USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку продовжили карантин

29 Січня 2016 11:21
У загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру Волині продовжили карантин.

Саме таке повідомлення надійшло до керівників усіх шкіл Луцька сьогодні, 29 січня. Про це Інформаційному агенству Волинські Новини стало відомо із власних джерел.

Так, профілактичні заходи, пов’язані із збільшенням кількості захворювання на ГРВІ у Луцьку, вирішили продовжити ще на тиждень. Тож, якщо луцькі учні планували виходити на навчання уже 1 лютого, то тепер навчальний процес у місті розпочнеться 8 лютого.

Інформацію про продовження карантину підтвердили в управлінні освіти Луцької міської ради.

"Беручи до уваги рекомендації санітарно-епідеміологічної служби та з метою запобігання поширення грипу та гострих распіраторно-вірусних інфекцій відповідним розпорядженням міського голови буде продовжено карантинні заходи у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста з 01.02 по 07.02.2016 року", - йдеться у повідомленні.

Наказом управління освіти від 25.01.2016 №42-од обумовлено роботу педагогічних працівників на час карантину у режимі канікулярного часу, навчальний матеріал за цей період буде ущільнений та керівникам ЗНЗ рекомендовано запровадити проведення додаткових консультацій з предметів для учнів 11 класів у лютому-квітні, для учнів 9 класів – у квітні-травні.

Як повідомлялося вчора, ще на тиждень продовжили карантин у школах Ковеля.

Нагадаємо, раніше ІА Волинські Новини повідомляло про те, що у Луцьку запроваджено щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ серед мешканців міста. Це дозволяє спостерігати динаміку епідемічного процесу. За станом на 21 січня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста відсутні через хворобу 13 % школярів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
мама Показати IP 29 Січня 2016 11:43
А чому не пишете,що продовжили за рахунок весняних канікул?
вчитель до мама Показати IP 29 Січня 2016 12:43
ВЕсняні канікули будуть
Зоя Показати IP 29 Січня 2016 11:45
учні взагалі вчитись не захочуть вони й так не в захваті від навчання а то удуть байдикувати ше більше
Анонім до Зоя Показати IP 30 Січня 2016 09:02
Хто не хотів вчитись, той і не хоче. Хто вчився, той буде вчитися. За всіх не розписуйтесь.
Освіта Показати IP 29 Січня 2016 11:58
Хто вам таке сказав?! Діти будуть відпрацьовувати по суботах, а весняні і літні канікули ніхто забирати не буде, можу дати 100% гарантію.
мама2 Показати IP 29 Січня 2016 12:04
що не буде весняних канікул?
Уляна Показати IP 29 Січня 2016 12:35
ну звичайно що треба відпрацьовувати і якби нормальні вчителі то ще б зараз по теле інтернету дали завдання учням нехай читають книги а не сидять в інтернеті або взагалі вештаються по вулиці без причини
Катя до Уляна Показати IP 29 Січня 2016 13:54
А нормальні батьки і діти і без інтернета знаходять, що робити - художні твори читають, "хвости" якщо треба підганяють, сусідчина дочка англійську підтягує, до речі інтернетом для цього користуєься, ще вишивати вчиться. І не ждуть, що вчителі мають бути няньками і гувернантками. А якщо деякі батьки вважають, що вони мають дітей вдягнути і нагодувати, а решта хай вчителі роблять, то хто таким батькам доктор?
до Уляна до Уляна Показати IP 29 Січня 2016 14:13
Якщо Ви не можете зацікавити дитину та організувати їй вимушені канікули, то не давайте порад, а займіться вихованням.
Також мама Показати IP 29 Січня 2016 12:36
Це правда? За рахунок весняних канікул?
мама Показати IP 29 Січня 2016 12:48
Дякую за мудре рішення.
мама Показати IP 29 Січня 2016 13:08
ну а що з садочками?
Мама до мама Показати IP 29 Січня 2016 13:36
Ну якщо можете не водити дитину в садочок, то хто Вас примушує??? Це школу прогулювала не можна....а в садочку Ви самі собі хазяйка. Хоч цілий рік карантин влаштовуйте.
учень Показати IP 29 Січня 2016 13:18
10-11 класи і так по суботах вчаться, то як в них буде?
іра Показати IP 29 Січня 2016 13:33
в деяких школаз починаючи з 8 класу по суботах вчаться. Що робитимуть? суботні уроки на тиждень розкинуть, буде по 8 уроків.
Батьківський комітет Показати IP 29 Січня 2016 13:35
Якщо карантин ввели з метою запобігання поширення грипу та гострих распіраторно-вірусних інфекцій,то чому телефонують зі школи до батьків дітей молодших класів з вимогю пройти планову медкомісію саме в цей період?Відвести здорову дитину до поліклініки,вистояти довжелезні черги з високою імовірністю підхопити якусь віруску?Так в нас піклуються про дітей...
Анонім Показати IP 29 Січня 2016 14:05
Краще відпрацювати, ніж цим жахіттям захворіти. Таміфлю, чула 1600гр. і то не купити, парацетамол не допоможе. Пересидіть дома.
Тато Показати IP 29 Січня 2016 16:24
А чому не пишете,що продовжили за рахунок весняних канікул?
Тату до Тато Показати IP 30 Січня 2016 08:56
Тату, весняні канікули з 21березня!
мама Показати IP 29 Січня 2016 16:34
А як реагувати на вакцинацію в період карантину
Анонімно до мама Показати IP 30 Січня 2016 09:00
Ніяк, тобто ніякої вакцинації! При будь якому карантину вакцинації робити заборонено! Здоров'я ваших дітей у ваших руках..... Просто термін вакцини до 01.02-1.03
ВОВК Показати IP 29 Січня 2016 22:14
Ура КАНІКУЛИ. МЕНШЕ ГОЛОВИ ЗАБИВАТИМУТЬ ВСЯКОЮ ДУРІСТЮ НА КШАЛТ- РУХ ТЕКТОНІЧНИХ ПЛИТ ЧИ ПОБУДОВА ДОМЕННОЇ ПЕЧІ.
бабуся Показати IP 30 Січня 2016 00:28
А 11клас? На носі ЗНО.А з 1-го лютого реєстрація на ЗНО через школи.Потім такий галоп буде.І нагрузка.Ні.Щось неправильно.
До бабуся до бабуся Показати IP 30 Січня 2016 08:53
Так, нехай краще захворіти. ЗНО ж головніше... Не вам вирішувати чи це правильно!
До всіх! !! Показати IP 30 Січня 2016 08:55
Кожен, хто тут возмущаться та проти карантину ще не хворів на ГРИП та не хворіли його близькі. Ви б тоді по іншому думали, коли б життя було в небезпеці.
Мама Показати IP 30 Січня 2016 16:43
Не дай Боже захворіти! Діти перенесли хворобу, а от реабілітація....Температура , до речі, практично нічим не збивається, якщо дотримуватись дозування. Мені допоміг укол, коли приїхали лікарі швидкої... Жах! Це навіть не вірус, а якась вбивча сила! Отож сидіть вдома-здоров"я дорожче за всі науки!