USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанин обстріляв патруль міліції та самооборони

27 Лютого 2014 13:53
У Луцьку невідомий чоловік стріляв по правоохоронцях та активістах, які патрулювали вулиці. Зловмисника затримали, а зброю вилучили. Про це повідомили у прес-службі СЗГ УМВС України у Волинській області.

Близько четвертої години ранку в чергову частину луцького міського відділу міліції зателефонував міліціонер роти патрульної служби. Правоохоронець повідомив, що по них стріляв невідомий.

Наряд у складі трьох правоохоронців та двох представників громадського формування здійснював патрулювання вулиць. Поблизу розважального закладу помітили чоловіка, який, будучи напідпитку, продовжував розпивати спиртне. Підійшовши до правопорушника, зробили йому зауваження. А у відповідь почули нецензурну лайку та прохання залишити його у спокої. Після цього зловмисник дістав пістолет та почав стріляти у правоохоронців та вартових порядку.

На щастя, зловмисника затримали та припинили його хуліганські дії. Щоправда, один правоохоронець отримав поранення в стегно та був госпіталізований у Луцьку міську клінічну лікарню.

Правопорушником виявився 32-річний лучанин. Слід відзначити, що у минулому чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення хуліганства і крадіжки. Вилучену зброю направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області.

– За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, – повідомив заступник начальника УМВС України у Волинській області Олександр Никитюк. – Вилучену зброю направлено на дослідження в НДЕКЦ при УМВС України у Волинській області. Зараз вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу відносно затриманого. Чоловікові загрожує покарання до семи років позбавлення волі. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Ваня Показати IP 27 Лютого 2014 14:01
Начинается беспредел!
Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 14:02
а коли на вас суне вночі натовп з дубінами х... поймеш чи то міліція чи то бандити!!!!! хоча у нас зараз вже бандити взаконі ТАК ДАНИЛЬЧУК?
ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 14:04
ПРОШУ ВАС, БУДЬ-ЛАСКА, ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО, ПРОШУ КОЖНОГО, ПРОШУ КОЖНОГО, ЗНАЙДІТЬ ХВИЛИНКУ ЧАСУ І ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО ПРОШУ КОЖНОГО, ПРОШУ КОЖНОГО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.socportal.info/news/predstavnik-pravogo-sektoru-vdariv-prokurora
Подивились до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 14:14
Ліхіє 90-тиє вазвращаются
Файна до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 14:16
Ну це вже перебор..
Тролінг до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 15:52
Получив прокурор по заслугам. А то звик лише хабарі за закриття справ получати.
Анонім до ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!! Показати IP 27 Лютого 2014 17:42
Молодець Сашко, наш парень!ганьба такій міліції, себе захистити не можуть, де там вже про нас думати?
мужик Показати IP 27 Лютого 2014 14:12
мужик бухал, никого не трогал... правда был не в маске и не вышиванке... как тут можно было мимо пройти... они же влада...
Лучанин до мужик Показати IP 27 Лютого 2014 15:47
Посмотрел бы на как бы вы отреагировали, если бы у вас перед подъездом был бы нетрезвый мужчина, с оружием и черт его знает с какими мыслями в голове, тем более он уже привлекался. Все герои только до тех пор пока проблема их не коснется.
Ярик до мужик Показати IP 27 Лютого 2014 16:24
Ось як би завалив якогось ідейного ригобота, то був би мужиком
Я до ТЕРМІНОВО!!! Показати IP 27 Лютого 2014 14:28
Правильно, бо вони вже достали народ своєю безкарністю і наглістю. Пяні вбивають людей на джипах а потім суд їх випускає!!! Я б ще добавив!!!
555 Показати IP 27 Лютого 2014 14:32
самое смешное то,что менты и прокуратура ведут себя точно так же,но без камер
103 до 555 Показати IP 27 Лютого 2014 14:39
То ви вважаєте що це нормально? Чи можливо і тих і тих треба ізолювати від суспільства?
Українець Показати IP 27 Лютого 2014 14:38
http://www.socportal.info/news/predstavnik-pravogo-sektoru-vdariv-prokurora
Русский до Українець Показати IP 27 Лютого 2014 15:02
Ти такий же українець, як я китаєць!
Самооборона Показати IP 27 Лютого 2014 14:59
А завтра йому не сподобається ваша дитина чи дружина та почне стріляти по них!Це нормально!?
Анонім до Самооборона Показати IP 27 Лютого 2014 15:34
або привяжуть наручниками до сцени...
Тролінг до Анонім Показати IP 27 Лютого 2014 15:50
Гарна спріба анінім.
православный рыговои Показати IP 27 Лютого 2014 16:22
Вот он истенный борец с фошизмом.Настоящий рыговоин.
Тролям Показати IP 27 Лютого 2014 16:38
А де тролі.Чому не захищають алкаша?Он же ихний, с идиотов
Фук Показати IP 27 Лютого 2014 17:39
Бухають і виступають, треба на Майдані по мінтам стріляти, а так то це безпрідєл, мужика на зону, а пянство треба заборонити в публічних місцях, не*іг бухати, час головою думати, а то проп'ємо країну і далі будемо жалітися на весь світ які ми бідні!
Нейтрал Показати IP 27 Лютого 2014 23:23
Люди будьте добрішими.якесь чмо з пістолетом напідпитку розгулює по місту.я знаю ці погляди таких дибелих кремезних чоловіків у яких зброя за пазухою.в свому середовищі вони поважні і про них ніхто нічого незаперечить але варто пересіктись інтереесами будькому іншому з такими і добре якщо інвалідом оставлять. Бухнув сів у таксі і додому спатки а не провокувати неспокій у місті.