USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Україна протягом доби може втратити державність, - Саакашвілі

14 Квітня 2014 11:30
Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що Україна повинна протягом доби чинити опір російській агресії, а інакше вона зіштовхнеться з загрозою втрати державності, - повідомляє УНН.

"Захопивши Крим, Росія забрала у вигляді сланцевого газу та туристичного потенціалу чверть економічної перспективи України. Якщо не починати по справжньому чинити опір агресії протягом наступної доби, Україна не тільки втратить ще 40 відсотків економічної потужності, у вигляді індустріального Сходу, а вже реально опиниться під загрозою втрати загальної перспективи державності", — написав М.Саакашвілі на свої сторінці у Фейсбук.

Він наголосив, що Україна в смертельній небезпеці, і всі патріоти повинні діяти без зволікань.

Нагадаємо, в Україні оголосили антитерористичну спецоперацію з метою врегулювання ситуації в країні, подолання будь-яких проявів сепаратизму з боку радикально налаштованих осіб та недопущення фактів захоплення адміністративних будівель. Особлива увага приділяється таким регіонам, як Донецькому, Луганському та Харківському.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 11:42
какого эта собака здесь тявкает?
Тарас до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 13:29
Він правий, голі заяви про проведення антитерорестичної операції. залишаються деклараціями, а хто буде проводити ці операції, міліцію і ВВ опустили, Беркут під креміналом, може Парубій з Ярошом, Це серйозне питання, А де масовий вступ в Національну гвардію Самооборони і Правого сектора. Такими операціями повині керувати професіонали а не конюхи.Втратили крим і при таких темпах за тихдень втратимо ще три області і саме головне , що винуватих не буде.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:27
коментар було видалено
304 до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 21:01
дает хунте уроки поедания галстука :им скоро пригодится..
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 11:47
А з якого дива Саакашвілі тут поради роздає? "недопущення фактів захоплення адміністративних будівель" - атри місяці одна сторона конфлікту робила все що їй заманеться, захоплювала приміщення ОДА, організовувала в них свої Народні ради і це було нормально, да?? Дурний Янукович, що не оголосив антитерористичну операцію ще тоді. Бо дорвавшись до влади, київська хунта одразу поділила людей на своїх та чужих. Цієї сумної ситуації не було б, якщо зі сходом вівся якийсь нормальний діалог. Так новообрана хунта залягла на дно в Києві. Сидять там як воші в кожусі і на очі людям не показуються
Дід Панас Показати IP 14 Квітня 2014 11:52
цього вже свій народ вигнав з країни, то він в Україну приперся
Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 12:25
Хунта сдувается.... Никто уже не выполняет "указов" не легитимной власти....
РАД Показати IP 14 Квітня 2014 12:28
Грузя с Киевской х...той заодно, а ещё оттяпать от Украинского пирога хоть кусочек. А то в своё время сжирая Абхазию, поперхнулся и подавился, благодаря РФ. Вот же стервятник Грузя.
ДатоБатона Показати IP 14 Квітня 2014 12:31
Міхо! Їдь в себе "порядки" наводь і не суй своє ри...фейс у справи України! Ти вже "своє" зробив! "Грузинский генерал заявляет, что на Майдане работали грузинские снайперы." http://korrespondent.net/world/3346892-hruzynskyi-heneral-zaiavliaet-chto-na-maidane-deistvovaly-chetyre-hruzynskykh-snaipera
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 13:09
Горловку наши взяли
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:28
коментар було видалено
Ананіму Показати IP 14 Квітня 2014 13:15
Не дуже радій. Як "взяли", так і віддадуть, засранцюги.
КРАЩЕ Показати IP 14 Квітня 2014 13:16
КРАЩЕ БУТЬ СЕПАРАТИСТОМ, НІЖ БАНДЕРІВСЬКИМ ФАШИСТОМ!!!
Корінний лучанин до КРАЩЕ Показати IP 14 Квітня 2014 18:39
А МОЖНА І НАВПАКИ ЧИТАТИ!
Ющенко Показати IP 14 Квітня 2014 13:19
Кумє, ви те вже наробили в себе, обіс...лись з головою, то не лізьте, прошу Вас, до нас із своїми порадами. В себе вже навоювали? То не керуйте вже в нас.
маша Показати IP 14 Квітня 2014 13:24
украина прости!!!!в нас в росии не все засранцы.....
Александр Показати IP 14 Квітня 2014 13:28
Саакашвили действительно не понимает масштабов и потенциала Украины. Но как можно радоваться иностранному вмешательству, пусть не патриоту, а просто нормальному человеку? Невооруженным глазом видно российских военных!
Александр Показати IP 14 Квітня 2014 13:28