USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У клініці Eurolab приховали позитивні тести на коронавірус, – ЗМІ

24 Березня 2020 13:43
Приватна клініка Eurolab відомого бізнесмена Андрія Пальчевського приховала від санітарних служб інформацію щонайменше про 4 позитивні результати тестів на коронавірус.

Як повідомляють джерела OBOZREVATEL у правоохоронних органах, їх здали четверо українців після нещодавних відвідин Куршевеля.

За даними нашого співрозмовника, станом на 23 березня троє з чотирьох пацієнтів перебувають у реанімаційному відділенні Олександрівської лікарні, їхня життєдіяльність підтримується апаратами штучного дихання.

«Формально, тести відправили на повторне дослідження до Німеччини, і вони там дали очікувано позитивний результат. Щоправда, німці відправили відповідь не лише до Eurolab, але й санітарним службам нашої держави. Тому тепер до Пальчевського багато запитань, адже ці всі селебрітіс, вони публічні і не бідні люди, у них охоронці, водії, прислуга, діти, і поки Eurolab протягом 4 днів приховував дані тестів, чимало людей заражалися. Тепер треба перевіряти десятки людей», – зазначили співрозмовники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
CC Показати IP 24 Березня 2020 13:58
Немае на вас Лукашенка.....
Баба Ганя Показати IP 24 Березня 2020 14:08
Забрати ліцензії і в тюрму
111 Показати IP 24 Березня 2020 14:53
Волотером п@длюку в інфекційне відділення до виздоровлення останніх хворих! І на зону.
Ше Гевара Показати IP 24 Березня 2020 14:56
Тим часом на Майдані монтують шибениці
А може краще Показати IP 24 Березня 2020 15:01
Розстріляти на х.... Другим буде урок. А то привикли за свої гроші всіх купляти, обманювати і т. д.
додік Показати IP 24 Березня 2020 15:19
Пальчевський давній аген ФСБ, як і Єрмак, і Мертвечук. Але СБУ не дотого, бо воно ловить підкришних мусорам прасцітуток...
Луцьк Показати IP 24 Березня 2020 15:32
От і казочці кінець, а хто слухав молодець!Горлач і Мартиняк молодці покатались добре на лижах.Позор на всю Україну!І Хотіли все приховати.Але їм на все пофіг, їх вилікують.А ті хто контактував з ними здихайте по черзі!!!
Анонім Показати IP 24 Березня 2020 16:43
Чогось згадалася епопея із здачею аналізів Зеленським, а потім підняття вартості аналізів у 10 раз. І цей пан Пальчевський ще буде нас вчити життю на 112 каналі?
Лучанин до Анонім Показати IP 24 Березня 2020 18:37
Ти ще таку бридоту дивишся?