USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Луцьку екс-кандидат у депутати обікрав таксиста

13 Вересня 2016 13:58
Патрульні Луцька сьогодні, близько півночі, отримали виклик, що на вулиці Гордіюк відбувається конфлікт між водієм таксі та пасажирами, який переріс в силове протистояння.

Пасажири викрали з автомобіля гроші та планшет, водій таксі власними силами затримав особу та викликав поліцію.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у Фейсбук.

Інспектори з’ясували, що затриманий, на якого вказував таксист, є директором одного з луцьких підприємств та екс-кандидатом у депутати міської ради.

Оскільки був факт викрадення особистих речей, на місце пригоди викликали слідчих.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Прохожий Показати IP 13 Вересня 2016 14:03
Вже бюджет не можуть деребанити почали людей на пряму обкрадати)))ахаххаха
Анонім до Прохожий Показати IP 14 Вересня 2016 12:00
А який дружок з ним був? чого його нема
Вас Показати IP 13 Вересня 2016 14:30
Це Таксисти обікрали підприємця. А звернули на нього
555 до Вас Показати IP 14 Вересня 2016 04:55
Якщо не знаєте, то краще не пишіть. Цей підприємець вирішив так розважитись з дружком. То до чого тут таксист?
Петро Показати IP 13 Вересня 2016 14:37
а хто його так побив?
Санич Показати IP 13 Вересня 2016 14:54
Я не вірю,що підприємець обкрадавби таксиста,а от таксисти можуть не раз після їх пропадали телефони і гаманці!
Віталій до Санич Показати IP 13 Вересня 2016 17:05
"Шановний" Санич і яким жеж це чином таксисти у вас гаманці і телефони крали???? Якщо ви напилися в "зюзю", сіли в таксі, там загубили гаманець чи телефон то це не крадіжка !!!! А на інший день не памятаєте в якому таксі їхали і обзвонюєте всі служби..... І на рахунок підприємця: якщо він був добряче випившим( а це швидше всього) то спокійно міг спробувати і викрасти, так би мовити потягнуло на подвиги...
Санич Показати IP 13 Вересня 2016 14:55
Це таксисти злодії!!!!!!!!
555 до Санич Показати IP 14 Вересня 2016 04:56
А ви, шановний, ще те ляпало)
Ілля Показати IP 13 Вересня 2016 15:30
розбереться поліція Все залежить від людей. Може і директор красти а може і таксист. Цікаво як таксисти вас обкрадають? Ви їдете і виходите як вони моджуть красти? зараз таке робиться що аж жах. А ще скоро відкриють візу то вже всі будуть пертися і до нас наволоч і хвороб буде більше інфекційних вірусів. Тримаймося
Свідок Показати IP 13 Вересня 2016 18:49
Бачила через вікно, як 20 таксистів віддубасили цього чоловіка, жах
Свідок 3 до Свідок Показати IP 13 Вересня 2016 20:05
а де взялись 20 таксистів?! І ,що взяли просто прям 20тьох і били цього чоловіка ?!
Свідок до Свідок 3 Показати IP 13 Вересня 2016 21:44
Так, спочатку шарпались шофер таксист і чоловік, він (таксист) як то балончиком мабуть йому напшикав, ну і через 5 хв підїхало машин 10, всі повиходили і побили його. Несправедливо так, але чогось в статті про це не написали, а тільки який хороший бідний таксист викликав поліцію....
Прохожий до Свідок Показати IP 14 Вересня 2016 09:13
А думаєте справедливо коли вони двоє його обікрали??? Таксист теж людина як і ви, йому теж нада додом принести гроші щоб прокормити сімю. А злодію просто не вистачало приключеній бо маючи бізнес і красти те що він і так може купити це тупість. От він знайшов приключенія. А хлопці молодці гарно з реагували бистріш ніж поліція.
Свідок до Прохожий Показати IP 14 Вересня 2016 14:28
Я не думаю що він його обікрав, тому що пасажир з таксистом сварилися спочатку, і той сказав що ти мені ще винен 10 грн
555 до Свідок Показати IP 14 Вересня 2016 04:58
Значить заслужив. Думають, козли, що якщо мають багато грошей, то можна все...
коментар Показати IP 13 Вересня 2016 20:11
а звати цього розбешаку В'ячеслав Леонідович,Хорошенко . ПП Має свій бізнес . " хороший смак. " м.Луцьк, вул.Львівська, 85 напевне грошей на хліб не хватає йому то рішив планшета поцупити тай в ломбард здати
знаючий до коментар Показати IP 13 Вересня 2016 20:18
невже ніхто раніше нероздивився в цьому недобандиті який все розказує як зону кормить Славу Хорошенка кандидата від БПП в міськраду якого Яручик за 10 тисяч обіцяв зробити депутатом.....але хороший смак то фірма його батька.....
Коментатор до коментар Показати IP 19 Вересня 2016 15:20
Це тупість,як в таке можна вірити? Підприємцю немає справи до таксиста,це навіть не логічно,для чого В"ячеславу планшет? він їх собі 100 купити може
гугл Показати IP 13 Вересня 2016 20:18
СВЯТОСЛАВ ХОРОШЕНКО: «МУСИМО СТАТИ ВЛАДОЮ НА МІСЦЯХ І ЗМІНЮВАТИ ДЕРЖАВУ» «Хороший смак» у Луцьку знають. Продукція цієї торгової марки користується попитом у магазинах міста. А виконавчий директор підприємства Святослав Хорошенко останнім часом неодноразово був «на слуху» в ЗМІ через участь у спільних із владою міста соціальних проектах, зокрема, і тих, що спрямовані на допомогу військовим у зоні АТО. На старті виборчих перегонів його прізвище з’явилося в списку кандидатів у депутати до Луцької міської ради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Для чого бізнесмену йти в місцеве самоврядування і чому він приділятиме першочергову увагу, якщо виборці довірять йому представляти їхні інтереси, ми спробували з’ясувати під час цієї розмови. - А першочергову увагу він приділить таксистам а точніше їх планшетам...
РСВ Показати IP 13 Вересня 2016 21:27
Шо таксісти шо кандидати в депутати злодюгі зкриті, все для людей стараюця.
Свідок Показати IP 13 Вересня 2016 21:47
В нашій державі нічого не міняється, так само як і люди Якщо людина бізнесмен чи депутат, значить бідний таксист точно правий. Скільки разів переконувалася що таксисти неадекватні люди.
555 до Свідок Показати IP 14 Вересня 2016 05:02
Якщо не адекватні таксисти, а бізнесмени такі класні, то користуйтесь послугами перевезень безпосередньо бізнесменів....або купіть собі самокат і не сідайте в машину до таких бяк, як таксисти)))
Свідок до 555 Показати IP 14 Вересня 2016 14:25
Слухай, я собі сама буду вирішувати чиїми послугами мені користуватись, і навіть якщо таксист неадекватний то балончиком скористуюсь перша я!!!! А ти я так зрозуміла не чужа людина для таксиста раз так заступаєшся, а то я написала те що бачила, і пасажир був один а не двоє, і якщо ти так пишеш, значить ти сцикло, раз для тебе нормально 20 мужиків на 1
Іван Показати IP 14 Вересня 2016 18:50
Так це Хорошенко Слава , алкаш , а кажуть що віруючий , позор для батьків .
Коля Показати IP 14 Вересня 2016 19:43
Урод він
Василь Показати IP 14 Вересня 2016 19:44
Мразь віруюча
Кіця Показати IP 14 Вересня 2016 20:51
Мазь - його фамілія
Слава Показати IP 14 Вересня 2016 20:53
Да Да - а дівкам розказує що сам , що розвівся , що жінка гуляє , От віруючий , да я вшоке
Андрій Показати IP 14 Вересня 2016 20:54
Хай борги по роздає , горе бізнесмен
Кіця Показати IP 14 Вересня 2016 21:03
Мразь його фамілія
Оля Показати IP 14 Вересня 2016 21:05
А де його друзі Швовіч ? Кінули Бородягу? Як пити то разом , а далі в норку ? :))
ueuk 2 Показати IP 15 Вересня 2016 13:40
Довідково: Святослав Хорошенко народився 4 листопада 1985 року в Луцьку. Тут і проживає. Одружений, виховує двох дітей. У 1991–2002 роках здобував середню освіту в Луцькій загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 2. Нагороди: почесна грамота голови Волинської ОДА, подяка Прем’єр-міністра України, почесна грамота Луцького міського голови, орден «Професіонал галузі», звання «Кращий керівник року».
андрій Показати IP 17 Вересня 2016 16:19
пічально те, шо людина непогана, але коли гроші є, то скучно стає жити і починаються проблеми(
Дядя Показати IP 18 Вересня 2016 02:27
ХеХеХе
СВН до Дядя Показати IP 2 Жовтня 2016 10:08
вот Вам и Хе-Хе -экс-депутат- политика - сами подумайте (нужны Славику планшет таксиста и10гр ???) у него их 10шт может быть, со слов свидетеля- вид из окна(20 таксистов били одного, а где второй ???) полный БРЕД - ИГРА - ЭТО ЧИСТОЙ ВОДЫ ,, ПОДСТАВА,,
человек Показати IP 29 Вересня 2016 13:58
Могли и мирно договорится зачем сориться ,а таксисты не по человечески поступили побили и не правду рассказали от такси до м... один шаг с ними надо аккуратно, хотя есть и нормальные люди таксуют. Славик за своё постоял сам разрешил себя подставить.