USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Києві палять авто зі Львова та Волині

30 Січня 2014 11:17
Автомобілі із номерними знаками західних областей України палять у Києві. Очевидці переконують: власники автівок до Майдану стосунку не мають. На форумах б’ють на сполох: в столиці горять авто з номерами «ВС» й «АС».

«Без політики, киян і гостей столиці прошу врахувати, що палять машини з номерами "заходу" людям, які зовсім не причетні до Майдану. Прошу поховати авто в прямому сенсі. «АІ» і «АА»не чіпають, поки що ...», - пишуть на автомобільному форумі Auto.ua.

Зі слів очевидців, у мікрорайоні Академмістечко за ніч з 23 на 24 січня спалили чимало машин: 2 - на вулиці Депутатській , 1 - на перетині Доброхотова і Семашка , 1 - на виїзді до проспекту Перемоги з вулиці Семашка тощо.

«Палили машини з реєстрацією з регіонів. Машини з київською реєстрацією не чіпали. Постраждало майно людей, які ніяк не відносяться до Майдану і нинішньої політичної ситуації. Будьте пильні ... Не залишайте свої машини без нагляду, особливо з некиївською реєстрацією. Наші хлопці вночі будуть кататися по району... Можливо, когось і спіймають. Прошу поширити між своїми знайомими і друзями і, якщо побачите, що когось зловили і буде можливість, допоможіть сусідам! Прошу репост!», - закликають на форумі.

Фото з ​​вулиці Депутатської: Спалені авто – з Волині та Львова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ігор Показати IP 30 Січня 2014 11:33
хами
Киянин до ігор Показати IP 30 Січня 2014 13:38
Ніхто машини не палив. Їх просто МИРНО підігрівали бо надворі мороз.
АС Показати IP 30 Січня 2014 11:36
Про що можна домовлятися з такими козлами,які переговори вести їх треба гнати силою і все. Вчора на каналі РТР цей ДИБ*ЛОЇД царьов висмійовав Україну народ та Історію він вже не просто ЗА.....АВ.!!!!!!!
ВС до АС Показати IP 30 Січня 2014 12:03
То не дивись!:)
Загреб Показати IP 30 Січня 2014 11:46
И ето быдло себя называет антифашисты. Может пора мочить их)))))
fe Показати IP 30 Січня 2014 11:51
А що ви хотіли виловлювати активістів зі сходу водити колами як зеків і вони це вам вибачать... вони теж люди мають своюгоордість а деякі і відчуття помсти.... так що не плачтесь....
123 до fe Показати IP 30 Січня 2014 12:02
Поржав про гордість)))))))))
Луцьк до fe Показати IP 30 Січня 2014 12:28
в якому місці в них ця гідність? спитайте хоча б одного такого ГІДНОГО,що взагалі це слово означає..не смішить мої тапочки
Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 12:02
А якби на заході спалили машину з східними номерами, то кричали б слава Україні!
123 до Лучанин Показати IP 30 Січня 2014 12:05
Уймись чудовище.В наших людей трохи розуму побільше,щоб таке робити)))
Лучанин до 123 Показати IP 30 Січня 2014 12:22
Завали, чм*о! В яких це "наших", в бандерівських недобитків??
Віка Показати IP 30 Січня 2014 12:02
А як вам те, що деякі сім'ї з Луцька і Рівного поїхали у Луганськ разом з дітьми, щоб бути у масовці при пікетах ОДА і там виконувати роль "місцевих", яких може полупцювати міліція, а потім використати це і галас робити, що вони мирні...? Як вам таке? А це все з одобрямс Свободи, ну і люди поїхали відповідних поглядів!
Ольга до Віка Показати IP 30 Січня 2014 12:07
Це ви про свою рідню?
Луцьк до Ольга Показати IP 30 Січня 2014 12:23
Про твою
Аліна до Віка Показати IP 30 Січня 2014 13:32
Читайте більше маразматичні статті і жовту пресу) яка б мати патріотка не була, але везти свою дитину під кийки луганського беркуту..... МАЯЧНЯ!Розум вмикайте, принаймні коли пишите коментарі в інтернеті
Віка до Аліна Показати IP 30 Січня 2014 13:39
Не читала, а дивилась "правдиве" і "справжнє" ТБ 5-й та 24-й!!!:)
Всезнайко Показати IP 30 Січня 2014 12:03
Проводка замкнула...
Андрій Показати IP 30 Січня 2014 12:11
Автомобілі палили і до майдану, такщо не кіпішуйте!
Петрович Показати IP 30 Січня 2014 17:14
Постачаю іспанські номери до авто, якщо не можна їздити з українськими!
Лучанин Показати IP 31 Січня 2014 14:09
За що боролись, на те і напоролись
Волинь Показати IP 31 Січня 2014 14:34
То треба було, блін, посіяти таку ненависть між своїми?! Чекайте, чужинці не дождуться, щоби скористатися. Тільки й мріють, щоб остаточно розколоти. Україну. А все "герої" допомагають тим олігархам, у кого активи на заході і кого лякають їх заморожуванням, якщо не підпишемо асоціацію. А ми думаємо, що за правду і свободу боремося. Не зоглядимося, як кріпаками станемо. А в кращу сторону нічого не зміниться. Шкода тих, хто покалічився або ще й загинув за тих, хто ними маніпулював і маніпулює!