USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку всім відключать гарячу воду

1 Серпня 2014 18:10
Міський голова Микола Романюк звернувся до лучан із повідомленням про те, що у Луцьку відключать постачання гарячої води в усіх районах одночасно.

«Як вже відомо, 16 червня «Газпром» Російської Федерації припинив постачання газу в Україну. Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» вже подала позов до Стокгольмського арбітражного суду. Але вирішення питання потребує часу.

Тому Кабінет Міністрів України прийняв рішення зменшити споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на 30% на період опалювального сезону.

Сьогодні у місті розробили план заходів щодо економії використання природного газу, але, на жаль, він вимагає значних коштів.

Тому я прийняв рішення про тимчасове припинення подачі гарячої води у Луцьку з 4 серпня 2014 року, щоб зберегти природний газ на опалювальний період для забезпечення теплом ваших осель, медичних та навчальних закладів», - йдеться у повідомленні відділу інформаційної роботи міськради.

До слова, такі заходи здійснюються по всій Україні. Це дасть змогу зберегти природний газ у сховищах до холодів, - впевнені чиновники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 106
Блядьблядьблядь Показати IP 1 Серпня 2014 18:12
Мы здобулы очередное покращення... Слава майдану!!!!!
Так ололошенька до Блядьблядьблядь Показати IP 1 Серпня 2014 19:57
Люди, ставте бойлер - і вода в хаті завше гаряча і витрати невеликі - на мене одну обходиться близько 30 грн на місяць. Чесно. Сам бойлер коштує в межах 2х тисяч. Подумайте
Свечной заводик до Так ололошенька Показати IP 1 Серпня 2014 20:10
Если все постявим бойлері, будем не только без газа, но и без электричества...
Наталя до Блядьблядьблядь Показати IP 1 Серпня 2014 22:26
Доборолась Україна до самого краю! (Т.Г.Шевченко) Пане Романюк! Навіть в страшні "перестроєчні" 90-і в Луцьку гарячу воду не відключали
Луцький до Блядьблядьблядь Показати IP 2 Серпня 2014 10:26
коментар було видалено
lutchanka до Блядьблядьблядь Показати IP 2 Серпня 2014 22:59
ну і імя маєш!!! Але назва повністю характеризує зміст!!!
Пусть Показати IP 1 Серпня 2014 18:13
Пусть теперь америка нам газ дает, причем бесплатно... А то развели, как лохов...
Анонім до Пусть Показати IP 1 Серпня 2014 21:57
Для Пусть. Надеюсь, у Вас комп и мобила русские, а не геевские!
Дончанин до Анонім Показати IP 2 Серпня 2014 06:38
Загляни в паспорт своего компа - увидишь, что он китайский, а не геевский.
!!1111 Показати IP 1 Серпня 2014 18:17
От же ж бл*ть ! тільки включили !
аббат Показати IP 1 Серпня 2014 18:30
так тримати!!
Андрій Показати IP 1 Серпня 2014 18:40
З такими діями вибори меру не виграти
zzt Показати IP 1 Серпня 2014 18:41
поставте бойлер і майте скільки хоч гарячої води.......
Андрей Воронов до zzt Показати IP 1 Серпня 2014 18:43
Ну давай, ты мне даш 2000 грн и я завтра поставлю бойлер
zzt до Андрей Воронов Показати IP 1 Серпня 2014 18:45
а ти що альфонс?
Наталя до zzt Показати IP 1 Серпня 2014 22:22
Та як всі поставлять у вашому будинку бойлери то проводка згорить при першому масовому включені ввечері! Сидите без газу то будете ще й сидіти без світла!!
Мельник Показати IP 1 Серпня 2014 18:53
гобліни недоношені, нагадите в під`їзді під дверима і прибрати ліньки. Тільки ниєте і слините постійно. Привикли що хтось вам все має зробити, а самі нічого не варті. Тошнить від вас...
Hans Показати IP 1 Серпня 2014 19:04
А митися коли на новий рік будемо, а ще про гігієну мелете, в таку спеку - ганьба
123 до Hans Показати IP 1 Серпня 2014 19:08
в тазіку помийся....:)
В до 123 Показати IP 1 Серпня 2014 19:09
В стиру...
Лучанка до 123 Показати IP 1 Серпня 2014 22:29
Обмивайтесь як "при Польщі" - з цебрика на Великдень та Різдво!!
Достойнi предкiв до Hans Показати IP 1 Серпня 2014 19:08
Трипiльцi ще не так воняли. Вертаймося до своiх коренiв....
баба параска до Достойнi предкiв Показати IP 1 Серпня 2014 19:16
Ви що за газ і гарячу воду готові путлеру відсмоктати? Ставте бойлери і не скуліть. Незалежність дорого коштуэ
Смогчи в бандери до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 19:20
Стара тварюко
баба параска до Смогчи в бандери Показати IP 2 Серпня 2014 09:43
Начистила б я тобі іпальніка, але за віком не положено
Анонім до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 19:23
Умный человек так как и государство хорошо способен жить только в мире и сотрудничестве со всеми, тогда и не будет ущерба ни себе, ни (близким) обществу, а так маемо, те що маемо. результат совдеповского "нам все должны"
123 до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 19:26
Стара ку**о, а проводка в тебе не гавкне від бойлера????
баба параска до 123 Показати IP 2 Серпня 2014 09:16
Поміняй проводку разом з мозоком піндос недороблений
. до баба параска Показати IP 2 Серпня 2014 10:08
да.. и трансформатор ... и распределительные сети...а мозг включить не пробовали ?...
Дід Панас до баба параска Показати IP 1 Серпня 2014 20:13
Туготум, а електромережі витримають?
баба параска до Дід Панас Показати IP 2 Серпня 2014 08:36
В сраці я вас усіх скиглящих мала
хехе) до баба параска Показати IP 4 Серпня 2014 13:08
Вони і просто так йому смокчук))) привикли вже)))
Соня до баба параска Показати IP 4 Серпня 2014 14:03
коментар було видалено
свг Показати IP 1 Серпня 2014 19:19
можете обзивати друг друга скільки хочете але рішення мера дуже спірне. можна подавати воду згідно графіку погодинно або через день на другий . а відключити в таку спеку.. явно подружився з луцьктепло.
чілі до свг Показати IP 2 Серпня 2014 10:02
Погодинно. За тих пару годин наплив людей використає не денну, а місячну норму.
aллa Показати IP 1 Серпня 2014 19:30
За які ж гроші буде жити Луцьктепло? А газовики почнуть нараховувати гаселенню за неспожитий газ для підігріву води!
Богдан до aллa Показати IP 4 Серпня 2014 13:16
В мене бойлер і газовий лічильник. Під час відключення гарячої води працює бойлер, а за газ плачу по лічильнику. Тому нічого зайвого за ніби-то підігріту на газі воду Волиньгаз не нараховує.
Дід Панас Показати IP 1 Серпня 2014 20:16
Все супер, тепер свобідні ще й від гарячої води.
баба параска до Дід Панас Показати IP 2 Серпня 2014 08:37
Ти я бачу свобідний від розуму
іван Показати IP 1 Серпня 2014 20:23
коментар було видалено
Анонім до іван Показати IP 1 Серпня 2014 20:26
дружить надо со всеми, только это понимают лишь разумные люди
дух Показати IP 1 Серпня 2014 20:50
А воду в каструлці буде сонячна батерея гріти ?
Анонім до дух Показати IP 1 Серпня 2014 21:15
Забыл, что такое буржуйка? Так вот, тут у тебя имеется выбор: 1)пойти в лес - нарубать дров; 2)накопать торфа; 3)открыть копанку и добывать уголек. Вперед к эуропейским стандартам!
Lutsk Показати IP 1 Серпня 2014 21:18
НАХЕР Яйценюхїв і ШЛАПАКІВ - оббирати народ - то вперед, а хто ж вас, СВОЛОТА, до влади привів, а?
він Показати IP 1 Серпня 2014 21:56
києв вже тиждень без гарячоі води
Лучанка до він Показати IP 1 Серпня 2014 22:31
А шо нам Київ! У ни Кличко "керує" шаленно!
УХТИ до він Показати IP 2 Серпня 2014 02:58
Луцьк друга столиця УкраЇни!
ВАСЯ Показати IP 1 Серпня 2014 23:16
Ну будемо митись по святах! Європейське місто - блін! У мене питання - а за підігрів води і гарячу воду в платіжках, як завжди комуналиники "НЕ ВСТИГНУТЬ ПЕРЕРАХУВАТИ КОШТИ" і будуть наживатись - тому, що в Луцьктепло заробітні плати мабуть з піднебесної придумують! Ви краще перевірте Луцьктепло і Луцькводоканал - зробіть їхнім працівникам - УСІМ ВКЛЮЧАЮЧИ ДЕРЕКТОРІВ І НАЧАЛЬНИКІВ по 2000 грн. от і збережете бюджет на опалення ! Я вчасно плачу комуналку на всі 100 відсотків що нараховують - нічого не скручую, як деякі в приватних МАЛЕНЬКИХ МАЄТКА м.Луцька. Чому я маю не митись гарячою водою????? Куди йдуть всі ці кошти за компослуги, адже Луцьк серед лідерів в Україні по цінах на комунальні послуги??????? РОМАНЮК ЗРОБІТЬ МЕНШІ ЗАРОБІТНІ ПЛАТИ ДЛЯ КОМУНАЛЬЩИКІВ або просто перевірте - які в них вони є і Ви ох@@те самі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вася до ВАСЯ Показати IP 1 Серпня 2014 23:23
Я впевнений що у Романюка менша зарплата ніж у начальників Луцьктепла і Луцькводоканалу!!! ХА-ХА-ХА-ХА
вася =вася до ВАСЯ Показати IP 1 Серпня 2014 23:29
Когда уже разные васи перестанутсчитатькто сколко ПОЛУЧАЕТ и начнут считать ктт сколько ЗАРАБАТЫВАЕТ? Нусколько можно бред читать? Неужели не повзрослели? Неужеливы в европу претесь с такими растянутыми пальцами??? И за такого васю наши пацаны на востоке свои молодые жизни оставляют???
my_gift до вася =вася Показати IP 2 Серпня 2014 17:56
Ще трохи не так. Дивитись, не хто скільки отримує, а хто на які гроші живе (і яке походження тих грошей).
Феміда Показати IP 1 Серпня 2014 23:47
і це країна в центрі Європи... Ще нам не вистачало якоїсь епідемії підхопити. При такій спеці і без адекватної гігієни - як раз плюнути. З тим всім шо робиться в країні - тільки лишилося білі тапочки купити, лягти і чекати покращення
ПРОР до Феміда Показати IP 2 Серпня 2014 03:02
Холера бродить блін по луцьку_холера безгазізму!
Психіатр до ПРОР Показати IP 2 Серпня 2014 09:24
Нужна помощь?
Azaz до Феміда Показати IP 4 Серпня 2014 16:31
В холодній воді помийся, в таку спеку саме те. Та і для тіла корисно.
starec Показати IP 1 Серпня 2014 23:48
Можливо вже пора масово відмикатись від централізованого опалювання та водопостачання гарячої води, дайте людям добро на котли.... а ні ДУЛЮ.
О.К. Показати IP 1 Серпня 2014 23:49
Ну що ж: будемо митися в ставках, а підмиватися - з кастрюльки)
friend Показати IP 2 Серпня 2014 00:11
Змилуйтесь!В таку спеку відключати гарячу воду......
Ковель Показати IP 2 Серпня 2014 00:21
коментар було видалено
іванова до Ковель Показати IP 2 Серпня 2014 00:25
кажуть шо нитіками народ обзивають або імпотенти або... все
Ковель до іванова Показати IP 2 Серпня 2014 00:32
водой холодной облейся чесаться перестанет
ляк до Ковель Показати IP 2 Серпня 2014 09:25
коментар було видалено
33 Показати IP 2 Серпня 2014 00:37
коментар було видалено
гаврил Показати IP 2 Серпня 2014 04:25
Бойлер ставити-потрібен дозвіл. Ще б мер би вирішив питаня щоб той дозвіл давали
lutchanka до гаврил Показати IP 2 Серпня 2014 23:08
Який дозвіл?! Гавриле, з дуба впали чи від природи такий?! Це не автономне опалення - ніякого дозволу не треба - самі ставили два тижні тому!
Зоряна Показати IP 2 Серпня 2014 07:27
А що без гарячої неможна обійтись..... можна нагріти... всі пани... Головне щоб в місці був мир і спокій... а без гарячої можна обійтись. Я он з двома малими дітьми справляюсь і нічого
ВОНО до Зоряна Показати IP 2 Серпня 2014 09:05
а ще можна їсти раз в два дні, це корсно для здоровя,і працювати по 16 годин в день бо від цього розвивається мускулатура. Головне дивитись собі під ноги щоб не бачити жируючих Романюків Еремеевих і інших *патріотів* казнокрадів
Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 07:56
коментар було видалено
Майдан до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 08:37
даунчанин-ти дешева гнида.
Майдан до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 08:37
коментар було видалено
123 до Майдан Показати IP 2 Серпня 2014 09:31
Шо правда глаза режет???
баба параска до Дончанин Показати IP 2 Серпня 2014 09:21
Коли ти вже вилупок здриснеш з вн ?
123 до баба параска Показати IP 2 Серпня 2014 09:31
коментар було видалено
баба параска до 123 Показати IP 2 Серпня 2014 09:49
Подивися гнида у люстерко і побачиш тварь, а твоя 'правда' більш скожа на лайно,яке ти споживаеш
123 до баба параска Показати IP 2 Серпня 2014 13:57
коментар було видалено
Оксана Показати IP 2 Серпня 2014 09:38
То все, звичайно, дуже добре, але чи подумали панове, які прийняли таке "мудре " рішення, що відсотків 70 населення як гріло воду на ГАЗОВІЙ плиті, так і грітиме, лічильники на газ у більшості не стоять, так що економія така дуже відносна. Головне, щоб ніхто не додумався зекономити на опаленні.
. до Оксана Показати IP 2 Серпня 2014 10:11
опоздала... уже додумались ...
Ворона Показати IP 2 Серпня 2014 10:50
Пане Романюк! А чому ми вже в липні платимо за холодну воду за червень по нових тарифах. Чи то може тількі мені пощастило?
Zirka Показати IP 2 Серпня 2014 13:00
дуже пафосно прикриватись ситуацією в країні. а ніхто не рахує, скільки газу йде на те, щоб ті тазіки- кастюльки гріти на потреби всієї сім'ї? ну так порахуйте, економісти фігові. ніхто не проти економії - прості люди найкраще розуміють, що таке "треба терпіти". але порядне відношення до мешканців міста теж ніхто не відміняв. ми, ті хто платить регулярно квартплату, бо як влізеш в борг, то фіг виберешся, ми й страждаємо найбільше. невже так важко розробити графік погодинної подачі гарячої води? невже так вважко прийти до хоч якогось прийнятного компромісу? але це ж треба лиш одній стороні. Романюк з тазічка не миється. а я проти, щоб мені відключали воду, яку лиш з понеділка мали включити! колись дякуючи кропиві до жовтня без води сиділи, діти хворіли... тепер будем меру дякувати, бо так не можна - треба поважати міську громаду, а не прикриватись війною. а тим хто буде про бойлери знову розказувати - мала б змогу - давно б поставила і вас не спитала б. значить не можу. а такі добрі -прийдіть і допоможіть. заодно поміняйт проводку в квартирі і труби в підвалі.
в до Zirka Показати IP 2 Серпня 2014 13:13
добре написала, 100%
лучанка Показати IP 2 Серпня 2014 14:13
ця проблема не тільки для Луцька існує,а нажаль вся Україна в скрутній ситуації невже ви всі тупі -війна на дворі,казна пуста.Люди,,які зараз при владі ночами не сплять-думають,як вийти з кризи, щоб ми з вами краще жили,А ви 80% голосували за ЯЯнуковича-то тепер не скигліть, треба потерпіти з водою- потерплю,аби був мир на Україні і Путін не ставив нас на коліна.Бог є і він нас не залишить..
ігум до лучанка Показати IP 2 Серпня 2014 15:21
як мир на Україні повязаний з тим, що ти будеш терпіти відсутність гарячої води?
МАРТА Показати IP 2 Серпня 2014 15:55
ЦЕ,ЩО ТІЛЬКИ В ЛУЦЬКУ ПРОБЛЕМИ? ДЯКУЙТЕ БОГУ,ЩО ЖИВЕМО ВІДНОСНО СПОКІЙНО-ПОДУМАЙТЕ ПРО МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ СХОДУ(ОТ У КОГО ПРОБЛЕМИ),КРІМ ТОГО В ПОВІДОМЛЕННІ СКАЗАНО ПРО ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.
Лучанка Показати IP 2 Серпня 2014 23:42
Люди... давайте хоч в такий скрутний час для країни відкинемо своє примітивне мислення, безкінечне скиглення, а увімкнемо здоровий глузд і розуміння. Є моменти коли звичка все валити на міську владу виглядає абсолютно абсурдною.... Ні для кого не новина , що ведеться агресивна зовнішня політика ворожого сусіда, на жаль від якого країна дуже залежна в енергетичному плані.... Тому у час коли в країні війна...такі незручності як відсутність гарячої води, коли надворі +30 є мізерними!!! І це рішення зрозуміле. Чи краще вичерпати всі енергетичні ресурси влітку, а коли вдарять морози бігти пікетувати мерію за холод у домівках??? Залишаймося людьми...особливо в такий важкий час....на сході тисячі військових (наших синів,братів,друзів...) виборюють для нас мирне небо... які вже місяцями без гарячої води і нормальних умов. Є набагато важливіші речі,які потребують наразі нашої уваги і підтримки.... А критика владців завжди була і буде, є також виправдана і обґрунтована, але це точно не цей випадок.
Соня до Лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 13:59
Що за дурість про "мирне небо"? Вони убивають там мирне населення. Якби твою дитину завалило будинком, який впав, дякуючи нашим "хвацьким воякам", цікаво було б послухати твою риторику. Цілуй ноги парашенку і дякуй шо сьогодні не горить твоя хата, майданута "лучанка".
лучанка Показати IP 2 Серпня 2014 23:53
до адмін:та відключіть до біса коменти,хватить кацапських тролів публікувати,а то уже більшість нормальних видань це зробило,то ці ватники як та нечість сюди поналазили
Соня до лучанка Показати IP 4 Серпня 2014 14:01
до адміна. відключіть майданутих імбецилок з галюнами про "ватники"
Оленка Показати IP 3 Серпня 2014 12:48
В такий болючий час для нашої країни можна і потерпіти. Згадайте, як живе зараз схід!
Соня до Оленка Показати IP 4 Серпня 2014 13:55
Отож, слава Богу, шо нацгвардійці не убивають ПОКИ ЩО наших дітей і не стріляють градами по хатах. Вода - то пусте. Мерсі сучому майдану і його вилупкам.
Андрій А до Оленка Показати IP 4 Серпня 2014 16:23
давайте згадаємо як живе Нігерія, як живе бомж Вася. ті шо на сході "януковські" маразматикі самі вирили для себе могилу, пустили окупантів і розвели той бардак. а зараз толпами їдуть до нас селитись, бо вони там бояться, і то серед них знаходяться неадеквати які обурюються шо їх тут погано зустрічають і умови їм не подобаються. а. ті хто пишуть шо треба зекономити шоб зимою холодно не було - тупакі, бо повинні знати шо якшо не включать опалення то все нафіг замерзне, всі труби і тд, а це ж які збиткі. я пропоную йти і бойкувати, бо чому ми маємо страждати через помилки влади!! Романюку взагалі всерівно, він собі оголосив там, а я кого не питав ше вчора то ніхто й не знав шо мають відключити. І так половина рішень в міськраді приймається вничку а тоді тебе ставлять перед фактом. це не країна а болото де огидно жити, і з цим менталітетом треба пережити не одне покоління шоб нація стала чистою, без корупціі, фальшу і брехні.
Олександр Показати IP 4 Серпня 2014 08:22
Навіщо відключати повністю гарячу воду, нагрівай до літньої температури і економ скільки лізе, пане Романюк. І світло по Коперніка вмикайте вночі, не в пустині живете.
Богдан до Олександр Показати IP 4 Серпня 2014 13:23
Якщо буде така температура води як сьогодні зранку - то можна митись - бодрить, легше прокинутись. Але тоді тариф треба знизити. Не платити ж за літню воду ту саму ціну, що і за гарячу.
Українець Показати IP 4 Серпня 2014 09:01
Геть москалів клятих!
Соня до Українець Показати IP 4 Серпня 2014 13:50
Ди*іл. Хай бля*ка Америка тобі пришле кип ятильник. Перс-анально.
цикаво Показати IP 4 Серпня 2014 12:21
коментар було видалено
цикаво Показати IP 4 Серпня 2014 12:24
Що не можна зробити погодинний график подачи - ось тобі єкономія - в них на це мозків не фатає
розуміюча Показати IP 4 Серпня 2014 13:04
Не зліть людей. Всі і так вже давно свої нерви десь погубили
Джулія Показати IP 4 Серпня 2014 20:40
Всі обурені даним рішенням Романюка-йдемо кожен до свого депутата, викладаємо суть проблеми, а він, наш обранець, хай запит на сесії озвучить. Так, може, щось і вирішиться в позитивну сторону. А протестувати тут-марна справа.
Олександр Показати IP 5 Серпня 2014 12:15
Я фігєю з наших людей. В країні війна з головним постачальником газу. а вони винним мера знайшли!Він мудак, звичайно, але то інша історія. ЇДЬТЕ НА СХІД! ПОВОЮЙТЕ, А ТОДІ СЛИНЬТЕ ТУТ ПРО ВОДУ ГАРЯЧУ! тошнить від нитиків. Бойлер за 1000 грн прям непідйомні гроші! всі такі інтелігенти, не дай боже в теплденькій водичці мордочку не помити. наберіть воду зранку - до вечора буде вона вам +25 - я думаю не змерзнете. В кого діточки маленькі - водички пару літрів не велика проблема закипятити.
Стодоля до Олександр Показати IP 5 Серпня 2014 12:28
А ще давайте згадаємо голодуючі народи Африки... Давайте будемо орієнтуватися завжди на когось бідніших, тупіших і брудніших. Взагалі людям дане життя і це вже великий дар, чи не так? Так давайте кинемо кваритири, гайда в лісі з білочками жити! Гармонія з природою і щастя!
Стодоля Показати IP 5 Серпня 2014 12:17
Ну що ж, дякую, що все більше і більше мотивуєте мене нарешті виїхати з цієї країни.
Лучанка без води Показати IP 5 Серпня 2014 12:29
Ойойоо.. які ми ніжні стали. Правильно, немає води - це перша причина виїхати з країни. Щасливої дороги. Я навіть знаю, куди в таких "складних" ситуація варто тікати. Як то кажуть: "Чемодан-вокзал Росія". P.S. На передову їдьте,любі, може там у вас мотивації ЖИТИ (до слова, будь-де жити, аби жити) прибавиться. Терпіти не можу "нитіків". Людям горе стукає мало не щодня в хату, а в них одна біда: то воду відключили, то ще щось.
Стодоля до Лучанка без води Показати IP 5 Серпня 2014 13:03
Люблю коли люди радять воювати, які нічим подібним не займаються. Це так самосвідомо і бла бла бла. Вас слухати, це те саме що у бомжа брати бізнес-тренінги на тему "Як стати міліонером". .Росія нічим не гірша і не ліпша від України, як країна. Ті ж самі племена тільки різними назвами які загубилися навіть на шляху розвитку елементарних манер поведінки... А ще для племен характерні однотипні фрази чи кричалки, які лишають самосвідомості людей ,на кшталт, "Валіза, вокзал, Росія", "Россия для русских", "Sieg Heil!"... І Ви теж "нитік", тільки особливий тип - кажете людям, у яких здорова реакція(обурення) на притиснення їхніх гігієнічних потреб, що вони "слабкі" і плюс радите піти воювати(знову ж таки приклад про бомжа ;-)) Так давайте далі будемо ходити на концерти, пити, веселитися, знищувати себе і інших(звісно завуальовано ,під вивіскою "соціальна активність"), але на словах бити себе в груди і розповідати казочки про те як кохаєте Україну і як болить серце за марно загинуті невинні душі. P.S. Усім мир(якщо у племенах таке можливо).
До Стодоля до Стодоля Показати IP 5 Серпня 2014 13:14
Ой, бачу когось зачепили за живе. До чого тут твої літвідступи. Сидиш і думаєш, куди б втікти, коли в країні війна. Це дуже самосвідомо. Краще , ніж ходити на фести, підтримувати укр молодь і культуру.
ОЛександр до Стодоля Показати IP 5 Серпня 2014 15:30
Якщо не можеш допомогти - хоча б не заважай. От такі як Стодоля і є найбільшою бідою нації((( Поки все добре - буде пастися, як треба піднатужитись, потерпіти, більше попрацювати - зразу "ойойой, шо за країна, я краще поїду". Та всім тільки легше стане жити як такі люди чимскоріш виїдуть.
Невідомий! Показати IP 6 Серпня 2014 05:44
Ну що тепер кажіть далі: Слава Україні! Заготовляйте дрова краще на зиму)) Така імітація незалежності нікому не потрібна!! Заплатіть за газ Росії і не будете говори що Росія така погана!!