USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Трасу Ковель-Львів перекрили

16 Травня 2014 10:05
На Львівщині мешканці містечка Червоноград перекрили трасу обласного значення Ковель-Львів. Кажуть, дорога перетворилася на одну суцільну яму. Через це ремонтувати автомобілі доводиться щомісяця, - інформує 5 канал.

Їх не зупинила навіть злива. Головна вимога обурених людей, йдеться в повідомленні, – якнайшвидший ремонт бездоріжжя. Місцеві кажуть, уже другий рік до дороги нікому немає діла. Натомість обласні очільники до людей так і не приїхали. Вони запевняють, уже за два місяці дорогу таки почнуть латати. На це, мовляв, виділили понад тридцять мільйонів гривень.

Щоправда, люди обіцянкам влади віри не ймуть. Кажуть, дорогу блокуватимуть допоки не приїде техніка для ремонту.

На даний час ані техніки, ані представників обласної влади так і не дочекались. Тож пікет назвали безстроковим і вчора, 15 травня, розгорнули намети для нічлігу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
111 Показати IP 16 Травня 2014 10:13
а то щирі українські люди того краю, які ми називаємо лемками, ( які називають себе щирими українцями) і верзуть всяку туфту що серед регіонів України вони найкращі, найроботящі та най -най..,,, у них дороги ніколи не було в порівняні з Волинню, хоч де не де да полатано, хоч і асфальтом іншого кольору.... Хай подарунки, як вони правильно називають хабарі скинуть докупи і полатають львівщину
йося моргенштерн до 111 Показати IP 16 Травня 2014 11:51
ЗАВЖДИ, тупорилі лемківські РАГУЛІ ставились до ВОЛИНЯН з неповагою!!!! Дороги - найгірші (стоянів, радехів, кам-бузька не проїхати, хоча зі сторони ВОЛИНІ майже до стоянова стан дороги завжди був задовільний), до недавніх пір у КОВЕЛІ не було електропоїздів, все закінчувалось здолбуновим та рівне (першу букву варто було б поміняти на г), постійна відміна поїздів у ЛУЦЬКУ та скорочення по ВОЛИНІ!!!!!! Одне слово - РАГУЛІ!!!
Вільна Волинь до йося моргенштерн Показати IP 16 Травня 2014 15:27
АМІНЬ, БРАТИ-ВОЛИНЯНИ! АМІНЬ!
оля Показати IP 16 Травня 2014 10:27
навіщо їх ремонтувати-самі поремонтуються
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 10:31
Їм ремонтувати не з руки вони ж галичани робітники язика.....
Оксана Показати IP 16 Травня 2014 11:10
Припніть язика. А самі багато скидали на ремонт дороги. Забули хто в останні роки вирішував куди і скільки виділяти гроші?
йося моргенштерн до Оксана Показати IP 16 Травня 2014 11:41
Климчук! Але гусь вчора спочатку не пустив "барадача" на сесію, а потім у фейсбуці дуже сильно нарікав що недостатньо депутатів!!!
Анонім Показати IP 16 Травня 2014 11:12
А що є ще така дорога? Через Дубно усі волиняни їздять.
Вільна Волинь до Анонім Показати IP 16 Травня 2014 15:28
Правильно! Бо Дубно - це теж Волинь!
Ірино Сех! Показати IP 16 Травня 2014 11:30
Пані Ірино Сех, пані Фаріон, це вам не язиками плескати, організуйте роботу хоча б у своїй області, а то беретеся керувати у всій Україні, хоча самі нічого толком зробити не можете.
Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 13:39
Львівська влада всі гроші, призначені на шляхове утримання. направила на спорудження пам’ятників Бандери. Волинські Гузі беруть приклад з тих вуйків.
Вільна Волинь до Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 15:29
ахахах... Як в 95-му кварталі: "Яку ще вулицю ми не перейменували на вул. С. Бандери?"
Богдан до Лучанин Показати IP 16 Травня 2014 15:53
Гроші на ремонт доріг Львівські керівники автодору успішно відмивають через підставних підприємців. Відрізок від Берестечка до Буська або від Миколаїва до Калуша або від Горохова до Львова останні 5 років не ремонтувався зовсім, не зважаючи на страйки місцевих жителів, перекривання дороги і т.п. Якщо звернути з дороги в бік у села, складається враження, що там дорогу не ремонтували останніх 10-20 років. Львівське панство по селах може тільки голосно обурюватись, які в них жахливі дороги та злодюги чиновники. Коли їм говориш про те, що можна силами сільської громади набрати каміння, якого в гірських річках вдосталь та замостити величезні ями - вони роблять великі очі і кажуть, що це не їхня робота. На території Волинської, Рівненської областей картина кардинально відрізняється в кращу сторону - що на трасі, що в селах. Постійно їжджу по цих дорогах, тому надіюсь, що після зміни влади ситуація зміниться в кращу сторону.
Вільна Волинь до Богдан Показати IP 16 Травня 2014 15:58
Влада може хоч 100 разів змінюватись... Люди залишатимуться ті ж самі.