USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пропонують розпочинати навчання в школах о 9:00

16 Березня 2016 11:14
Батьки луцьких школярів пропонують перенести початок шкільних занять на пізнішу годину, хоча б на 9:00.

Відповідну петицію зареєстрував Олександр Самчук на сайті єдиної системи електронних петицій.

«Пропоную перенести початок навчання в школах, хоча б на 9.00, а то батьки ідуть сонні на роботу», - йдеться у петиції.

Петиція зареєстрована сьогодні, 16 березня. До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

Підписати петицію можна ТУТ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Юлія Показати IP 16 Березня 2016 11:28
В школах, де навчаються лише в першу зміну, думаю проблем не повинно виникнути. А от з другою зміною, це проблематично. В моєї доньки уроки закінчуються в 19.30. Якщо почати навчання для 1 зміни в 9.00, то друга зміна буде закінчувати в 20.15. Це не нормально. Тут треба навчальну програму переглядати, В ніякі рамки не входить такий робочий день, як у наших дітей: 6-7 уроків, плюс, щоб підготовити домашнє завдання потрібно не менше як 2-3 години (повноцінно підготовити). Звідси - десятигодинний робочий день. Діти ще займаються в різних гуртках. Так що година часу, нічого не змінить, треба просто реформувати освіту.
гриць до Юлія Показати IP 16 Березня 2016 14:37
підтримую! сучасна програма освіти просто краде в дітей дитинство. є ключові предмети, без яких у житті ніяк, тому на них і треба концентруватись, не треба не перевантажувати мозок дитини
мама Показати IP 16 Березня 2016 11:33
Ходимо на 8.30, якраз нормально. А якщо уроки на 9.00 будуть, то подумайте про дітей, які вчаться в ІІ зміну, коли їм прийдеться вертатися додому, а не про батьків, які "ідуть сонні на роботу".
Школа номер 5 Показати IP 16 Березня 2016 11:37
Свого часу уроки починались о 8:00 і при цьому встигали і вчитись, і уроки робити, і гуляти, і розважатись, і спати. Шановні "сучасні" батьки, навчіться планувати і організовувати власний час і все буде добре. Пунктуальність і самоорганізація - велика сила.
777777 Показати IP 16 Березня 2016 11:57
Маразм-вже все вирішили в освіті???? А як водити дітей батькам,що працюють з 8.00 год. ????????????????
Тато Показати IP 16 Березня 2016 12:05
Ця петиція була створена "по приколу"
Юлія до Тато Показати IP 16 Березня 2016 14:56
І по приколувже проголосувало 47 людей.
Тато до Юлія Показати IP 16 Березня 2016 15:16
чим ця петиція безглуздіша за макдональдз
Юлія до Тато Показати IP 16 Березня 2016 15:00
І проголосувало 47 прикалістів, на даний момент. Організовуйте правильно свій час.
До САМЧУКА Показати IP 16 Березня 2016 12:08
Парніша, ти просто КОСМОС, лягай вчасно спати і все буде ОК!!!!!
Анонім Показати IP 16 Березня 2016 12:17
В нас стали дуже делікатними батьки. Чому колись ми все встигали. І що саме цікаве, що сонними йдуть на роботу батьки. Меньше сидіть в інтернетах, От тільки про дітей чомусь ніхто не згадає.
Сучасна людина до Анонім Показати IP 16 Березня 2016 20:52
Раніше що встигали, дивитись " просто Марія", їсти, спати. Уроки з дітьми ніхто не робив, діти щасливі були, бо вони вчились відповідно до віку, а сьогодні дурдом в освіті, те що вчили з 5-го класу наші вчать з першого. А телефони і Інтернет коли побачили? Це все жертви цивілізації. Колись жили помірно і все встигали бо були "совєцкою" сірою масою, а сьогодні прогрес і т. д. Подивіться скільки дітей з хронічними хворобами, ті що крім школи нічого не роблять. Всі за себе пишуть, а про дітей ніхто не думає, тільки батьки, і то через одного! Хіба нормально дитині вставати в 6 ранку, на 8 до школи і до 15 чи 16, репетитор хоч один, уроки, спорт, щоб кістки не зачахли,час на дорогу, обід і вечерю, сон 9 год, і де відпочинок??? Вони ж не роботи! Діти ростуть обмежені і слабкі!!! Дуже перегружена освіта для дітей!
мама Показати IP 16 Березня 2016 12:18
В нас стали дуже делікатними батьки. Чому колись ми все встигали. І що саме цікаве, що сонними йдуть на роботу батьки. Меньше сидіть в інтернетах, От тільки про дітей чомусь ніхто не згадає.
ната Показати IP 16 Березня 2016 12:20
батьки ідуть сонні...цирк...вже б написала діти ідуть сонні в школу.
Мама Показати IP 16 Березня 2016 12:22
Я категорично проти!!! У старшокласників по 7-8 уроків. Якщо навчання почати о 9ранку, то у скільки годин учні будуть приходити додому? О 17 год? А гуртки, індивідуальні заняття, спорт, худ. школа, репетитори та інше? Коли, шановний автор петиції, їм відвідувати гуртки, вночі? Чи може хтось із репетиторів на 6год ранку візьметься проводити заняття? Не пишить дурнуватих петіцій!!! Якщо мова йде про початкову ланку школи, то можна починати навчання і о 9год. Моя дитина вже вчилась з 9год. Нічого доброго не було, нікуди не встигали. Ще забули про тих батьків, котрі йдуть на роботу на 8год, їх діти повинні чекати у фойє школи з 7.30год по 9год, поки хтось виспиться!!! Так, звичайно, реформа потрібна в освіті, потрібно змінювати і гранично допустиме навантаження на дітей, і програми. Та наше міністерство поки тільки багато говорить і нічого не змінює! Отже, поки маємо те, що маємо, і виходити і з положення треба розумно!! Бажаю всім терпіння!!!
Ще одна мама до Мама Показати IP 16 Березня 2016 15:26
Шановні батьки, ви працюєте 8 годин в день і приходите стомлені додому. А чому не думаєте про робочий день своїх дітей - порахувати все, це,принаймні, 12 годин в день. Ви в 20-30 років хочете мати дітей-інвалідів? Не рівняйте своє дитинство із дитинством своїх дітей, продукти харчування свого дитинства із сучасною їжею, життям у той час і виживанням у теперішній! Вкінці кінців є біологічний годинник кожної людини, а тому ранній підйом негативно впливає на психіку дитини. Це по-перше. По-друге - чому не протестуєте проти шалених навантажень у школах, невже діти можуть всю ту дурню вивчити? Нормальна дитина не розуміє половини слів з підручників, які понаписували за гроші науковці, які самі і дня не працювали в школі! Поверніть дітям дитинство!
Не встигаю нічого до Мама Показати IP 16 Березня 2016 21:05
А вашу дитину такий щільний графік влаштовує, я це розумію теж, але ми не боїмося, що моторчик зламається??? Вони як зомбі, мені шкода їх, але треба розуміти про наслідки, школа була і буде завжди, бовдури отримають золоті медалі, не напрягаючись, а ті що справді гризли граніт науки, скакали як кози по графіку - отримають хронічний стрес, роздратованість і всі випливаючі - погіршення здоров'я! Школи будувати треба і одну зміну робити, а у нас в місті тільки новобудови ростуть в супер-пупер місцях!
---------- Показати IP 16 Березня 2016 12:31
Хай батьки які сонні
123 Показати IP 16 Березня 2016 12:37
Та що написала таку петицію дура-дурепою, нехай лягає раньше спати
люся Показати IP 16 Березня 2016 13:17
А коли тоді дітям відвідувати спортивні секціі, музичні школи, гуртки? Серед ночі? Це повна дурня.
Недоспаним... Показати IP 16 Березня 2016 13:21
В Німців діти о 6:50 сідають в автобус і їдуть до школи,чи їхні батьки висипаються?
Людмила до Недоспаним... Показати IP 16 Березня 2016 14:04
В СШ №3 вся школа з 9 год.ранку. Ще б оцінки ставили по справедливому,а не дивились журнал по інших предметах і ставили такі самі (6 клас).
оля Показати IP 16 Березня 2016 13:39
Сміх та й годі...Це дорослі люди пишуть, що спати хочуть?То дітей треба було не родити щоб висипатись. Правильно писали зверху, потрібно краще організовувати свій час, а не писати петиції і вирішувати за всіх. Шановні, не треба сидіти в барах до ночі, перед телевізором чи інтернетом. В селах люди встають о 5-тій,щоб худобу накормити і ніхто не каже, що сонний. Чому не написали, хто цю петицію подав?
Я до оля Показати IP 16 Березня 2016 14:19
Цю петицію написав я, і зверху уточнив що це "по приколу", а ви збунтувалися =)
О так до оля Показати IP 16 Березня 2016 21:15
Що ви всі такі обмежені з тим сном, та взагалі не спіть, людина яка живе як сонна муха і заробляє так само і живе у своєму квадратику обмеженому, а сучасні працьовиті люди працюють в шаленому ритмі, щоб діти мали більші шанси на все, і сплять по5 годин, тут мова про дітей, про те що їм важко! Хто про що? Ви хоч знає про що ваша дитина мріє? Чим цікавиться?
мама Показати IP 16 Березня 2016 17:35
Олександр Самчук лягай раніше спати, і не будеш сонним! Однозначно, НІ!!!
Неля Показати IP 6 Вересня 2016 14:04
А в Броварах у школі № 7 розпочинають урок о 7-й годині ранку. Це правомірно чи ні, як гадаєте?