USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку, попри карантинну «червону» зону, не будуть зупиняти транспорт, – Поліщук

31 Липня 2020 20:48
Державна комісія ТЕБ та НС віднесла Луцьк до «червоної» зони епідемічної небезпеки. Уміськраді стверджують, що рішень про зупинку громадського транспорту та обмеження роботи закладів не ухвалюватимуть.

Про це повідомляє у фейсбуці радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Державна комісія ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесла наше місто Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумілі, адже в останній час щодо статистики захворюваності COVID-19 в місті нічого не змінилось.

«Червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету, окрім цього – величезні незручності для десятків тисяч лучан.

Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців та рівень економічної активності в країні.

Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде ухвалювати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням. Якщо центральна влада хоче працювати по закону – нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження», – йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
скептик Показати IP 31 Липня 2020 20:54
хоч одне розумне рішення місцевої влади.
Ураа Показати IP 31 Липня 2020 21:00
Молодці, я підтримую таке рішення! Потрібно думати за людей....
Ну ну до Ураа Показати IP 31 Липня 2020 21:04
Це не за людей думають,а за вибори.
? до Ну ну Показати IP 1 Серпня 2020 10:39
Кризові явища в економіці почались в Україні задовго до карантину. Кого ви обрали, ЛЮДИ?
Andrij до Ураа Показати IP 31 Липня 2020 22:18
Да вы знаете сколько уже не официально заболевших на covid 19??? В городе эпидемия а вам всё весело..... носите маски и мойте руки а при первых симптомах сидите дома, от этого зависят многие человеческие жизни!!!!!
Вікінг до Andrij Показати IP 31 Липня 2020 22:36
Сиди вдома, боягуз!
тверезий до Andrij Показати IP 31 Липня 2020 22:37
Щось ФСБ загострили увагу на Волині підштовхування до бардаку, продовження карантин, терорист.... Запахло смаленим зі сторони Білорусії після виборів їх президента і захоплення її Росією цього року. Не треба ля ля ля ля
Andrij до тверезий Показати IP 1 Серпня 2020 00:02
Какое ФСБ?, откройти глаза.... есть реальные примеры заболевших в Луцке
Вікінг до Andrij Показати IP 1 Серпня 2020 09:52
Наприклад, ти
Аndrij до Вікінг Показати IP 1 Серпня 2020 15:35
Такие как ты попуасы портят только воздух в стране а больше ничего....
Анонім до Аndrij Показати IP 1 Серпня 2020 17:26
Приємно подихати, маску одінь))) хоч толк з неї буде, а краще - протигаз.
хехъ до тверезий Показати IP 1 Серпня 2020 06:18
абсолютно верное замечание.
умка до Ураа Показати IP 31 Липня 2020 23:41
Коли у лікарні опинитесь самі або хтось з рідних, тоді багато часу буде подумати...
Урааа до умка Показати IP 1 Серпня 2020 09:27
У мене уже був вірус, вже є антитіла, перебувала на самоізоляціі вдома, два рази набрала поліція чи я вдома, от вам і контроль. Рідний лежав у лікарні, 4 рази губили його аналізи, потім відпустили додому, а вже 5 аналізи показали, що корона. Добре, що він весь цей час сидів вдома, а не лазив по вулиці, проте його ніхто не контролював. Його виписали з лікарні до результатів на коронавірус, це так переживають за те, щоб не розповсюджувався він?
Пересічний Показати IP 31 Липня 2020 21:01
З 1 серпня набуває чинності постанова Кабінету міністрів про нові правила адаптивного карантину,.До чого тут Державна комісія ТЕБ та НС.То хто ж керує в державі??
До пана Ігора Показати IP 31 Липня 2020 21:02
Цілком з Вами погоджуюсь!
К.лучанин Показати IP 31 Липня 2020 21:47
Міськрадо!!!! Не слухайте тих придурків з Києва! Вони ведуть країну до розвалу до економічного колапсу, ви ж це повинні розуміти. Візьміть приклад від мера Черкас, люди вас підтримають.
Andrij до К.лучанин Показати IP 31 Липня 2020 22:20
Не в деньгих счастье, если ты лежишь в гробу.... пример вам Италия, Испания, Китай, Россия, Северная и Южная Америка... задумайтесь невежи.....
Вікінг до Andrij Показати IP 31 Липня 2020 22:37
Вальхалла всіх чекає. Мені не страшно.
Аndrij до Вікінг Показати IP 1 Серпня 2020 15:38
Бо ти макака, якiй окрiм свого блохастого хутра нeмаэ чого втрачати....
Вікінг до Аndrij Показати IP 1 Серпня 2020 17:24
Та в тебе інтелект ще до макаки недоріс, бери палку-копалку і бий короновіруса шо з меї шерсті впав
Andrij до Вікінг Показати IP 2 Серпня 2020 02:25
Я вiльно володiю 5 мовами, а ти навiть не знаэш що не з дiэсловами пишеться окремо.... книжки почитай а не рекламу в iнтернетi....
Вікінг до Andrij Показати IP 2 Серпня 2020 09:30
Я бачу шо ти зразу на двох мовах пишеш одне слово. Так тримати, боте!)
Andrij до Вікінг Показати IP 3 Серпня 2020 00:55
Одразу бачу всю красу нацii.... аж прикро за вас хлопаки...
Вікінг до Andrij Показати IP 3 Серпня 2020 12:28
Ми хоч чимось вдались, а ти тільки коменти безтолкові навчився з помилками писати
Внук до Andrij Показати IP 2 Серпня 2020 09:34
Кому перед "а" постав "проФфесор"
Andrij до Внук Показати IP 3 Серпня 2020 00:56
Не заздри йолупе, це не культурно... а кому я тобi дарю бо на бiльше ти не вартий...
Внук до Andrij Показати IP 3 Серпня 2020 12:29
Тобі заздрити навіть макака не буде, не нервуйся так, вена на лобі лопне ше)
Хех до Andrij Показати IP 2 Серпня 2020 09:37
Тобі не мовами володіти треба, а палкою-копалкою. Іди махати вчись і в землі глубатися.
Аndrij до Хех Показати IP 3 Серпня 2020 00:57
Xex це тебе так кличуть до корита чи життэве кредо?
Хех до Аndrij Показати IP 3 Серпня 2020 12:31
Бачу ти і палкою махати не здатен. Позор на все село.
я Показати IP 31 Липня 2020 22:32
Менше б недолугих владних обіцянок медикам про 300% зарплати за лікування коронавірусу, то ніхто б не приписував тих взятих зі стелі цифр захворювання, а подавали б реальні дані.
Анонім до я Показати IP 1 Серпня 2020 00:38
На 100% згідна!
Лучанин Показати IP 31 Липня 2020 22:38
Для київської влади ми люди другого сорту! Вітаю!
Robert Показати IP 31 Липня 2020 22:58
Красавчики, цілковито підтримую! Досить маятися дурньою. Віруси завжди були, є і будуть. Всі ж дорослі люди, самі вправі приймати рішення, усвідомлюючи всі ризики: йти їм в якийсь заклад чи не йти, їхати на маршрутці чи не їхати, іти в гості чи ні.
Miles до Robert Показати IP 31 Липня 2020 23:49
Ага :) Самі наприймають рішень, наголосують, а потім через пів-року, а то і раніше, знову все змінювати хочуть і так вже скільки років... Що поробиш - українці...
Коля Показати IP 1 Серпня 2020 08:25
Ти знаєш скіліки щодня помирає від сигарет,цукру, алкоголю і т.д. Давай все заборонимо! Поки є ДУРНІ які на це ведуться - влада буде пропихати їм таку фігню. З березня і по сьогодні в Україні від серцевих хвороб померло 200 тис. чоловік. ДЕ ДІЇ ВЛАДИ? Легко боротися з тим чого нема, а вирішити реальну проблему НЕ МОЖУТЬ!
Медик Показати IP 1 Серпня 2020 09:11
Як на мене,варто призупинити транспорт,садки і торг.центри,ринки,спаде захворюв.,знову наздоженемо,бо хвороба існує і захворівші є..
Олександр до Медик Показати IP 1 Серпня 2020 12:08
Ви навздоженете... Вам і зарплата йде, і возили вас весь час за бюджетні кошти. 0,5 % перехворілого населення в Луцьку за півроку - то так трагічно???
Ден до Медик Показати IP 1 Серпня 2020 13:14
Ти медик довбаний я працівник ринку сімью мою ти будеш кормити
Ден до Медик Показати IP 1 Серпня 2020 13:46
Давай тебе без роботи і без зарплати залишимо побачим що ти заспіваєш
скептик до Медик Показати IP 1 Серпня 2020 18:55
викинь свого купленого диплома в смітник. вірус не зникне ніколи. він може тільки мутувати
Олександр Показати IP 1 Серпня 2020 12:06
Люди милі... За півроку в Луцьку захворіло менше 0,5 % населення! Така біда, така пандемія - прямо червона зона! І чому кількість смертей не збільшується - 10-20 помирало, коли було 400-500 за добу, 10-20 - зараз (я вже не говорю про те, скільком бідолагам з хворобами це приписали)
Hello Показати IP 1 Серпня 2020 12:33
Правила є Правила, і вони написакні не для виконання, а для рекомендації. Хто знає як їх і порушує. Крім цього треба рятувати бізнес. Грошей немає, але ми ще існуємо!)
скептик до Hello Показати IP 1 Серпня 2020 19:02
якщо в правилах написано: не сунь пальця в розетку, то зовсім не обовязково цією рекомендацією нехтувати. але якщо написано, що не підходи до розетки ближче як 10 метрів, то це явно перебільшення. кожен сам вирішує, які правила йому виконувати
Хех Показати IP 1 Серпня 2020 14:51
Мав бесіду з авторитетним лікарем, який сказав, що вірус є. Звичайний вірус, а йому приписують смертність. Жодна людина не вмерла від вірусу, а лише від інших патологій, що з вірусом не пов'язані ніяким чином, а були в людини до того. Єдина небезпека пов'язана з вірусом це ігнорування лікування при наявності супутніх хвороб.
скептик до Хех Показати IP 1 Серпня 2020 18:59
не зовсім так. вірус загострює існуючі проблеми організму. це факт, але він дає і свою симптоматику. залежно від імунітету організм може боротись із симптомами, а може і не впоратись. якщо правильно лікуватись, можна ці симптоми полегшити. якщо ні - летальний наслідок
Заробітчанин до скептик Показати IP 1 Серпня 2020 21:02
Ну то нехай у кого є паталогії нехай вдома сидять , а як захворіють-нехай лікуються . З патологіями скільки...10% населення? От за ними і потрібно добре дивитись і лікувати, бо голод для решти 90% гарантований.
скептик до Заробітчанин Показати IP 2 Серпня 2020 18:32
кожен вирішує сам, що йому робити: сидіти вдома, чи наражатись на небезпеку, якої крім віруса, вагон
Ха Показати IP 1 Серпня 2020 17:12
Це треба в серйоз думати що сидячи в дома ваш вірус крізь двері чи вікна не пройде !Смішно
скептик до Ха Показати IP 1 Серпня 2020 19:00
а от через маску не пройде (жарт)
Захар Мілютін Показати IP 1 Серпня 2020 18:40
МОЛОДЦІ! Обожнюю Волинь!
лучанин Показати IP 1 Серпня 2020 20:22
БРАВО міськрада!!! А з приводу тих писак із бото-ферм, не реагуйте на них, люди заробляють гроші
Ларима Показати IP 2 Серпня 2020 14:08
У Луцьку одна з найбільших шкіл Волині за кількістю дітей! Як там це все внормовуватиметься - невідомо. Краще хай діти сидять удома, принаймні, старшокласники. Вони то дають собі раду, а мамочки менших діточок не витримають, бо ж для них школа - продовження дитсадка (а прикриваються соціалізацією). Мов, іди та не заважай старшим заробляти гроші. Цьогорічні результати ЗНО показали, що успіхи дітей покращились, адже Луцьк увійшов до трійки міст за найкращим складанням іспиту. Тож навчання на дому пішло на користь безсумнівно. Діти самі розпоряджаються своїм часом, висипаються. Не знаєш просто, що гірше: чи коронавірус чи задихнутися від маски й попекти руки антисептиками. Хто цим усім цікаво, забезпечуватиме? І чи буде? Коли існуватиме вакцина, тоді хай ідуть, а поки який там колір веселки не прикріплять за Луцьком, дитини до школи не відпущу. Бізнес повинен бути гнучким, задіюйте інтернет врешті-решт. Менше нийте. Можна й пішки походити, можна з дому працювати. Вічно любить народ шукати проблем. Нема транспорту і т.д., то вже нема з кого нажитись, от і не слухаються наші посадовці. Червона зона, так червона. Сперечаються ще й, дурні. У лікарнях усе заповнено. Куди збираєтесь хворих класти? Краще перечекати, створювати різні варіанти, адже працювати можливо. Розширте, люди, кругозір
Внук до Ларима Показати IP 2 Серпня 2020 15:18
Лариса Вам потрібно в психлікарню. У вас викривлене сприйняття реальності.
Хех до Ларима Показати IP 2 Серпня 2020 15:23
Лікарні напівпусті, не меліть дурниць. Сидіть вдома хоч все життя. В мене є право вибору як і у Вас і воно рівноцінне Вашому. Я вірусу не боюсь, тому Ви не нийте. Від вірусу ніхто не вмер ще. Це все брехня. Був на Світязі в розпал епідемії, їв пончики немитими руками, тренуюсь в спортзал і миюсь там в душі, яким користуються інші. І де Ваш вірус, довбані панікери. Сидіть вдома. Без Вас на вулиці краще.
Андрій Показати IP 2 Серпня 2020 18:51
Комусь вигідно економічний колапс у Луцьку.