар було видалено
мінус до баба параска Показати IP 26 Липня 2014 21:52
Воин ще й вумними себе малюють. Гляньте скільки собі наплюсували.
ви до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 14:37
там в растовє отдихаєтє?ілі акі пчолкі всьо в работцє?скоро і вам прідьотса гонять по уліцам когда полковніка НКВД вздьоргнут..
Незнайко до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 11:27
Правий сектор з Одеси!!!! Круто!!!
Всезнайко до Незнайко Показати IP 26 Липня 2014 12:58
А вони кругом є, треба знати...
666 до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 16:33
от ти п****ди ще трохи по фпишнику вичислим легко и заидемо в гости ...
0000 до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 16:36
Можливо це біженці з днр-лнр?
Волинянка до Всезнайко Показати IP 27 Липня 2014 10:45
А що вони незгораючу візитівку залишили? :/
Фанат до Всезнайко Показати IP 28 Липня 2014 00:06
Ти зараз в якій ПР? Староригівській (партія регігвонів) чи новоригівській (партія розвитку України)?
Лучанин до Всезнайко Показати IP 28 Липня 2014 00:54
яка доля грошей ?
Крымчак Показати IP 26 Липня 2014 11:16
Вонижедиты!
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 11:19
Не валіть все на правий сектор. Кримінала озлобленого і ледачого у нас дуже багато .А зі зброєю в руках - це вже за межою ... Їх як і сепаратистів зупинить тільки дірка в голові.
дійсно до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 12:04
"Градом" їх..прямо на базарі...
так до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 12:27
дiсно, це ж путiн з тiтушкамi..
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 11:22
Як хочеться братньому сусіду в будь- який спосіб розхитати ситуацію в Україні. Включайте мізки..
Всезнайко до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 11:23
Менше дивись українське телебачення...
Незнайко до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 11:28
Підкажіть будь-ласка яке телебачення дивитись
Анонім до Незнайко Показати IP 26 Липня 2014 11:49
Тебе только Малятко ТБ...
Анонім до Незнайко Показати IP 26 Липня 2014 14:16
В инете сидишь (не сидел бы - не писал бы здесь). Онлайн трансляции имеются практически у всех телевизионных каналов. Поэтому какое телевидение смотреть - это твой личный выбор. А мой совет простой: Рассчитывай на свои мозги, сравнивая информацию, выдаваемую противостоящими сторонами.
Церковна миша до Незнайко Показати IP 27 Липня 2014 08:33
Подивіться на ютубі відео Анатолія Шарія. Це єдиний український журналіст, який отримав статус політичного біженця в країнах євросоюзу. Статус він отримав під час керування Януковича і живе за кордоном уже три роки. Критикує діяльність як українських так і російських ЗМІ (в основному українських). Він говорить, що робота журналіста повинна полягати не в тому, щоб транслювати в прямому ефірі на усю країну як установлений факт те, що сказала баба Ганя, яка перед цим обсмоктала новину на лавочці перед будинком. Журналістське розслідування має бути обов"язково, а журналіст повинен нести відповідальність за ту інформацію, яку видає в ефір. Це ж саме говорить і Марк Франкетті на Шустер Лів, Венедіктов на Громадському, якому важко дорікнути в лояльності путінському режиму.
антиколорад до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 13:27
Ти, що на "кісєль тв" онаніруєш?
))) до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 15:47
путен виноват. мы все ждали этого комментария. кому их включить, вам?
небайдужий Показати IP 26 Липня 2014 11:43
Судячи по характеру нападу нападники - добре підготовлені дол***опи))) Вічна їм пам'ять.
Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 11:48
Правосєки, правосєки. Тільки й вмієте мєнти виправдовуватись.В цьому вся бездарана робота Луцької міліції з її новим начальником. Де базарні опєра в цей час були: 1) похмелялись. 2) збирали данину. 3.) прикривали відхід)))
Всезнайко до Лучанин Показати IP 26 Липня 2014 12:59
Так, базарні опера мали валютників охороняти, за що ж вони їм платять...
так Показати IP 26 Липня 2014 11:50
так патриоты на броники собирают....
не байдужий Показати IP 26 Липня 2014 11:59
А де на той час була охорона ринку? Чому базарники захищали людину а не тi хто повинен це робити?
Всезнайко до не байдужий Показати IP 26 Липня 2014 13:00
В сраці...
БУМЮМ до Всезнайко Показати IP 26 Липня 2014 18:17
Треба ринок віддавати під іншу опеку. Зараз розпочнеться террористичний грабіж.
123 до Всезнайко Показати IP 27 Липня 2014 14:15
Ти реальний ди.біл!)))
Ректор Показати IP 26 Липня 2014 12:01
За що боролись, то й маємо! СЛАВА МАЙДАНУ!!!!!
Дмитро Показати IP 26 Липня 2014 12:07
Шо за фігня твориться. Давайте фоторобот ф студію
Вася Показати IP 26 Липня 2014 12:11
Трололошки розгулялися на сайті. От хтиві негідники) Негайно потребують анальної кари)
Анонім до Вася Показати IP 26 Липня 2014 12:30
какой эуропейский затейник, однако..
лучанин до Вася Показати IP 26 Липня 2014 13:56
для них це защастя
Прав Сек Показати IP 26 Липня 2014 12:27
Донецкі до Забужана приїхали
Волинянин Показати IP 26 Липня 2014 12:29
Стріляли в так званого "підприємця"-валютчика.
Вадим Показати IP 26 Липня 2014 13:42
Если бежали в сторону вокзала и в сторону моста, то однозначно автомобили с видеорегистраторами их зафиксировали. А в этот час там автомобилей, как муравьёв в муравейнике.
Підприємець Показати IP 26 Липня 2014 14:23
То валютчик, чи підприємець?. Валютчик! Підприемці -легально платять податки!! А для цих ділків- грабунок - податок з обороту. Шкода не в казну.
Сергій Показати IP 26 Липня 2014 15:43
Вот вам і зброя вилазить з майдану!!!!! Самі винуваті, ПС козли!!
антиколорад до Сергій Показати IP 26 Липня 2014 16:19
Не з майдану, а з лугандона
Igor Показати IP 26 Липня 2014 18:54
А що значить Валютчик ? що за нах ? По моїму такий вид діяльності у нас заборонено.. Нех займатись цим.. давно їх пораз позакривати.. сидять кабанчики... на АТО їх!!!
333 до Igor Показати IP 26 Липня 2014 20:56
Давно пора тих так званих підприємців натягувати!!! Ато вже вони обнагліли до придєла, ,,,
25 до 333 Показати IP 27 Липня 2014 09:37
Може ризикнеш, натягувач знайшовся мля
SVV Показати IP 26 Липня 2014 19:19
Піймати і ростріляти
SV_I_D Показати IP 26 Липня 2014 19:51
90-е возвращаются. не страна, а болото с комарами
Михайло Показати IP 26 Липня 2014 20:03
Награбовану в міліції зброю правий сектор Данильчука не повернув, його хлопці вирішили дальше займатися грабежами.
Сергій К. Показати IP 26 Липня 2014 23:24
Читаю ці убогі коменти і дивуюся нашому "хохляцькому" БРАТЕРСТВУ і співчуттю. Хлопці, що кинулися на допомогу ГЕРОЇ, а ви вищезгадані : імбіцилоправолівосекторальні аноністи.