USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За розмови по телефону за кермом у Луцьку оштрафували водія

25 Березня 2016 23:45
Поліцейські під час патрулювання вулиці Карпенка-Карого у Луцьку зупинили водія, який розмовляв по телефону, перебуваючи за кермом.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Чоловік з правопорушенням погодився, опору не чинив. На нього винесли постанову за частиною 2 статті 122 КУпАП (користування водієм під час руху транспортного засобу засобами зв'язку).

Це тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ ЛУЦЬКА ПРОСИТЬ ГРОШІ НА АПТЕЧКИ ТА РЕМОНТ АВТО

«Розмовляєш по телефону за кермом – плати штраф»,– йдеться в дописі.

Розмовляєш по телефону за кермом – плати штрафПід час патрулювання вулицею Карпенка-Карого поліцейські зупинили водія,...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 25 марта 2016 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
степан Показати IP 26 Березня 2016 00:40
клоуни. Розкажіть краще скільки крадіїв, гопників зловили, скільки наркопритонів накрили. Та хоча б зловили хоть один авто із контрабасом, із незаконним перевезення зброєю, або хоча б один угон авто розкрили....ну мінімум велосипеда О це робота патрульної поліції....а то ловлять водіїв за не правильне паркування, неувікнені фари, розмову по засобах зв'язку....ото блін відкриття та розкриття, аж піаритись в ЗМІ слід.....таке відчуття що прирівняли розмову по телефону до затримання серійного вбивстцю....ПОЗОРИСЬКО. Та колишні Гаішники і то більші показники в роботі мали. Ото на реформувала грузинська та армянська реформаторська дисантура.
мешканка Показати IP 26 Березня 2016 05:30
згідна але ж треба повепендрюватись що ми щось робим для міста
Микола Показати IP 26 Березня 2016 07:55
Молодці поліцейські ! А то ті бл@доблонди з мобілками за кермом роблять усе, тільки не пильнують за дорогою, наражаючи людей на небезпеку . Таке враження, шо вони навіть в ліжку в одній руці тримають ... , а в другій телефон. Воно, пергідролеве, ше безвізовий режим хоче!
Анонім до Микола Показати IP 26 Березня 2016 09:53
а там такі самі їздять
Влад Показати IP 26 Березня 2016 08:04
Та вони самі їздять по телефону говорять
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 08:07
У него просто стекла были не тонированные)
Марія Показати IP 26 Березня 2016 08:37
я щодня їжджу на маршрутками Луцьку, деколи - кілька разів на день. Спостерігаю картину, коли водій везе повен автобус людей і розмовляє по телефу ЩОДНЯ!!!!!!
Роман Показати IP 26 Березня 2016 08:45
Якісь дуже розумні патрульні не кожні на такий героїчний вчинок зважаться.
Усе Показати IP 26 Березня 2016 09:13
вірно у роботі поліції. Молодці! Починати потрібно з малого. А ви, панове "колишні" не пишіть дурниць. Той хто возить наркоту, зброю і т.д. дуже чемно себе поводить на дорозі, на відміну від хамовитих водіїв маршруток, для прикладу. Тобто ви знову пропонуєте щоб поліція зупиняла водіїв просто так, а раптом щось знайдеться? Для боротьби з незаконним обігом наркотиків, зброї і таке інше, є спеціальні підрозділи. З них і питайте. А не валіть з хворої голови на здорову. У кожного свій хліб.
Анонім до Усе Показати IP 26 Березня 2016 09:56
щось занадто кучерявий хліб у тих невігласів на тойотах
хм Показати IP 26 Березня 2016 09:50
А ще потрібно пішоходів щтрафувати,коли плентаються по переходу з телефоном під вухом нічого не чуючи і не бачачи.
Анонім до хм Показати IP 26 Березня 2016 20:57
а ще таких де"ілів як ти треба штрафувати, щоб фігню всяку не несли