USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Брищі відкривають нове сміттєзвалище із сортувальним виробництвом

30 Липня 2015 10:17
Сміттєзвалище із сортувальним виробництвом в селі Брище Луцького району відкриють найближчими днями.

Сортувальна лінія та новий полігон, запевняють у Луцькій міськраді, зроблені згідно із європейськими стандартами та запрацює з дня на день.

Про це йшлося під час оперативної наради Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 30-го липня.

«Сьогодні-завтра ми відкриваємо сміттєсортувальне виробництво в селі Брище. Там усе зроблено згідно із сучасними європейськими стандартами, як полігон, так і

сміттєсортувальне виробництво», - запевнив градоначальник.

З його слів, вже у червні-липні закінчилася можливість вивозити сміття на старий полігон, тому новий – це стало крайньою необхідністю. Романюк запевнив, що за два-три місяці в Луцьку облаштують роздільне сміттєзбирання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
тю Показати IP 30 Липня 2015 10:21
а безпосередньо сортуватиме хто?,- бомжі місцеві? ..бо їх то точно з нинішнім покращенням побільшає...
тю тобі до тю Показати IP 30 Липня 2015 11:25
Бомжі почнуть жити по-новому.
777 до тю Показати IP 30 Липня 2015 12:10
А яке це має значення, аби робота виконувалась. а бомжі це що не люди?
щщщ Показати IP 30 Липня 2015 10:35
прогорить ця затія. ніхто з лучан та людей з ближніх сіл розділяти смітття не будуть та я і сам не буду бо це добре роблять прямо на сміттезвалищі люди які за рахунок цього виживають.
спб Показати IP 30 Липня 2015 10:39
Романюк буде закопувати смітття по старинців грунт ,беручи бабло за кожну машину сміття, лінію потім закриє бо вона не може бути прибуткова в наших умовах.А ви брищани отримає те дирку від бублика, тепер навіт з безвиходу не зможите і покопирсатися в тому смітті.
АСЯ Показати IP 30 Липня 2015 10:42
Романюк запевнив, що за два-три місяці в Луцьку облаштують роздільне сміттєзбирання. БО СКОРО ВИБОРИ .І ЦЕ ВСЕ СЛОВА...