USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку мітингують студенти

21 Березня 2014 14:15
На Театральній площі у Луцьку зібрався кількатисячний мітинг. Його організували студенти обласного центру Волині.

Двома колонами вони пройшлися головними вулицями Луцька й опісля всі разом зібралися у центрі міста. Як пояснили організатори заходу, головна мета - нагадати суспільству, усім українцям, заради чого майже чотири місяці тому розпочався всеукраїнський Майдан.

Тоді студенти першими вийшли на площі міст, щоб відстояти право українців на європейські стандарти життя, роботи, навчання, лікування тощо.

Мітинг відбувся без будь-якої політичної символіки чи гасел. Натомість, у руках молодь тримала численні транспаранти з написами "Ні війні!"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Василь Показати IP 21 Березня 2014 14:30
молодці!!
Марія Показати IP 21 Березня 2014 14:38
бачила щойно цей мітинг!багато молоді..молодці!
аяяй Показати IP 21 Березня 2014 14:54
а толку з того мітингу !!!!!!!!!!!!!!!крим вже забрали так що війни не буде
мда Показати IP 21 Березня 2014 15:38
Да уж, студенты на Юго-Востоке лишь на выходных выходят, а тут лишь бы не учится и не работать))))))))) Все-таки правду говорят - бездельники
Проти Показати IP 21 Березня 2014 16:04
Молодці! Вони вже зрозуміли,що ця влада їх просто кинула. І наступного разу хрен вони вийдуть за когось на майдан.
Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:08
Для тих хто вчиться, працює на совість а не совається по майданам і мітингам Європа була і буде відкритою. А таким як ви дармоїдам туди за участь у мітингах пропуск не випишуть. Так і будете страйкувати бо і тут нормальної роботи ледарям і мітингарям не отримати.
V до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:20
Як ви задрали вже. Без тих хто "совається", як ти вислорвлюєшся "по майданах і мітингах", ви будете, працювальщики херові, "на совість працювати" тільки в раші-параші, а не в Європі, і притому там де вам скажуть, за скільки скажуть, радісно і мовчки. От недаремно говорять, що зараз сам Всевишній проводить люстрацію, відразу все всім видно в цей важкий час, хто людина, хто бидло, а хто продажна бл..дь. Майдан хоч не зачіпайте своїми поганими язиками, "совісні" ви наші, бо люди там загинули, яких ви й мізинця не варті.
Знание свет до Анонім Показати IP 21 Березня 2014 16:26
+ 1000 000 % страйкуйте страйкуйте, дипломы там же на майдане выдавать будут. Что то на востоке в рабочее время не митингуют студенты.
Читач Показати IP 21 Березня 2014 16:15
А не виходили вони. Їм в приказному порядку сказали - пар не буде, всі на мітинг. А чого, яка тема, ніхто й не знав.
Читачка Показати IP 21 Березня 2014 21:39
А для чого масовці знати тему? Їх діло - картинку зробити, щоб могли попіаритися ті, хто виступав - типу активісти, лідери і т.п.(тобто, те, що вспливає)
лот Показати IP 21 Березня 2014 22:15
Д*біли будуйте стандарти дома.А для цього треба вчитися а не ходити стадом.